444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Chartis, En İyi Global Sigorta Şirketi

17 Haziran 2010

Chartis, Euromoney'in anketinde dünyanın 'En İyi Global Sigorta Şirketi' seçildi.

 
Finans dünyasının saygın ve köklü sektör yayınlarından EUROMONEY'in yapmış olduğu anket çalışması geçtiğimiz günlerde tamamlandı.
 
Elementer sigortacılıkta 90 yıllık deneyimi olan Chartis, anket sonuçlarına göre "BEST GLOBAL INSURANCE COMPANY (En İyi Global Sigorta Şirketi)" seçildi. 
 
Anket sonuçlarının branşlara göre değerlendirilmesinde, Chartis, sadece genel olarak en iyi sigorta şirketi değil, değerlendirme yapılan beş branşın dördünde, Yangın ve Sorumluluk, Yönetici Sorumluluk, Nakliyat, Sağlık ve Hayat Branşlarında, dünyada en iyi sigorta şirketi seçilmiş bulunmakta, 5. branş olan Doğal Afet sigortalarında ise ikinci sırada gelmektedir.
 
Bunun yanısıra anket sonuçlarının çeşitli coğrafi bölgelere göre yapılan değerlendirmesinde, Chartis, Batı Avrupa, ve Latin Amerika'da yine birinci sigorta şirketi olarak seçilmiş bulunmakta, Orta ve Doğu Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika?da ise ikinci sırada gelmektedir. 

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.