Zurich Sigorta, Benim Arabam Sigortası ile Sigortam.net’te

Alternatif satış kanallarına bir yenisini ekleyen Zurich Sigorta, artık Sigortam.net üzerinden “Benim Arabam” kasko sigortasını müşterilerine sunuyor.
Sigortam.net sitesi üzerinden araç bilgilerini girerek teklif alan tüm Sigortam.net kullanıcıları Zurich Sigorta’nın kasko sigortası teklifini de görebilecek, poliçelerini online olarak düzenleyip Zurich Sigorta’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilecekler.
Konuyla ilgili açıklama yapan Zurich Sigorta Genel Müdürü Ertuğrul Bul, “Sigortam.net ile yaptığımız işbirliği sayesinde yeni bir dağıtım kanalına daha hizmet verir hale geldik. Artık Kasko Sigortası ürünümüz Sigortam.net kullanıcıları için bu platforma da eklenmiş durumda. ‘Benim Arabam’ kasko ürünümüz ile Zurich HelpPoint Hasar Merkezlerimizde hizmet alma avantajını sunuyor, hasar merkezlerimiz aracılığıyla aracının tamiratını yaptıran sigortalılarımıza tamirat süresince geçici araç sağlıyor ve hasarsızlık indirimlerini de bozmuyoruz. Artık Sigortam.net kullanıcıları da bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabiliyor olacak.” dedi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL