Kadınların Kasko Poliçesi Daha Pahalı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kadınların Kasko Poliçesi Daha Pahalı

Milliyet

İnternet üzerinden sigorta poliçesi satışı yapan Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, araçlarına kasko sigortası yaptıranların yüzde 34’lik bölümünü 35-44 yaş arasındaki erkeklerin oluşturduğunu söyledi.

Dinçaslan’ın verdiği bilgilere göre kasko poliçesi alanların ağırlığını yüzde 35-44 yaş arasındakiler oluşturuyor. Kadınlar ve erkekler genelinde en fazla kasko poliçesini 25-44 yaş arasındakiler alıyor. Rakamlara göre erkekler kadınlardan 5 kat daha fazla kasko poliçesi alıyor. En çok poliçe satın alınan 35-44 yaş aralığında ise kadınların aldığı kaskolar erkeklere göre yüzde 14 daha pahalı.

 

 


Benzer İçerikler

Erkekler Kadınlardan 5 Kat Fazla Kasko Poliçe Alıyor

3 yıllık tecrübeyle bir ilke imza atan Sigortam’netin İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan Sigortam.net ile kasko poliçesi alanların oranını açıkladı.

Devamını Oku

Sigortam.net’te Felis Ödülü!

Sigortam.net, Felis ödülünün sahibi oldu. Finans, Bankacılık ve Sigorta Kategorisi’nde “Para Saklama – Kavanoz” ilanıyla “en yaratıcı” marka seçildi.

Devamını Oku

Bütçe Endişesinin En Doğru İlacı Sigorta

Ekonomideki durgunluk söylentileri, yükselen kur ve siyasal istikrarsızlık bireyleri araç, ev ve sağlık gibi değerlere gelebilecek zararın maliyetine karşı endişelendiriyor. Sigortam.net çok uygun fiyatlı primler sayesinde büyük maliyetlerden kurtulmanın kolay olduğuna dair kamuoyunu uyarıyor.

Devamını Oku