Markalara Hayat Veren Ünlüler | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Markalara Hayat Veren Ünlüler

MediaCat | Sigortam.net

Pazarlama alanının önemli dergilerinden MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırması son 15 yılın unutulmaz reklam ünlülerini belirledi. Derginin Mayıs sayısında yer alan habere göre birçok kategoride yapılan araştırmada, e-ticaret alanında Sigortam.net reklam serisiyle Kadir İnanır 2. sırada yer aldı. 

“MediaCat olarak doğru ünlü-marka eşleşmesini tüketici hafızası üzerinden sorgulayalım dedik ve FikriMühim işbirliğiyle Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırmasını gerçekleştirdik. Araştırmanın ilk aşamasında MediaCat yazı  işleri tarafından 200 marka-ünlü eşleşmesinin yer aldığı bir kısa liste oluşturuldu. Bu kısa liste; işbirliği süresi, kampanyanın aldığı ödüller, Ad*Watch hatırlanma, beğeni ve WOMM skorları, Celebrity Güven Endeksi’nde üst sıralarda çıkan ünlülerin yer aldıkları kampanyaların yanı sıra yayınlandığı tarihlerde ses getirmiş kampanyalar arasından belirlendi.” 

Kadir İnanır'ın rol aldığı kasko ve trafikte müşterilerilere sağlanan %45'e varan fiyat avantajının anlatıldığı eğlenceli reklam filmini izlemek için tıklayın


Benzer İçerikler

Markalara Hayat Veren Ünlüler

MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen araştırmada, Kadir İnanır son 15 yılın unutulmaz reklam ünlüleri arasında. 

Devamını Oku

E-posta ile Gönderilen Poliçeler ile 7 Bin Fidan Dikildi

Sigortam.net'in poliçeleri evrak olarak değil e-posta üzerinden gönderimini sağlayan doğa dostu örnek projesi Hürriyet'e haber oldu.

Devamını Oku

Sporcuya Hediyeli Kampanya

 Mayıs boyunca Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası alanlar, Decathlon mağazalarından veya decathlon.com.tr adresinden yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri 100 TL değerinde hediye çekine sahip oluyor

Devamını Oku