Sigortam.net Altın Örümcek'te Halkın Favorisi Oldu | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Altın Örümcek’te Halkın Favorisi Oldu

Telecom Tr | Sigortam.net

Türkiye'nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net 2015 yılında yenilenen web sitesi ile 14. Altın Örümcek Web Ödülleri'nin Sigortacılık kategorisinde Halkın Favorisi ödülüne layık görüldü. 

Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin hizmetlerini karşılaştırma, teklif alma ve uygun fiyat garantisiyle poliçeye sahip olma imkanı sunan Sigortam.net, bu yıl 14. sü düzenlenen Altın Örümcek'in 75.000'i aşkın tekil kullanıcı tarafından toplam 200.000 oy kullanarak seçilen Halkın Favorisi ödülüne sahip oldu. Türkiye'nin en büyük sigorta platformu Sigortam.net, 2014 yılında aynı kategoride Halkın Favorisi seçilmiş, 2015 yılında ise Sigortacılık kategorisinin 3.lük ödülüne layık görülmüştür. 

 


Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Zorunlu Trafik Sigortası Çağrısı

Trafik sigortasında yeni dönem ile ilgili şirketimiz İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan tarafından yapılan açıklama Hürses Gazetesi'nde haberleştirildi. 

Devamını Oku

Sağlık Sigortası için Özel Kampanya

Sigortam.net'in, özel sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattığı açıklandı.

Devamını Oku

Sporcuya Hediyeli Kampanya

 Mayıs boyunca Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası alanlar, Decathlon mağazalarından veya decathlon.com.tr adresinden yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri 100 TL değerinde hediye çekine sahip oluyor

Devamını Oku