Süper Lig Keyfi Sigortam.net’ten Hediye!

Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsat sizi bekliyor! Kasko veya Trafik Sigortasını, Sigortam.net’ten alan herkese Digiturk Play HaftaSonu Paketi Hediye!

Hemen Kasko veya Trafik Sigortanızı En İyi Fiyat Garantisi ile alın, hiçbir yerde bulamayacağınız bu kampanyayı kaçırmayın, Süper Lig keyfinin tadını çıkarın!

20 sigorta şirketinin tekliflerini 2 dakikada karşılaştırıp %50’ye varan fiyat avantajıyla en uygun poliçeyi alırken, satın alma adımında kampanyaya katıldıktan sonra Digiturk Play kodunuzu alarak digiturkplay.com.tr’den üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Digiturk Play Haftasonu Paketi ve Kapsamı

Digiturk Play Haftasonu Paketi, bir Süper Lig Futbol Haftası’nda tüm maçları kapsayan, sadece web, cep ve tablet üzerinden izlenebilen pakettir.

1- Nasıl Katılırsınız?
Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası poliçesi almanız yeterli! Sigortanızı satın alırken, satın alma adımında kampanyayı seçerek katılabilirsiniz.
2- Digiturk Play Kodunu Nasıl Alacaksınız?
Sigortam.net internet sitesinden poliçenizi aldıktan sonra SMS ile gönderilecek linkte bulunan forma TCKN ve plaka bilgilerinizi girerek kodunuzu alabilirsiniz.
3- Digiturk Play Üyeliğinizi Nasıl Başlatacaksınız?
Digiturk Play üyeliğinizi https://www.digiturkplay.com.tr/kupon adresinden kupon kodunuzu girdikten sonra üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
4- Kampanya Süresi
Kampanya, 23 Eylül – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

 

Kampanya Kuralları

1- Kampanya 23 Eylül – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden alınan kasko veya trafik sigortası poliçesi alanlara Digiturk Play 3 Ekranlı Hafta Sonu Peketi hediye edilecektir.
2- Her sigortalı (ruhsat sahibi) kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir. Aynı araç için yapılan farklı branşlardaki poliçeler için ekstra katılım hakkı sağlanmaz.
3- Sigortalının sahip olduğu diğer araçların poliçelerinden kampanya katılım hakkı kazanamaz.
4- Kampanya kapsamında hediye edilecek Digiturk Play kodları stoklarla sınırlıdır.
5- Sigortam.net ve Digiturk gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6- Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilemez.
7- Digiturk Play kodu nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
8- Digiturk Play kodu 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve iptal edilen kodlar için yeni bir kod ya da kullanılmayan kodun nakdi karşılığı talep edilemez.
9- Kampanyaya sadece bireysel sigorta müşterileri katılabilir. Vergi kimlik numarası ile katılım sağlanamayacaktır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL