Markalara Hayat Veren Ünlüler | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Markalara Hayat Veren Ünlüler

MediaCat | Sigortam.net

Pazarlama alanının önemli dergilerinden MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırması son 15 yılın unutulmaz reklam ünlülerini belirledi. Derginin Mayıs sayısında yer alan habere göre birçok kategoride yapılan araştırmada, e-ticaret alanında Sigortam.net reklam serisiyle Kadir İnanır 2. sırada yer aldı. 

“MediaCat olarak doğru ünlü-marka eşleşmesini tüketici hafızası üzerinden sorgulayalım dedik ve FikriMühim işbirliğiyle Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırmasını gerçekleştirdik. Araştırmanın ilk aşamasında MediaCat yazı  işleri tarafından 200 marka-ünlü eşleşmesinin yer aldığı bir kısa liste oluşturuldu. Bu kısa liste; işbirliği süresi, kampanyanın aldığı ödüller, Ad*Watch hatırlanma, beğeni ve WOMM skorları, Celebrity Güven Endeksi’nde üst sıralarda çıkan ünlülerin yer aldıkları kampanyaların yanı sıra yayınlandığı tarihlerde ses getirmiş kampanyalar arasından belirlendi.” 

Kadir İnanır'ın rol aldığı kasko ve trafikte müşterilerilere sağlanan %45'e varan fiyat avantajının anlatıldığı eğlenceli reklam filmini izlemek için tıklayın


Benzer İçerikler

Markalara Hayat Veren Ünlüler

MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen araştırmada, Kadir İnanır son 15 yılın unutulmaz reklam ünlüleri arasında. 

Devamını Oku

E-Postalı Poliçeler Fidanlara Dönüştü

Bu kez Dünya Gazetesi'nde haber olan doğa dostu projemiz basından ilgi görmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Sigortam.net’in, “İnsana Saygı”sı Ödüllendirildi!

Bu yıl 15.'si düzenlenen ve en prestijli insan kaynakları ödülü olarak görülen İnsana Saygı Ödülü'nü kazanan firmalardan biri de Sigortam.net oldu.

Devamını Oku