Sigortam.net’e Bir “Altın Örümcek” İki “Bronz Elma” Geldi!

SonDakika.com | Sigortam.net

Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net için Tribal Worldwide İstanbul tarafından tasarlanan “hasar” konseptli reklam, Kristal Elma Festivali’nde “Basın Dalı Sigortacılık ve Diğer Finansal Hizmetler Kategorisi” ile “İnternet Markaları Kategorisi”nde birer “Bronz Elma” kazandı.

Ayrıca Sigortam.net, 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin Sigortacılık kategorisinde bu yıl 3. seçildi.

2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, bu yıl da ödülleri toplamaya devam ediyor.

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net’in “Küçük hasarlar, büyüklerine sebep olmasın.” mesajını ileten reklamı, tek farı hasarlı olduğu için büyük bir kazaya doğru ilerleyen bir aracı gösteriyor. Tribal Worldwide İstanbul’un tasarladığı “Hasar” konseptli bu görsel ile Sigortam.net bu seneki Kristal Elma Festivali’nde iki Bronz Elma’ya sahip oldu.

Ayrıca Sigortam.net geçtiğimiz yıl Halkın Favorisi seçildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’nin bu yılki Sigortacılık kategorisinin de 3.lük ödülüne layık görüldü. Sigortam.net platformu üzerinden Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin hizmetlerini karşılaştırmak, teklif almak ve en uygun fiyat garantisiyle poliçe satın almak mümkün.

7 gün 24 saat sigorta desteği

2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL