444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'ten Gaziantepli Çocuklara Kış Yardımı

21 Ocak 2013
Ensonhaber.com
 
Sigortam.net, Gaziantep'teki Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu için kendi çalışanları arasında bir yardım kampanyası düzenledi.
 
Tüm çalışanların katkılarıyla oluşturulan "kışlık yardım paketi" Gaziantep'in Nizip ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.
 
Sigortam.net çalışanları, kış koşullarının zorlu geçtiği Güneydoğu'da ekonomik olarak zor durumda olan öğrencilerin eğitimlerinin aksamadan devam edebilmesi için kendi imkanlarıyla bir okula destek oldular.
 

Çalışanlar Büyük İlgi Gösterdi

 
Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan'nın önderliğinde Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde bulunan Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'ndaki öğrencilere kış yardımı yapmak amacıyla organize olan Sigortam.net çalışanları, kısa süre içinde pek çok ihtiyaç malzemesi alacak kadar yardım topladılar. Çalışanların büyük ilgisi ve katılımıyla gerçekleşen kampanyaya İlab Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say ve Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan'nın da maddi/manevi destek ve katkıları oldu.
 

Yardım Kampanyasında Alınanlar

 
Sigortam.net çalışanları yardım kampanyası kapsamında öncelikle Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu öğrencilerine; palto, hırka, okul kıyafeti, kitap ve kırtasiye malzemeleri alınırken ilçedeki yardıma muhtaç çocuklar için çocuk bezi, mama ihtiyaçları için de ayrıca bir yardım fonu yaratılarak okul aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Toplanan yardımların bir kısmı ile de Sigortam.net çalışanları adına TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)'na bağışta bulunuldu
 
Kampanya süresince, tüm Sigortam.net çalışanları yardım malzemelerinin araştırılması, satın alınması, ulaştırılması ve paketlenmesi konularında aktif rol aldılar. Kampanya sonunda yardım malzemeleri yerine ulaştıktan sonra  öğrencilerden gelen teşekkür mesajları ise tüm bu emekleri için alınabilecek en büyük ödül oldu.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net Her Yıl Yüzde 50 Büyüyor

01 Şubat 2013 Cuma
Türkiye’de online sigortacılık, sigorta pazarı içindeki payını her geçen gün büyütürken sektörün lokomotif şirketlerinden Sigortam.net de her yıl yüzde 50 büyümeye devam ediyor.

Serdar DİNÇASLAN Dünya Gazetesi Röportajı

21 Haziran 2013 Cuma
Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar DİNÇASLAN, Dünya Gazetesi’ne verdiği röportajda Sigortam.net’i anlattı.

Sigortam.net Mobil Sitesini Yeniledi

23 Ağustos 2013 Cuma

Yenilenen Sigortam.net mobil sitesi ile mobil cihazlardan kasko, trafik sigortası, sağlık sigortası gibi branşlar için kolayca sigorta sorgulama yapılabilecek.