Sigortam.net Uyardı: Kış Kapıda, Hazırlanın | Sigortaam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Uyardı: Kış Kapıda, Hazırlanın

Ege Telgraf Gazetesi | Sigortam.net

Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket iLab Holding yatırımı Sigortam.net'in 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli Kış Kapıda kampanyası kapsamında, özel sağlık sigortası yaptıran herkes anında 100 lira indirim kazanıyor. 2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büüyk sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra müşterilerini yalnız bırakmıyor. 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor. 

 


Benzer İçerikler

Kadir İnanır ve Keçi Geri Döndü

Sigortam.net absürd kampanyasına kaldığı yerden devam ediyor.

Devamını Oku

Kasko Yenilerken Bunlara Dikkat

Türkiye'nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net, araç sahiplerinin hem daha kapsamlı hem de daha ekonomik hizmet alabilmesi için, kasko sigortası yenileme dönemlerinde üstünde durulması gereken konuları sıralıyor. 

 

Devamını Oku

Sigortam.net, Yeşilyurt Spor Kulübü Basketbol Takımı’na Sponsor Oldu

Yeşilyurt Spor Kulübü ile imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında, kulübün basketbol takımının ismi Sigortam.net Yeşilyurt Basketbol Takımı oldu.

Devamını Oku