444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Kadir İnanır ve Keçisi İle Ekranlarda

08 Aralık 2015

Hürses | Sigortam.net

Hürses Gazetesinde Kadir İnanır ve keçili reklam filmimiz yer aldı.

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net ve Kadir İnanır'ın yolları bu kez "görünmez kaza" ile kesişti. 4 Kasım 2015 akşamı televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır aracıyla bir uçurumun kıyısında aslı kalıyor, internetten bulduğu keçisi aracı dengede tutarken Kadir İnanır da hiç panik yapmıyor ve Sigortam.net'e "bi'alo" diyor ve sorununu anında hallediyor. Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan yeni reklam filmi hakkında şunları söylüyor: "Türkiye'nin ilk online ssigorta şirketi Sigortam.net olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin iyileştirilmesi için yaptığımız çalışmalarda her geçen gün daha büyük adımlar atıyoruz" 

 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

29 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.