444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Groupama Sigorta ile Güven Yaratan Sigortacılar

23 Eylül 2015

1972 yılında Başak Sigorta ismiyle kurulan Groupama Sigorta günümüzde birçok sigorta kaleminde sunduğu teminatlar ve hizmetlerle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri arasına girdi.

Trafik sigortası karşı tarafı,
Kasko sizi korur.
Kaskosuz yola çıkmayın.
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! HEMEN KASKO TEKLİFİ ALIN

Groupama Sigorta şirket vizyonunu, ‘sigortanın güven konusu olduğu, müşterinin  kendilerine verilen tavsiyelere güvenmek zorunda oldukları, sigorta ihtiyaçları doğru karşılandığında hayata karşı daha güvenle bakılabildiği’ ilkeleri doğrultusunda ‘güven’ üzerine inşaa ediyor. 

Misyonunu ise ‘yapılan her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve çalışanlarının istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak’ ilkeleri üzerinde kurduğunu belirtiyor.

Groupama Sigorta Sigortam.net Avantajlarıyla

Siz de Groupama Sigorta KaskoTrafik Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası ürünlerine Sigortam.net ayrıcalığı ve avantajları ile online olarak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı'nı arayarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Groupama Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Sigorta Seçenekleri Sigortam.net'te!

24 Şubat 2012 Cuma
Groupama Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Sigorta Seçenekleri Sigortam.net’te!

Groupama Sigorta'dan "Süper Özel Oto ve Elit Kasko" Sigortası

12 Aralık 2014 Cuma

Groupama Sigorta'nın en geniş teminatlar sunan Süper Özel Oto ve Elit Kasko Sigortası ürünlerini en uygun fiyatlarla Sigortam.net'ten satın alın.