Kadir İnanır'ın Efsane Bakışları Sigortam.net'e Odaklanıyor | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kadir İnanır’ın Efsane Bakışları Sigortam.net’e Odaklanıyor

Yeşilçam’ın bakışlarıya ünlü efsane aktörü Kadir İnanır, Sigortam.netin yeni reklam filmi için internet ünlüsü bir keçi ile kamera karşısına geçti. Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, reklam filmi hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‘’ Tüketicilerin sigorta alım sürecini şeffaf bir şekilde görebilecekleri, ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerini karşılaştırarak, bütçelerine en uygun sigorta poliçesine yer ve zamandan bağımsız olarak satın alabilecekleri bir platform olduğumuzu net ve eğlenceli bir dille hedef kitelemize anlatacak en doğru isim Kadir İnanır ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
 


Benzer İçerikler

Kadınlar En Çok Özel Sağlık Sigortası Yaptırıyor

Sigortam.net üstünden teklif alanların 13 yıllık ortalamasına bakıldığında yılda 744.076 kişinin teklif aldığı belirlenen çalışmanın ayrıntılarına ulaşın.

Devamını Oku

Epica’dan Sigortam.net’e Büyük Ödül!

Epica ödüllerinde Sigortam.net'in kavanoz konseptli reklamı, "Consumer Services" kategorisinin "Press" alt dalında "Gold"u kucakladı! 

Devamını Oku

Bir Kampanyayla %300 Satış Artışı

Marketing Türkiye'ye röportaj veren iLab Holding Kurucusu Mustafa E.Say, Sigortam.net'in Kadir İnanırlı reklamıyla %300 satış artışı yakaladığını söyledi.

Devamını Oku