Groupama Sigorta

Groupama Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Groupama Sigorta

Groupama Sigorta

1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu. T.C. Ziraat Bankası'nın % 56.67'lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa'nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından saatın alındı. 2008 yılında özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye'nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamladı. 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta ünvanını aldı. 

Groupama Sigorta'nın Kasko, Trafik Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. 

Groupama Sigorta, İstanbul'daki Merkez, Kadıköy, Bakırköy Bölge Müdürlükleri ile Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Trabzon'daki Bölge Müdürlükleri, Kıbrıs'taki Şube Müdürlüğü ve geniş acente ağına sahiptir. 

Şirket şu an da Groupama Sigorta A.Ş ve Groupama Emeklilik A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Groupama hizmet anlayışı 'yakınlık' ve 'sorumluluk' üzerine kurulmuştur. 'Yakınlık' geniş acente ağı ile müşterilerinin yanı başında, onların ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm bulmak amacını; 'sorumluluk' ise karlılıkla büyümek için personelin yetkinlik ve teknik kapasitelerinin arttırılmasını, Groupama ile sinerjilerin geliştirilmesini sağlamak olduğu kadar, toplumu yakından ilgilendiren konularda sosyal sorumluluklar üstlenmek olacaktır. Ayrıca Groupama'nın Tarım Kredi Kooperatifleri ile yürüttüğü işbirliği tarım sektöründe önemli bir etkiye sahiptir.

Groupama Kasko

Groupama kasko sigortası ile aracınızı kaza risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz. Groupama kasko nasıl alınır diyorsanız internetten teklif alarak yada 444 24 00 numarımızı arayarak kasko ürün detaylarını öğrenebilirsiniz. Aracınızın tamir işlemlerini Groupama kasko anlaşmalı servisler üzerinden yaptırabilir ve geniş anlaşmalı kurum ağından yararlanabilirsiniz.

Groupama Trafik Sigortası

Groupama zorunlu trafik sigortası ile karşı tarafa vereceğiniz maddi ve bedeni hasarlar poliçeniz tarafından belirli limitlerle ödenmektedir. Trafik sigortanızı yaptırarak sigortasız trafiğe çıkma cezalarından korunmak için hemen internetten teklif alıp bütçenize en ugyun trafik sigortasını seçebilirsiniz. 

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Groupama sağlık sigortası ile özel sağlık kurumlarından poliçe limitleri dahilinde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Kendiniz ve ailenizin sağlığı için Groupama sağlık sigortası teklifi alarak teminatları ve fiyatları karşılaştırarak en uygununu bulabilirsiniz.

Groupama Hasar Dosya Sorgulama

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama yapmak için Groupama'nın kasko hasar işlemleri sayfasında yapılacakları izleyebilirsiniz. Hasar ihbarınızı da 0850 250 50 50 numaralı Groupma'nın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Hasar dosyanızın güncel durumunun takibini yapmanız süreci tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Groupma Anlaşmalı Servisler

Groupama anlaşmalı servis listesinden en güncel bilgileri öğrenerek aracınızı götürmelisiniz. Anlaşmalı servislerde değişiklik yapılması sigorta şirketlerinin insiyatifinde olduğu için güncel listeyi inceleyerek aracı tamir servisine götürmek sonrasında zor durumda kalmanızı engeller. Aynı zamanda anlaşmalı oto servisleri ve anlaşmalı cam servisleri gibi hasar türüne göre değişecek anlaşmalı kurum türleri de farklı servislerde olabilir. Bu nedenle hasar türünüze il/ilçe aracınızın markası gibi değişkenlere göre anlaşmalı servisler listesini inceleyebilirsiniz. Groupama Anlaşmalı Servisler listesine online kolayca ulaşabilir, kaza veya arıza anlarında hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Groupama Sigorta'nın anlaşmalı servisler sayfasından listeye ulaşabilirsiniz. 

Groupama Anlaşmalı Hastaneler

Goupama tamamlayıcı sağlık sigortanızı kullanmak için anlaşmalı hastaneler ve sağlık kuruluşlarının güncel listesini inceleyerek gideceğiniz kurumları bulabilirsiniz. Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler içerisinden kendi il/ilçenizde yer alan sağlık kuruluşunu bulmanız gerekir. Hastane ya da Groupama anlaşmalı eczaneler gibi sağlık kuruluşu türleri vardır. Gideceğiniz kurumun türünü de belirleyerek tedavi olacağınız sağlık kurumunu rahatlıkla internetten bulabilirsiniz.

Groupama Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Adımları Nedir?

Groupama hasar dosya sorgulama, online olarak Gropama online şube uygulamasından yapılmaktadır. T.C. kimlik numaranızı girerek poliçe bilgilerinize ve hasar durumunuza ulaşabilirsiniz.

Groupama Sigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

Groupama anlaşmalı servisler için kendi web sitesinden güncel listeyi inceleyebilirsiniz. Araç tamir servisleri ve sağlık kuruluşları arasından hangi yerlerle anlaşması var öğrenmek için Groupama Sigortanın Anlaşmalı Servisler sayfasını ziyaret edin.

Groupama Kasko İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kasko işlemleri için öncelikle gerekli bilgiler ve belgeler poliçe numarası, hasar tarihi, tahmini hasar tutarı, kaza yeri gibi bilgilerdir. İstenen tüm bilgiler ve hasar/çalınma durumlarında istenen bilgilerle birlikte sigorta şirketine başvuruda bulunursanız kasko işlemleri Groupama tarafından başlatılacaktır.

Groupama Sigorta İletişim

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

Özel ve Tamamlayıcı sağlık sigortalarında 0850 311 60 60'ı arayarak;

  • Sırasıyla 1-3 ve 2'yi tuşlayarak iletişime geçebilirsin.

Evrak gönderim adresi: Groupama Plaza Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cad. No:2 Şişli/İstanbul