İlab Holding Dünya Gazetesi'nde | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’in Kurucusu İlab Holding, Dünya Gazetesi’nde Yer Aldı

Sigortam.net'in Kurucusu İlab Holding'in Dünya Gazetesi'ndeki Haberi

İlab’ın Alanı İnternet Yatırımları

İlab Ventures, Access Turkey Capital Group bünyesinde yüksek büyüme potansiyeli olan sektörlerdeki şirketlere ve projelere yatırım yapmak üzere 2000 yılında kurulan İlab Holding’in iştiraki. İnternet odaklı ve internet teknolojilerini kullanarak iş yapan şirketlere ve projelere yatırım yapan İlab Holding, bir “girişim sermayesi” (“venture capital”) şirketi. Olgun Çelik ve Firaret yatırımları dışında, İlab Girişim’in ayrıca 12 yatırımı daha var.

Türkiye’nin en aktif girişim şirketleri arasında yer alıyor. Yatırımlarını, Sigortam.net, ChemOrbis ve SteelOrbis gibi holding içinde geliştirilen projelerin şirketleri ile Kariyer.net, Gittigidiyor.com, Neredekal.com ve Türkiye’deki profesyonellere yönelik bir sosyal ağ olan Zinncir.com gibi holding dışında geliştirilen proje ve şirketlere ortak olmak biçiminde gerçekleştiriyor.
 

 


Benzer İçerikler

Dünyada Facebook’tan İlk Sigorta Teklifi Sigortam.net’ten

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları, kasko sigortası ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.

Devamını Oku

Basında Sigortam.net – Mayıs 2014

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net’in 2014 yılı Mayıs ayı boyunca gerçekleştirmiş olduğu tüm basın aktivitelerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Kadir İnanır En Güvenilir Ünlüler Arasında Yer Alıyor!

Sigortam.net'in reklamında oynayan ünlü Aktör Kadir İnanır, Celebrity Güven Endeksi 2014 yılı sonuçlarına göre en güvenilir ünlülerden biri oldu.

Devamını Oku