Tüm güvenlik güçleri ve aileleri kaskosunu 75 TL indirim , trafik sigortasını 60 TL değerinde özel indirimle satın alıyor!

  • Kaskoda 75 TL İndirim,
  • Trafik sigortasında 30 TL indirim + 30 TL CarrefourSA indirimi

Siz de polis, asker, bekçi, zabıta ya da özel güvenlik görevlisi veya 1. dereceden yakınıysanız hemen teklif alıp kampanyadan yararlanın, büyük fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Kodu: GUVENLIK2019

*Kampanyadan faydalanmak için indirim kodunun satın alınacak poliçe seçildikten sonra satın alma adımlarında kampanya kodu alanına girilmesi gereklidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile    TRAFİK TEKLİFİ AL

Kampanya Kuralları

1. Kampanya 27 Mart-30 Nisan 2019 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesinden satın alınan kasko ve trafik sigortası poliçelerinde geçerlidir.

2. Kampanya süresi içerisinde Sigortam.net web sitesinden kasko veya trafik sigortası satın alan polis, asker, bekçi, zabıta ya da özel güvenlik görevlisi veya 1. dereceden yakınlarına;

  • Kasko sigortası için 75 TL indirim,
  • Trafik sigortası için 30 TL indirim ve 30 TL CarrefourSA indirimi olmak üzere 60 TL değerinde indirim sağlanacaktır.

3. Kampanyadan polis, asker, bekçi, zabıta ya da özel güvenlik görevlisi olan herkes yararlanabilir. (Emekli polis, emekli asker, emekli zabıta, emekli güvenlik görevlisi de bu kampanyadan yararlanabilir.) Aynı zamanda birinci derece yakınları da kampanyadan yararlanabilir. (anne, baba, eş ve çocuk)

4. Kampanyadan faydalanmak için indirim kodunun satın alınacak poliçe seçildikten sonra satın alma adımlarında kampanya kodu alanına girilmesi gereklidir.

5. Katılım talebinizin onaylanması için, 24 saat içinde plakanızı ve meslek kimliği fotoğrafının 24 saat içinde Sigortam.net Whatsapp hattına (0534 517 24 20) gönderilmesi gereklidir.

6. Kampanya katılım onaylandıktan sonra kazanılan indirim tutarı satın almanın yapıldığı kredi kartına 6 iş günü içerisinde iade edilecektir.

7. CarrefourSA mağazalarında geçerli 30 TL’lik indirim; Plaka ve meslek kartı bilgileri incelendikten sonra poliçe geliri iadesiyle beraber 6 iş günü içerisinde SMS ile telefonunuza indirim kodu olarak iletilecektir.

8. Bir meslek kartı için en fazla iki trafik sigortası satın alınabilir. Sigortalıya ait birden fazla araç için kampanya katılımı yapılmışsa 1 adet CarrefourSA indirim kodu kazanılır.

9. Poliçenin 90 gün içerisinde iptal edilmesi durumda verilen indirim geri alınacaktır.

10. Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ile birleştirilemez.

11. Bu kampanya, Sigortam.net’in internet indirimi ile birleştirilemez. Eğer internete özel indirimli ürün seçilmiş ise kampanya kullanılması durumunda internet indirimi iptal edilerek kampanya kuponu indirimi uygulanacaktır.

12. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.

13. Sigortam.net gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.