50.141 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
  • 7/24 bizi arayabilirsiniz,
  • 444 24 00

Gulf Sigorta

Sigortam.net farkıyla Gulf Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Gulf Sigorta

Sigortam.net farkıyla Gulf Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.

Beklemeden Hızlı Teklif Almak için Arayın!

444 24 00

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata hızlı ve kolayca ulaşın!

Kasko Teklifi Al

Gulf Sigorta

Gulf Sigorta A.Ş. Türkiye’de faaliyetine 2016 yılında Turins Sigorta’yı alarak başlamıştır. 2017 yılında da AIG Sigorta hisselerinin tamamını satın alarak her iki şirketi Gulf Sigorta markası altında birleştirmiştir. Bugün Gulf Sigorta, 227 çalışanı ile müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirdiği sigorta ürünleri ile tüm dağıtım kanallarında yenilikçi, dinamik ve içinde bulunduğu pazarla uyumlu bir yaklaşım sergilemektedir. Müşterilerine en etkin şekilde ulaşmak için yaygın satış kanalları olan acente ve brokerlere ek olarak; bankasürans, direkt iş ortakları, çağrı merkezi ve dijital platformlar üzerinden satış yapmaktadır.

Gulf Sigorta pazarın farklı sigorta ihtiyaçlarına sahip segmentlerine özel çözümler üretmeye odaklı yaklaşımı, müşteriye katma değer sağlayan geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadrosu ve özenli servisi ile pazarda en beğenilen sigorta şirketi olma vizyonuna odaklanmıştır. Gulf Sigorta, teknik uzmanlık, finansal güç, üstün hasar hizmeti ve uluslararası deneyimi ile müşterilerine tam güvence sağlarken, uzun soluklu, sağlam iş birlikteliklerini hedeflemektedir.

Gulf Sigorta Hasar Departmanı’nın hizmet kalitesi, Bureau Veritas tarafından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerini alması ile tescillenmiştir.

 

Gulf Sigorta Ürünleri Sigortam.net'te!

Gulf Sigorta'nın kasko sigortası ürününe Türkiye'deki online sigortacılığın lideri Sigortam.net'ten dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 

Gulf Sigorta ile İlgili Yapabileceğiniz İşlemler

Gulf Sigorta araç kasko sorgulama işlemlerinizi Sigortam.net kalitesi ile dakikalar içinde, kolayca yapabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster Daha Az Göster

Sigortam.net’te karşılaştırma yapabileceğiniz tüm sigorta şirketleri