Markalara Hayat Veren Ünlüler

MediaCat | Sigortam.net

Pazarlama alanının önemli dergilerinden MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırması son 15 yılın unutulmaz reklam ünlülerini belirledi. Derginin Mayıs sayısında yer alan habere göre birçok kategoride yapılan araştırmada, e-ticaret alanında Sigortam.net reklam serisiyle Kadir İnanır 2. sırada yer aldı.

“MediaCat olarak doğru ünlü-marka eşleşmesini tüketici hafızası üzerinden sorgulayalım dedik ve FikriMühim işbirliğiyle Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırmasını gerçekleştirdik. Araştırmanın ilk aşamasında MediaCat yazı işleri tarafından 200 marka-ünlü eşleşmesinin yer aldığı bir kısa liste oluşturuldu. Bu kısa liste; işbirliği süresi, kampanyanın aldığı ödüller, Ad*Watch hatırlanma, beğeni ve WOMM skorları, Celebrity Güven Endeksi’nde üst sıralarda çıkan ünlülerin yer aldıkları kampanyaların yanı sıra yayınlandığı tarihlerde ses getirmiş kampanyalar arasından belirlendi.”

Kadir İnanır’ın rol aldığı kasko ve trafikte müşterilerilere sağlanan %45’e varan fiyat avantajının anlatıldığı eğlenceli reklam filmini izlemek için tıklayın.

Markalara Hayat Veren Ünlüler

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL