Sigortam.net Kadir İnanır ve Keçisi İle Ekranlarda | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Kadir İnanır ve Keçisi İle Ekranlarda

Hürses | Sigortam.net

Hürses Gazetesinde Kadir İnanır ve keçili reklam filmimiz yer aldı.

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net ve Kadir İnanır'ın yolları bu kez "görünmez kaza" ile kesişti. 4 Kasım 2015 akşamı televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır aracıyla bir uçurumun kıyısında aslı kalıyor, internetten bulduğu keçisi aracı dengede tutarken Kadir İnanır da hiç panik yapmıyor ve Sigortam.net'e "bi'alo" diyor ve sorununu anında hallediyor. Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan yeni reklam filmi hakkında şunları söylüyor: "Türkiye'nin ilk online ssigorta şirketi Sigortam.net olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin iyileştirilmesi için yaptığımız çalışmalarda her geçen gün daha büyük adımlar atıyoruz" 

 


Benzer İçerikler

Basında Sigortam.net – Şubat 2015

2015 yılı Şubat ayı boyunca gazete, dergi röportajlarından radyo, televizyon programlarına kadar basında Sigortam.net.

Devamını Oku

Kaskosuzluğun bedeli 3 Milyar TL!

Sigortam.net, yollara hazırlıksız çıkan sürücülerin yanı sıra yağışın yarattığı risklere karşı da uyarıyor: Kaza oranının %25 arttığı bu günlerde, kaskonuzu ihmal etmeyin!

Devamını Oku

Kasko’da Hasarsızlık İndirimi %60’ı Buluyor

Bir evvelki kasko döneminiz esnasında sigortadan hasar talebinde bulunmadıysanız sigorta prim ücretinizde yüzde 30 ile yüzde 60 bir indirim elde edebilirsiniz. 

Devamını Oku