444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En İyi Pazarlama Ödülü Hangi Sigorta Şirketinin Oldu?

22 Kasım 2010
Sigortahaber.tv
 
Zurich Sigorta’ya pazarlama ödülü
 
Zurich Sigorta, bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye’nin tek İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen IPZ 2010 Avea Grand Interactive Awards’ta “En İyi Mobil Pazarlama Ödülü”nü aldı. Zurich Sigorta, geçtiğimiz Anneler Günü’nde özel olarak hazırladığı www.annenesevginigonder.com uygulaması ile en iyi mobil kampanya ödülünü kazandı. Sektörün en iyilerinin yarıştığı ve alanının tek yarışması olan Avea Grand Interactive Awards’ta ödül almaya hak kazanan kampanyada, Zurich Sigorta, Anneler Günü’nde binlerce anneyi Rutkay Aziz ile telefonda buluşturmuştu. 
 
www.annenesevginigonder.com adresine giren herkese Rutkay Aziz’in yorumladığı şiiri annesine gönderme fırsatı sunan kampanyaya ilgi de oldukça yüksek olmuştu. Mobil cihazları temel mecra olarak kullanan kampanyaların ödüllendirildiği yarışmada, Zurich Sigorta’nın Anneler Günü kampanyası yaratıcılık, özgünlük ve başarılı kurgu kriterlerine göre değerlendirilerek, ödül almaya hak kazandı.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.