Markalara Hayat Veren Ünlüler | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Markalara Hayat Veren Ünlüler

MediaCat | Sigortam.net

Pazarlama alanının önemli dergilerinden MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırması son 15 yılın unutulmaz reklam ünlülerini belirledi. Derginin Mayıs sayısında yer alan habere göre birçok kategoride yapılan araştırmada, e-ticaret alanında Sigortam.net reklam serisiyle Kadir İnanır 2. sırada yer aldı. 

“MediaCat olarak doğru ünlü-marka eşleşmesini tüketici hafızası üzerinden sorgulayalım dedik ve FikriMühim işbirliğiyle Markalara Hayat Veren Ünlüler Araştırmasını gerçekleştirdik. Araştırmanın ilk aşamasında MediaCat yazı  işleri tarafından 200 marka-ünlü eşleşmesinin yer aldığı bir kısa liste oluşturuldu. Bu kısa liste; işbirliği süresi, kampanyanın aldığı ödüller, Ad*Watch hatırlanma, beğeni ve WOMM skorları, Celebrity Güven Endeksi’nde üst sıralarda çıkan ünlülerin yer aldıkları kampanyaların yanı sıra yayınlandığı tarihlerde ses getirmiş kampanyalar arasından belirlendi.” 

Kadir İnanır'ın rol aldığı kasko ve trafikte müşterilerilere sağlanan %45'e varan fiyat avantajının anlatıldığı eğlenceli reklam filmini izlemek için tıklayın


Benzer İçerikler

Trafikte Alternatifleri Gözden Geçirme Zamanı

Zorunlu trafik sigortasında yeni prim düzenlemesinin ardından, şirketimizin CEO'su Tahsin Gürdoğan tarafından yapılan açıklama Dünya Gazetesi'nde haberleştirildi.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten 7 Bin Fidan Bağışı

Sigortam.net'in Ocak ayı itibariyle başlattığı basılı evrak yerine e-posta yoluyla poliçe gönderimi projesi aylık ulusal Kariyer dergisinde yer aldı.

Devamını Oku

Sigortam.net Altın Örümcek’te Halkın Favorisi Oldu

Sigortam.net 2015 yılında yenilenen web sitesi ile 14. Altın Örümcek Web Ödülleri'nin Sigortacılık kategorisinde Halkın Favorisi ödülüne layık görüldü. 

Devamını Oku