444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi Zurich Sigorta Oldu

07 Mart 2014

Uluslararası saygın finans dergisi olan World Finance, Zurich Sigorta’yı "Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi" seçti.

2013 yılı içinde yapılan elektronik oylama sonucunda ödüle layık görülen Zurich Sigorta, kurumsal sorumluluk uygulamaları, finansal gücü, uluslararası risk yönetimi uzmanlığı, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız, Zurich Sigorta Grubu’nun Türkiye’yi yatırım yapacağı 5 stratejik pazardan biri olarak belirlediğini söyledi. Yıldız, Zurich Sigorta olarak Türkiyede ekonomiye ve topluma destek olmak amacıyla çalışmalar yaptıklarını, bu ödülle birlikte vizyonlarının doğru anlaşıldığını ve takdir edildiğini gördüklerini belirtti.

Sigortacılığı değer yaratan bir sektör olarak değerlendirdiklerini vurgulayan Yıldız, “Zurich Sigorta’da toplumun refahına katkıda bulunmak amacıyla, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışını, temel yetkinliklerimiz olan sigorta ve risk yönetimi uzmanlığımızın merkezine yerleştirmiş durumdayız. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, paydaşlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplum için uzun dönem değer yaratan bir iş yapış biçimini benimsiyoruz’’ dedi.

Sigortam.net üzerinden Zurich Sigorta kasko sigortası ve trafik sigortası fiyat tekliflerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.