İlab Holding Dünya Gazetesi'nde | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’in Kurucusu İlab Holding, Dünya Gazetesi’nde Yer Aldı

Sigortam.net'in Kurucusu İlab Holding'in Dünya Gazetesi'ndeki Haberi

İlab’ın Alanı İnternet Yatırımları

İlab Ventures, Access Turkey Capital Group bünyesinde yüksek büyüme potansiyeli olan sektörlerdeki şirketlere ve projelere yatırım yapmak üzere 2000 yılında kurulan İlab Holding’in iştiraki. İnternet odaklı ve internet teknolojilerini kullanarak iş yapan şirketlere ve projelere yatırım yapan İlab Holding, bir “girişim sermayesi” (“venture capital”) şirketi. Olgun Çelik ve Firaret yatırımları dışında, İlab Girişim’in ayrıca 12 yatırımı daha var.

Türkiye’nin en aktif girişim şirketleri arasında yer alıyor. Yatırımlarını, Sigortam.net, ChemOrbis ve SteelOrbis gibi holding içinde geliştirilen projelerin şirketleri ile Kariyer.net, Gittigidiyor.com, Neredekal.com ve Türkiye’deki profesyonellere yönelik bir sosyal ağ olan Zinncir.com gibi holding dışında geliştirilen proje ve şirketlere ortak olmak biçiminde gerçekleştiriyor.
 

 


Benzer İçerikler

Sigortam.net Vatan Gazetesi’nde Cem Ceminay’a Konu Oldu!

Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçili reklam filmi Cem Ceminay'ın Vatan Gazesi'ndeki yazısında yer aldı.

Devamını Oku

Kadınlar En Çok Özel Sağlık Sigortası Yaptırıyor

Sigortam.net üstünden teklif alanların 13 yıllık ortalamasına bakıldığında yılda 744.076 kişinin teklif aldığı belirlenen çalışmanın ayrıntılarına ulaşın.

Devamını Oku

Basında Sigortam.net – Ocak 2014

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net’in 2014 yılı Ocak ayı boyunca gerçekleştirmiş olduğu tüm basın aktivitelerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku