444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Kolay Sigorta Sorgulama

10 Eylül 2014

Sigorta yaptırmak size, sevdiklerinize, en değerli mal varlıklarınıza gelen riskleri güvence altına alır. Eskiden sigorta yaptırmak uzun süren ve yorucu bir süreci içeriyordu. Teknolojinin hızla ilerliyor olması ve gün geçtikçe hayatımıza çok daha fazla dahil olması istenilen sigortaya daha kolay ulaşılabilmesini sağladı.

Günlük hayatımızda internetle iç içe olmamız birçok işlemlerimizi online olarak gerçekleştirmemizi sağladı. Koşturmadan, yorulmadan, beklemeden hızlı bir şekilde ve uygun fiyatlarla internetten alış veriş yapmak da mümkün. Alışveriş yaparken nasıl ki en kaliteli ürünü en uygun fiyata almak amaçlanıyorsa sigortada da ihtiyaçlarınıza en uygun sigortayı en uygun fiyatlarla almak önemli. Satın alma konusundaki diğer önemli nokta ise tabii ki güvenilirlik. Güvenli, bilinir, köklü bir siteden alış veriş yapmak gerekir. Aksi durumda sonradan sorunlar yaşamanız muhtemel olacaktır. Bu durumda sadece fiyata odaklanmak elbetteki yanlış olacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Herhangi bir site ucuz fiyata sigorta sunuyorsa bu site en iyisi demek değildir. Belki de şirketini kapatacak olduğu için böyle bir fiyat sunuyordur ya da sunulan poliçe teminatları ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilir. Dolayısıyla araştırmadan her yerden sigorta alınmamalıdır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

Sigortam.net 13 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile de anlaşmalıdır. Örneğin Anadolu Sigorta sigorta sorgulama yaparak Anadolu Sigorta’nın en uygun sigorta fiyatlarına ulaşırsınız. Sigortam.net sigorta sorgulama işlemiyle en güvenilir sigorta şirketlerinin size en uygun sigorta tekliflerini sunar, size ise sadece sigortanızı seçmek kalır. Peki bu işlem nasıl mı yapılır? Aşağıdaki kolay adımları uygulayarak en doğru sigortaya ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Sigorta Sorgulama Yapmak Sigortam.net ile Çok Kolay
 

 • Sigorta sorgulama yapın, istediğiniz branşın teklif butonuna tıklayın.
   
 • Karşınıza çıkan formu gerçek bilgilerinizle doldurun.
   
 • Sigorta şirketlerinin bilgilerinize en uygun teklifleri sunulsun.
   
 • İstediğiniz teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapın.
   
 • İhtiyaçlarınıza en uygun gördüğünüz sigorta paketini ister online isterseniz telefonda 7/24 satın alın.

Sigortanızı telefonda satın almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla sigortanızı yaptırın.

  


Okumaya Devam Edin

En İyi Sigorta Şirketlerinden 3 Dakikada sigorta sorgulama Sigortam.net'te!

15 Mart 2016 Salı

Sigortam.net'te sigorta sorgulama ile sigorta hesaplamanızı yapın, kasko, özel sağlık ve trafik sigortalarında en iyi şirketlerden en iyi poliçe fiyatlarını sadece 3 dakikada bulun, %45'e kadar varan fiyat avantajlarından yararlanın.

Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

17 Aralık 2012 Pazartesi
Sigorta sorgulama ile en uygun sigortaya ulaşabilirsiniz. Sigorta insanların muhtemel riskler sonucu yaşayacakları maddi zararların ve ekonomik kayıpların, belli bir prim karşılığında korunması ve riskinin paylaşılmasıdır. 

Sigorta Sorgulama Nedir?

07 Mayıs 2014 Çarşamba

Sigortasız bir hayat karşılaşabileceğiniz tüm risklere karşı korumasız kalmanıza neden olur. Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun sigortaya kolayca ulaşabilirsiniz.