Kadir İnanır'ın Efsane Bakışları Sigortam.net'e Odaklanıyor | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kadir İnanır’ın Efsane Bakışları Sigortam.net’e Odaklanıyor

Yeşilçam’ın bakışlarıya ünlü efsane aktörü Kadir İnanır, Sigortam.netin yeni reklam filmi için internet ünlüsü bir keçi ile kamera karşısına geçti. Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, reklam filmi hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‘’ Tüketicilerin sigorta alım sürecini şeffaf bir şekilde görebilecekleri, ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerini karşılaştırarak, bütçelerine en uygun sigorta poliçesine yer ve zamandan bağımsız olarak satın alabilecekleri bir platform olduğumuzu net ve eğlenceli bir dille hedef kitelemize anlatacak en doğru isim Kadir İnanır ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
 


Benzer İçerikler

Basında Sigortam.net – Nisan 2014

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net’in 2014 yılı Nisan ayı boyunca gerçekleştirmiş olduğu tüm basın aktivitelerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

İnternetten Sigortayı En Çok Mühendisler Yapıyor

Türkiye’nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net Türkiye’de “yeni nesil sigortacılık” olarak anılan internet sigortacılığının nabzını tutuyor.

Devamını Oku

Sigortam.net Dünya Çapında Bir İlki Gerçekleştirdi!

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini anında alabiliyor.

Devamını Oku