444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Intrerbrand En İyi Sigorta Şirketini Seçti!

16 Ekim 2014

Interbrand araştırmasının sonuçlarına göre Axa  6 yıldır üst üste dünyanın 1 numaralı sigorta markası oldu. 

Türkiye sigorta sektöründe önemli bir yeri olan Axa markasının başarısı, Intrerbrand araştırması ile gözler önüne serilmiş oldu. 

Marka yönetim şirketi Interbrand’in açıkladığı sonuçlara göre; en değerli markalar sıralamasında 53. sırada yer alan Axa, dünya sigorta şirketleri arasında da 1 numara ilan edildi.

Şirketin marka değeri ise 2013 yılına göre %14 artış göstererek 8,120 milyar dolara yükseldi.

 Axa'nın Başarısında Sosyal Sorumluluğun Önemi Büyük

Axa’nın 2014 yılında yeni iş alanlarında gösterdiği gelişme, teknolojik yatırım, lider teknoloji şirkerleri ve üniversiteler ile kurduğu iş birlikleri ve sosyal sorumluluk aktiviteleri, markanın başarısını yansıtan konular oldu. 

Interbrand’e göre Axa’nın bu başarısında değişen dünya koşullarına uyum sağlaması bireysel ve kurumsal müşterileriyle ilişkilerini güçlendirmesi önemli bir etken. Çevresel riskleri anlayarak iklim değişikliklerine karşı duyarlılığını ve karbon ayak izini azaltma yönündeki girişimleri göz önüne alan Axa, Interbrand tarafından sigorta sektörünün en yeşil markası seçildi.

Grubun Operasyonlardan Sorumlu Başkanı Véronique Weill konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, dünyanın önemli sigorta markaları arasında yer alıyor olmaktan ve üst üste dünyanın en iyi sigorta şirketi seçilmiş olmalarından duyduğu gururdan bahsetti. Axa’nın dünya çapındaki müşterileriyle, iş ortaklarıyla ve çalışanlarıyla albenisi yüksek ve stratejik bir sigorta markası olduğunun altını çizdi. En iyi sigorta şirketlerine ulaşmanın yolları için; ''Sigorta Şirketi Seçiminde Dikkat Edilecek 5 Püf Nokta'' başlıklı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Weill, ayrıca Axa markasının gücünün, hızla gelişen ülke pazarlarındaki büyümeye önemli bir etkisinin olduğunu ve online sigorta alanında da rekabet alanını avantajlı bir şekilde sağladığını sözlerine ekledi.

Sigortam.net üzerinden Axa Sigorta’nın avantajlı kaskotrafik sigortası ve özel sağlık sigortası ürünlerine kolayca ulaşmak için dilerseniz online sigorta sorgulama yapın, Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan yardım alın.

 


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.