444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Belirsizliklerin İlacı Sigorta

22 Ocak 2014

Dünya Gazetesi Haberi

“Belirsizliklerin İlacı Sigorta”

Yeni yıla belirsizliklerle giren Türkiye’de ekonomideki durgunluk söylentileri, dolar ve eurodaki hızlı yükseliş, altın fiyatlarındaki hızlı düşüş ve siyasal istikrarsızlık hem bireyleri hem de kurumları endişelendiriyor. Artan risk oranı ve endişe bireylerin, kendileri ya da mal varlıkları üzerinde oluşabilecek hasarların telafisi için oldukça yüksek bir maliyet yükü altında kalabilecekleri ihtimalini doğuruyor.
Sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin önde gelen platformları arasında yer alan Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Serdar Dinçaslan, bütçe endişesinin en doğru ilacının sigorta olduğunu söyledi. Sigorta primlerinin sanıldığı kadar yüksek olmadığını, olası bir risk durumunda çok daha fazla maddi zarara uğranılacağını belirten Dinçaslan, küçük sigorta ödemeleriyle herkesin kendisini ve mal varlığını koruyabileceğinin altını çizdi.

Şişirilmiş Poliçelere Dikkat

Sigorta alıcılarının, sigorta teminatlarını titizlikle incelemesi gerektiğinin altını çizen Serdar Dinçaslan, karşılaşma olasılığının yüksek olduğu durumların poliçe teminatlarında muhakkak bulunması gerektiğini vurgularken, ek teminatlarla süslenip maliyeti şişirilmiş poliçelere dair ise herkesi uyardı. Teminatların ödeneceği sürenin de dikkat edilmesi gereken önemli bir unsur olduğunun altını çizen Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Serdar Dinçaslan, sigortalının zararını en kısa sürede ödeyen, güvenilir sigorta şirketlerinin tercih edilmesi gerektiğinin altını çizdi. “Bütçenizden ayıracağınız küçük harcamalarla büyük kazançlar sağlayabilirsiniz” diyen Serdar Dinçaslan, ekonomik belirsizliklerin sahip olunan değerler üzerindeki riski artırdığını bu nedenle herkesin önlemini anlaması gerektiği hatırlatmasında bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

03 Ocak 2014 Cuma

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Facebook Üzerinden Sigorta

03 Ocak 2014 Cuma

Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunmaya başladı.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

16 Ocak 2014 Perşembe

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.