7 Gün 24 Saat Hizmet

 

Sigorta sektöründeki tüm incelikleri internete taşıyarak müşteriye online hizmet veren Sigortam.net, 48 kişilik uzman ve sektör deneyimli personeli ile 7 Gün 24 saat çalışıyor.
Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hizmet sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı oldu. Sigortam.net'in oluşturduğu yeni konsept ile tüketicilerin sigorta sektöründen hizmet alış şekli açık ve bilgiye dayalı hale geldi, şirket, bünyesindeki Online Yönetim sistemi ve CRM uygulamaları ile müşterilerinin eğilimlerini anında izleyebiliyor ve müşteri ihtiyaçlarına anında cevap veriyor. Sigortam.net sayesinde tüketiciler, birkaç dakika içerisinde sigorta konuları ile ilgili bilgilerini verip, çok sayıdaki sigorta sirketinin kendilerine özel sigorta tekliflerini alabiliyorlar ve arzu ettikleri seçeneği satın alıp sigorta güvencesine sahip olabiliyorlar.
 
Sigortam.net'in arkasındaki güç
Tüketicin önüne bir bilgisayar ekranı olarak çıkan Sigortam.net'in arkasında güçlü bir teknolojik altyapı ile geniş bir personel kadrosu bulunuyor. Sigortam.net 43 kişilik uzman ve sektör deneyimli personeli ile 7 Gün 24 Saat hizmet veriyor. Sigortanın hasar hizmeti ile belli olduğuna inanan Sigortam.net, bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm hasar işlemlerinde de yanında oluyor. 7 Gün 24 saat hizmet veren Hasar Uzmanları, Sigortam.net müşterileri için hasar dosyasının açılmasını sağlayarak, bütün işlemleri adına takip ederek, sonuçlanmasını sağlıyorlar. Sigortam.net sadece bireylere değil, kurumlara da hizmet veriyor. Kurumsal Risk Yönetimi Danışmanları sigorta yaptıracak kurumu yerinde ziyaret ederek kurumun risk analizini çıkarıyorlar. Çıkarılan risk analizine göre sigorta şirketlerinden teklifler alınarak kurumların rekabetçi fiyatlarla kendileri için en doğru poliçeyi almaları sağlanıyor.
Kurum.net projesi ise özellikle geniş araç filosu bulunan, yoğun ithalat, ihracat ve yurtiçi nakliyatları olan ve grup sağlık sigortası yaptıran şirketler için büyük tasarruf sağlıyor. Bu hizmet sayesinde kurumlar, internet üzerinden 1 – 2 dakikada poliçe ve Zeyilname kesebileceği gibi tüm hasar bildirimlerini internetten yapabiliyor ve hasar dosyalarının durumlannı güncel olarak internet üzerinden takip edebiliyorlar. İnternetten bireylere sağladığı her kolaylığı kurumlara da sağlayan sigortam.net ile kurumlar sigorta işlemlerinde zamandan ve paradan tasarruf ediyorlar.
 
Türkiye'nin ilk a-ticaret uygulaması
Türkiye'nin Finansal Hizmetler alanında ki ilk B2C e- pazaryeri olan Sigortam.net, yenilikçi hizmet sunum yaklaşımı ile Türkiye'deki ilk a-ticaret 'Adaptive Commerce' uygulamasını gerçekleştirdi, a-ticaret, internet müşterilerinin ihtiyaçlarını adım adım akıllıca analiz eden ve müşterinin ihtiyacına en uygun ürünü dinamik olarak hazırlayan bir e-ticaret uygulaması, a- ticaret uygulamalarında müşteriye sunulan standart bir ürün yok. Ürünler son aşamada müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak oluşturuluyor ve fiyatlandırılıyor. Böylece müşterinin, ihtiyaçlarına en uygun ürünü en uygun fiyatla alması sağlanıyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL