Cep Telefonunuzu Güvence Altına Alın, 4 GB İnternetiniz Bizden Hediye Olsun!

Yanınızdan ayırmadığımız cep telefonunuzu güvence altına alması sizden, doya doya kullanacağınız aylık 4 GB interteniz de Sigortam.net’ten!

Hemen cep telefonunuzu Sigortam.net’e özel Cep Telefonu sigortası ile sigortalatın, hediye aylık 4GB interneti kaçırmayın.

Cep Telefonu Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın>

Cep telefonu sigortanız için
Sigortam.net 7/24 yanınızda!
0216 229 77 440216 229 7744
İnternete özel indirimle hemen satın alın!CEP TELEFONU SİGORTASI TEKLİF AL

1. Kampanya kapsamında 5 Ekim – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden Cep Telefonu Sigortası alan ve kampanyaya katılarak SMS ile iletilen linkteki gerekli bilgileri doğru şekilde dolduran herkes 4GB internet hediye kazanacaktır.
2. Kazanılan aylık internet paketleri yurtiçi internet bağlantılarında ve yüklendiği bilgisi verildikten sonra 30 gün içerisinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
3. Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ( altyapısını sağladığı diğer tarifeler ) ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı katılımı takiben 5 gün içinde yükleme yapılacaktır. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle hediye yüklemelerinde 5 günü aşma hakkı saklıdır.
4. Kampanyaya akşam 22:00 ile sabah 08:00 arasında katılım sağlandığında, hediye GB tanımlaması ertesi gün sabah 08:00’den sonra yapılır.
5. Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.
6. Katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir.
7. “Bilgilendirme mesajı”nın aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez. Data paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir.
8. Sigortalının sahip olduğu diğer telefonlarının poliçelerinden kampanya katılım hakkı kazanabilir.
9. Hediyeye konu ilgili internet paketlerinin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler kampanyaya katılan tarafından ödenir.
10. Kampanya kapsamında hediye edilecek GB stoklarla sınırlıdır. Kampanya katılımı onaylanmış olsa dahi kod stoğu tükendikten sonra kullanıcı ile kod paylaşılamayabilir.
11. Sigortam.net’in kampanya koşulları, kampanya süresi ve kampanya hediyelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
12. Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilemez.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL