Groupama Sigorta ile Güven Yaratan Sigortacılar

1972 yılında Başak Sigorta ismiyle kurulan Groupama Sigorta günümüzde birçok sigorta kaleminde sunduğu teminatlar ve hizmetlerle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri arasına girdi.

#%TrafikicinKasko%#

Groupama Sigorta şirket vizyonunu, ‘sigortanın güven konusu olduğu, müşterinin  kendilerine verilen tavsiyelere güvenmek zorunda oldukları, sigorta ihtiyaçları doğru karşılandığında hayata karşı daha güvenle bakılabildiği’ ilkeleri doğrultusunda ‘güven’ üzerine inşaa ediyor. 

Misyonunu ise ‘yapılan her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve çalışanlarının istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak’ ilkeleri üzerinde kurduğunu belirtiyor.

Groupama Sigorta Sigortam.net Avantajlarıyla

Siz de Groupama Sigorta KaskoTrafik Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası ürünlerine Sigortam.net ayrıcalığı ve avantajları ile online olarak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı'nı arayarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL