Derbi Keyfi Sigortam.net’ten Hediye!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsat sizi bekliyor! Kaskosunu veya Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten yaptıran herkese Bein Connect Hafta Sonu Paketi Hediye!

Hemen Kasko veya Trafik Sigortanızı En İyi Fiyat Garantisi ile alın, hiçbir yerde bulamayacağınız bu kampanyayı kaçırmayın, Süper Lig keyfinin tadını çıkarın!

20 sigorta şirketinin tekliflerini 2 dakikada karşılaştırıp %50’ye varan fiyat avantajıyla en uygun poliçeyi alırken, satın alma adımında kampanyaya katıldıktan sonra Bein Connect kodunuzu alarak, www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu adresinden üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Bein Connect Haftasonu Paketi ve Kapsamı

Bein Connect Haftasonu Paketi, bir Süper Lig Futbol Haftası’nda tüm maçları kapsayan, sadece web, cep ve tablet üzerinden izlenebilen pakettir.

1- Nasıl Katılırsınız?
Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası poliçesi almanız yeterli! Sigortanızı satın alırken, satın alma adımında kampanyayı seçerek katılabilirsiniz.
2- Bein Connect Kodunu Nasıl Alacaksınız?
Sigortam.net internet sitesinden poliçenizi aldıktan sonra SMS ile gönderilecek linkte bulunan forma, TCKN ve plaka bilgilerinizi girerek kodunuzu alabilirsiniz.
3- Bein Connect Üyeliğinizi Nasıl Başlatacaksınız?
Bein Connect üyeliğinizi www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu adresinden kupon kodunuzu girdikten sonra üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
4- Kampanya Süresi
Kampanya, 19 – 23 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

1- Kampanya kapsamında 19 – 23 Şubat 2020 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden kasko veya trafik sigortası poliçesi alanlara Bein Connect 3 Ekranlı (web, cep, tablet) Hafta Sonu Peketi hediye edilecektir.
2- Her sigortalı (ruhsat sahibi) kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir. Aynı araç için yapılan farklı branşlardaki poliçeler için ekstra katılım hakkı sağlanmaz.
3- Kampanya kapsamında hediye edilecek Bein Connect kodların stok sınırı 500 adettir. Kampanya katılımı onaylanmış olsa dahi kod stoku tükendikten sonra kullanıcı ile kod paylaşılmayacaktır.
4- Sigortam.net ve Bein Connect gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
5- Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilemez.
6- Bein Connect kodu nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
7- Bein Connect kodu 23.02.2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve iptal edilen kodlar için yeni bir kod ya da kullanılmayan kodun nakdi karşılığı talep edilemez.
8- Kampanyaya sadece bireysel sigorta müşterileri katılabilir. Vergi kimlik numarası ile katılım sağlanamayacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL