İlab Holding Dünya Gazetesi'nde | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’in Kurucusu İlab Holding, Dünya Gazetesi’nde Yer Aldı

Sigortam.net'in Kurucusu İlab Holding'in Dünya Gazetesi'ndeki Haberi

İlab’ın Alanı İnternet Yatırımları

İlab Ventures, Access Turkey Capital Group bünyesinde yüksek büyüme potansiyeli olan sektörlerdeki şirketlere ve projelere yatırım yapmak üzere 2000 yılında kurulan İlab Holding’in iştiraki. İnternet odaklı ve internet teknolojilerini kullanarak iş yapan şirketlere ve projelere yatırım yapan İlab Holding, bir “girişim sermayesi” (“venture capital”) şirketi. Olgun Çelik ve Firaret yatırımları dışında, İlab Girişim’in ayrıca 12 yatırımı daha var.

Türkiye’nin en aktif girişim şirketleri arasında yer alıyor. Yatırımlarını, Sigortam.net, ChemOrbis ve SteelOrbis gibi holding içinde geliştirilen projelerin şirketleri ile Kariyer.net, Gittigidiyor.com, Neredekal.com ve Türkiye’deki profesyonellere yönelik bir sosyal ağ olan Zinncir.com gibi holding dışında geliştirilen proje ve şirketlere ortak olmak biçiminde gerçekleştiriyor.
 

 


Benzer İçerikler

Erkekler Kadınlardan 5 Kat Fazla Kasko Poliçe Alıyor

3 yıllık tecrübeyle bir ilke imza atan Sigortam’netin İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan Sigortam.net ile kasko poliçesi alanların oranını açıkladı.

Devamını Oku

Altın Objektifler Göz Kamaştırdı

Magazin gazetecileri derneği tarafından düzenlenen Altın Objektif Ödüllerinde Türk sinemasının ulu çınarlarından Kadir İnanır ödüllendirildi.

Devamını Oku

Allianz Sigorta’nın Avantajlı Trafik Sigortası Teklifleri Sigortam.net’te!

Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net zorunlu trafik sigortası alanında en iyi teklifi almak isteyen araç sahiplerine bundan böyle Allianz Sigorta’nın avantajları tekliflerini de sunacak.

Devamını Oku