444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortada Kıyas Dönemi

20 Mayıs 2001
Artık sigorta yaptırmak isteyenler de, şartlarına en uyan teklifi farklı alternatifler arasından seçip, kıyaslayabilme imkanına kavuştu. İnternette yeni oluşturulan www.sigortam.net adlı site, 12 ayrı sigorta şirketinin hayat, ferdi kaza, sağlık, araç, konut, deprem, işyeri ve seyahat branşlarında tüketicilerin taleplerine göre fiyat tekliflerini bir arada topluyor ve tüketiciler tüm alternatifleri inceleyerek, karar vermesini sağlıyor. Talebe göre sitede, Anadolu, Başak, Bayındır, Demir, Garanti, Genel, Güneş gibi sigorta şirketlerinin teklifleri anında görülebiliyor.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.