Sigortam.net Uyardı: Kış Kapıda, Hazırlanın | Sigortaam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Uyardı: Kış Kapıda, Hazırlanın

Ege Telgraf Gazetesi | Sigortam.net

Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket iLab Holding yatırımı Sigortam.net'in 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli Kış Kapıda kampanyası kapsamında, özel sağlık sigortası yaptıran herkes anında 100 lira indirim kazanıyor. 2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büüyk sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra müşterilerini yalnız bırakmıyor. 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor. 

 


Benzer İçerikler

Sigortam.net İK Direktörü Sibel Ercan Oldu

Sigortam.net insan kaynaklarını geliştirmeye devam ediyor. Sigortam.net'in yeni insan kaynakları direktörü Sibel Ercan oldu.

Devamını Oku

Kaskoda Hasarsızlık İndirimi %60

Online ortamdan ve telefondan sigorta satış hizmeti sunan Sigortam.net'ten kaskoda hasarsızlık indirimi ile ilgili tembihler geldi. 

 

Devamını Oku

Sigortam.net’e Yeni GMY

Türkiye'nin ulusal ekonomi gazetesi Dünya, yeni Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdürümüz Barış açarının atamasına yer verdi.

Devamını Oku