Zurich Sigorta

Zurich Sigorta kasko sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!
Zurich Sigorta kasko sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Beklemeden Hızlı Teklif Almak için Arayın!

444 24 00

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata hızlı ve kolayca ulaşın!

Kasko Teklifi Al Trafik Teklifi Al

Zurich Sigorta

Zurich Finansal Hizmetler Grubu, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, ve Latin Amerika'nn olduğu çeşitli pazarlardan oluşan global iştirak ve ofis aracılığı ile hizmet veren sigorta bazlı bir finansal hizmetler satıcısıdır.

1872'de kurulmuş olan grubun merkezi İsviçre'nin Zurich şehrindedir. Grup yaklaşık 60,000 çalışan ile 170'den fazla ülkede hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana, hep ileriye doğru ve global bir bakış açısına sahip olan Grup, İsviçre'de hayat dışı sigorta ürünleri sunan ilk sigortacı, 1912'de ise ABD'deki ilk kıta Avrupası sigortacısı olmuştur. Yıllar geçtikçe Zurich Sigorta tüm dünyaya yayılmıştır.

Zurich Sigorta, hissedarlarına daima en karlı sonuçlar veren, seçmiş olduğu hayat dışı sigorta ve hayat sigortası pazarlarında lider ve global bir sigorta grubu olmayı hedeflemektedir. Bu şekilde; müşteri, acente ve brokerleriyle sağlam ilişkiler kurarak çalışanlarına da teşvik edici fırsatlar sunmaktadır.

 

Zurich Sigorta Kasko

Zurich Sigorta kasko ürününe Sigortam.net avantajları ile ulaşabilirsiniz. Zurich kasko ile aracınızın kaza ve hasar durumlarında ortaya çıkan hasar masraflarınız poliçeniz tarafından ödenir. Çarpma, çarpılma, doğal afetler ya da araç anahtarının çalınması gibi riskli durumlarda masrafları cebinizden ödemek yerine Zurich kasko sigortanız ile karşılayabilirsiniz. Kasko teklifi alarak Zurich araç sigortası ve diğer sigorta şirketlerinin ürünlerini karşılaştırabilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçebilirsiniz.

 

Zurich Sigorta Dosya Sorgulama

Zurich Sigorta hasar sorgulama sayfasından, kasko sigortanız için hasar sürecinizi takip edebilirsiniz. Zurich Sigorta hasar dosya sorgulama yapmak için T.C. kimlik no ve telefon numarası bilgilerinizi girmeniz gerekir. Hasar sürecinizin ne durumda olduğunu kontrol etmek ve süreci en hızlı şekillde tamamlamak için Zurich hasar sorgu işleminizi yapmanızda fayda var. 

 

Zurich Sigorta Anlaşmali Servisler

Zurich Sigorta anlaşmalı servis listesini inceleyerek aracınızı hasar durumunda nereye götürmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Zurich kasko poliçenizin teminat kapsamına göre masraflar sigorta şirketiniz tarafından karşılanır ve anlaşmalı serviste tamir sürecini geçirmeniz zaman kaybı yaşamanızı engeller. Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servisleri farklı olabilmektedir, bu sebeple güncel listeye bakarak tamir işlemlerinizi başlatmanızda fayda var. Zurich Sigorta'nın "Zurich Servis Ağı" harita sistemi sayfasından anlaşmalı kurumları bulabilirsiniz.

Zurich Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde;

  • Anlaşmalı Araç Servisleri
  • Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri

bulunmaktadır.

 

Zurich Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

 

Zurich Sigorta İletişim Numaraları Nelerdir?

Zurich iletişim numarası 0 850 250 75 00'dır. Bu numaradan Zurich Sigorta müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.


Zurich Sigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

Zurich anlaşmalı servisler aracınızın markası, il/ilçe bilgilerine göre değişmektedir. Sigorta şirketleri de anlaşmalı servisleri değiştirme hakkını saklı tuttukları için güncel listeyi incelemeniz gerekir. Zurich Sigortanın servis ağı sayfasından gidebileceğiniz en yakın anlaşmalı araç servisini bulabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster Daha Az Göster

Sigortam.net’te karşılaştırma yapabileceğiniz tüm sigorta şirketleri