Sigortam.net Kadir İnanır ve Keçisi İle Ekranlarda | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Kadir İnanır ve Keçisi İle Ekranlarda

Hürses | Sigortam.net

Hürses Gazetesinde Kadir İnanır ve keçili reklam filmimiz yer aldı.

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net ve Kadir İnanır'ın yolları bu kez "görünmez kaza" ile kesişti. 4 Kasım 2015 akşamı televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır aracıyla bir uçurumun kıyısında aslı kalıyor, internetten bulduğu keçisi aracı dengede tutarken Kadir İnanır da hiç panik yapmıyor ve Sigortam.net'e "bi'alo" diyor ve sorununu anında hallediyor. Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan yeni reklam filmi hakkında şunları söylüyor: "Türkiye'nin ilk online ssigorta şirketi Sigortam.net olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin iyileştirilmesi için yaptığımız çalışmalarda her geçen gün daha büyük adımlar atıyoruz" 

 


Benzer İçerikler

Keyifli ve Güvenli Bir Yaz İçin 3 Altın Tüyo

Araç sahiplerinin tüm yazı keyifle ve güvenle geçirmesi için Sigortam.net'ten 3 önemli uyarı geldi. Kasko yaptırın, aracınıza özen gösterin, güvenli sürüş sağlayın… 

Devamını Oku

Sigortam.net Uyardı: Kış Kapıda, Hazırlanın

Sigortam.net'in 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli Kış Kapıda kampanyası kapsamında, özel sağlık sigortası yaptıran herkes anında 100 lira indirim kazanıyor.

Devamını Oku

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Devamını Oku