En İyi Pazarlama Ödülü Hangi Sigorta Şirketinin Oldu?

Sigortahaber.tv
Zurich Sigorta’ya pazarlama ödülü
En İyi Pazarlama Ödülü Hangi Sigorta Şirketinin Oldu?Zurich Sigorta, bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye’nin tek İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen IPZ 2010 Avea Grand Interactive Awards’ta “En İyi Mobil Pazarlama Ödülü”nü aldı. Zurich Sigorta, geçtiğimiz Anneler Günü’nde özel olarak hazırladığı www.annenesevginigonder.com uygulaması ile en iyi mobil kampanya ödülünü kazandı. Sektörün en iyilerinin yarıştığı ve alanının tek yarışması olan Avea Grand Interactive Awards’ta ödül almaya hak kazanan kampanyada, Zurich Sigorta, Anneler Günü’nde binlerce anneyi Rutkay Aziz ile telefonda buluşturmuştu.
www.annenesevginigonder.com adresine giren herkese Rutkay Aziz’in yorumladığı şiiri annesine gönderme fırsatı sunan kampanyaya ilgi de oldukça yüksek olmuştu. Mobil cihazları temel mecra olarak kullanan kampanyaların ödüllendirildiği yarışmada, Zurich Sigorta’nın Anneler Günü kampanyası yaratıcılık, özgünlük ve başarılı kurgu kriterlerine göre değerlendirilerek, ödül almaya hak kazandı.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL