444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kadınların Kasko Poliçesi Daha Pahalı

Milliyet

İnternet üzerinden sigorta poliçesi satışı yapan Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, araçlarına kasko sigortası yaptıranların yüzde 34’lik bölümünü 35-44 yaş arasındaki erkeklerin oluşturduğunu söyledi.

Dinçaslan’ın verdiği bilgilere göre kasko poliçesi alanların ağırlığını yüzde 35-44 yaş arasındakiler oluşturuyor. Kadınlar ve erkekler genelinde en fazla kasko poliçesini 25-44 yaş arasındakiler alıyor. Rakamlara göre erkekler kadınlardan 5 kat daha fazla kasko poliçesi alıyor. En çok poliçe satın alınan 35-44 yaş aralığında ise kadınların aldığı kaskolar erkeklere göre yüzde 14 daha pahalı.

 

 


Benzer İçerikler

Sigortam.net 13. Yaşında!

Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan'ın Sigortam.net'in 13. yılı ile ilgili konuşmaları Dünya Gazetesi'nde yer aldı.

Devamını Oku

Allianz Sigorta’nın Avantajlı Trafik Sigortası Teklifleri Sigortam.net’te!

Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net zorunlu trafik sigortası alanında en iyi teklifi almak isteyen araç sahiplerine bundan böyle Allianz Sigorta’nın avantajları tekliflerini de sunacak.

Devamını Oku

Epica’dan Sigortam.net’e Büyük Ödül!

Epica ödüllerinde Sigortam.net'in kavanoz konseptli reklamı, "Consumer Services" kategorisinin "Press" alt dalında "Gold"u kucakladı! 

Devamını Oku