444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Poliçelerinin Yeni Adresi

19 Mayıs 2001
Türkiye’nin internette brokerlık hizmeti veren ilk sigorta şirketi sigortam.net hizmete girdi. Hem online hem de telefon ve satış temsilcileri aracılığıyla alternatifli sigorta seçim olanağı tanıyan sigortam.net tüketicilerle, fînans kuruluşları ve sigorta şirketlerini alım - satım işlemleri için bir araya getiriyor. Sigortam.net Genel Müdürü Uğur Ergün, tüketicinin sitede 9 ayrı tip sigorta hakkında bilgi alındığını belirterek, 'Tüketiciler 12 sigorta şirketinin sağladığı imkânlar ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Böylece hangisi kârlı ise seçimi ona göre yapıyor' dedi. Sitede; Anadolu. Anadolu Hayat, Başak Hayat, Bayındır Sigorta Bayındır Hayat. Demir, Demir Hayat Garanti. Garanti Hayat, Genel, Genel Yaşam ve Güneş gibi sigorta şirketlerinin poliçeleri karşılaştırılabiliyor.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.