444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Markalara Hayat Veren Ünlüler

04 Mayıs 2016

MediaCat | Sigortam.net

Pazarlama alanının önemli dergilerinden MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırması son 15 yılın unutulmaz reklam ünlülerini belirledi. Derginin Mayıs sayısında yer alan habere göre birçok kategoride yapılan araştırmada, e-ticaret alanında Sigortam.net reklam serisiyle Kadir İnanır 2. sırada yer aldı. 

“MediaCat olarak doğru ünlü-marka eşleşmesini tüketici hafızası üzerinden sorgulayalım dedik ve FikriMühim işbirliğiyle Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırmasını gerçekleştirdik. Araştırmanın ilk aşamasında MediaCat yazı  işleri tarafından 200 marka-ünlü eşleşmesinin yer aldığı bir kısa liste oluşturuldu. Bu kısa liste; işbirliği süresi, kampanyanın aldığı ödüller, Ad*Watch hatırlanma, beğeni ve WOMM skorları, Celebrity Güven Endeksi’nde üst sıralarda çıkan ünlülerin yer aldıkları kampanyaların yanı sıra yayınlandığı tarihlerde ses getirmiş kampanyalar arasından belirlendi.” 

Kadir İnanır'ın rol aldığı kasko ve trafikte müşterilerilere sağlanan %45'e varan fiyat avantajının anlatıldığı eğlenceli reklam filmini izlemek için tıklayın


Okumaya Devam Edin

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.

Sigortam.net'e 'İnsana Saygı' Ödülü

29 Mart 2016 Salı

Kariyer.net tarafından her yıl düzenlenen İnsana Saygı Ödülü'nü alan firmalardan biri de bu yıl Sigortam.net oldu.

Sigortam.net Altın Örümcek’te yine “Halkın Favorisi” oldu

27 Nisan 2016 Çarşamba

Sigortam.net 14.Altın Örümcek WEB ödüllerinde 200 binden fazla kullanılan oy sonucunda yine "Halkın Favorisi" seçildi.