Gulf Sigorta

Gulf Sigorta kasko sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Gulf Sigorta

Gulf Sigorta

Gulf Insurance Group KSCP, (GIG) Kanada merkezli Fairfax Financial Holdings Limited (Fairfax) ile Kuwait Projects Company’nin (KIPCO) ortaklığıdır. GIG, Türkiye’de Gulf Sigorta markasıyla sigorta faaliyetlerini yürütmektedir. KIPCO’nun Türkiye’deki bir başka iştiraki ise Burganbank A.Ş.’dir.

Güçlü finansal yapısı ile müşterilerine güvencenin başladığı andan itibaren essiz hizmet verme garantisi sunan GIG, dünyanın en önemli kredi derecelendirme kuruluşları, Moodys’den Ağustos 2017’de A3, AM Best’ten Haziran 2017’de “A” (Excellent) notlarına sahiptir.

Gulf Sigorta, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikalı hasar hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’de en beğenilen sigorta şirketi olma vizyonuyla yola çıkan Gulf Sigorta, öncü sigorta çözümlerini farklı dağıtım kanalları üzerinden, tecrübeli ve konularında uzman ekiplerinin sunduğu istisnai müşteri hizmeti ile hem bireysel hem de kurumsal sigorta branşlarında faaliyet göstermektedir.

Gulf Kasko Sigortası

Gulf Sigorta kasko, aracınızın çarpma, çarpılma, yangın ve hırsızlık gibi risklere karşı korur. Risklerin gerçekleşmesi sonucu aracınızın alacağı hasar masrafları Gulf Sigorta tarafından ödenir. Gulf kasko teklifi alarak kasko ürünlerinin fiyat ve teminat detaylarını inceleyebilirsiniz.

Gulf Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Gulf hasar sorgulama yaparak kasko poliçenizin hasar sürecini takip edebilirsiniz. Gulf dosya sorgulama yapmak için Gulf Sigorta'nın online işlemler sayfasından bilgilerinizi girmeniz gereklidir. Gulf hasar dosya sorgulama için TC Kimlik/ Vergi No ile birlikte Poliçe No veya Hasar No alanlarından en az birini doldurmalısınız. Bu sayede hasar sürecinizin son güncel durumunu öğrenerek işlemlerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Gulf Sigorta Anlaşmalı Servisler

Gulf Sigorta kasko anlaşmalı servisler listesini öğrenerek aracınızı yetkili serviste tamir ettirebilirsiniz. Sigorta şirketleri yetkili servisleri değiştirebilirler, aynı zamanda Gulf cam servisleri ve tamir servisleri farklı olabilir. Bu nedenlerle Gulf Sigorta'nın anlaşmalı servisler sayfasından il/ilçe bilgilerinizi girerek tamir için gidebileceğiniz servisleri öğrenin.

Gulf Sigorta İletişim Bilgileri Nelerdir?

Gulf sigorta iletişim numarası 444 12 44'dür. Bu numaradan Gulf müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.