Tüm güvenlik güçleri ve aileleri kaskosunu 75 TL indirim , trafik sigortasını 30 TL değerinde özel indirimle satın alıyor!

  • Kaskoda 75 TL İndirim,
  • Trafik sigortasında 30 TL indirim

Siz de polis, asker, bekçi, zabıta ya da özel güvenlik görevlisi veya 1. dereceden yakınıysanız hemen teklif alıp kampanyadan yararlanın, büyük fırsatı kaçırmayın!

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL
Kampanya Kuralları

1. Kampanya 23 Eylül 2019 tarihine kadar www.sigortam.net internet sitesinden satın alınan kasko ve trafik sigortası poliçelerinde geçerlidir.

2. Kampanya süresi içerisinde Sigortam.net web sitesinden kasko veya trafik sigortası satın alan polis, asker, bekçi, zabıta ya da özel güvenlik görevlisi veya 1. dereceden yakınlarına;

  • Kasko sigortası için 75 TL indirim,
  • Trafik sigortası için 30 TL indirim sağlanacaktır.

3. Kampanyadan polis, asker, bekçi, zabıta ya da özel güvenlik görevlisi olan herkes yararlanabilir. (Emekli polis, emekli asker, emekli zabıta, emekli güvenlik görevlisi de bu kampanyadan yararlanabilir.) Aynı zamanda birinci derece yakınları da kampanyadan yararlanabilir. (anne, baba, eş ve çocuk)

4. Kampanyadan faydalanmak için satın alma adımında Güvenlik Güçleri Kampanyası katılımının onaylanması gereklidir.

5. Katılım talebinizin onaylanması için, 24 saat içinde plakanızı ve meslek kimliği fotoğrafının 24 saat içinde Sigortam.net Whatsapp hattına (0534 517 24 20) gönderilmesi gereklidir.

6. Kampanya katılım onaylandıktan sonra kazanılan indirim tutarı satın almanın yapıldığı kredi kartına 6 iş günü içerisinde iade edilecektir.

7. Poliçenin 90 gün içerisinde iptal edilmesi durumda verilen indirim geri alınacaktır.

8. Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ile birleştirilemez.

9. Bu kampanya, Sigortam.net’in internet indirimi ile birleştirilemez. Eğer internete özel indirimli ürün seçilmiş ise kampanya kullanılması durumunda internet indirimi iptal edilerek kampanya kuponu indirimi uygulanacaktır.

10. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.

11. Sigortam.net gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL