HDI Sigorta

HDI Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

HDI Sigorta

HDI Sigorta

Talanx AG., 1903 yılında Almanya'da ' HDI Haftpflichtverband Der Deutschen lndustrie V.a.G.' isimli Alman Kooperatif Sigorta Birliği tarafından kurulmuş bir sigorta grubudur. HDI International Holding AG ise Talanx'ın bir kuruluşudur. Ana faaliyet konusu Sigortacılık ve Finansal Hizmetler olan Talanx AG, 2005 yılı sonu itibariyle Almanya'da Allianz Group ve Munich Re'den sonra üçüncü büyük sigorta grubudur.

Grubun merkezi Almanya'nın Hannover kentinde bulunmakta ve yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir. Dünyada çalıştırdığı personel sayısı 9800'ü bulmaktadır. Talanx, uluslararası bir grup olup, içinde bir çok markayı barındırmaktadır.

Talanx'ın sahip olduğu şirketlerden Aspecta, brokerler vasıtasıyla sigorta ürünleri pazarlamaktadır. CiV Versicherungen, PB Versicherungen ile Neue Leben sigorta şirketleri, bankalar vasıtasıyla pazarlama üzerine uzmanlaşmışlardır. Öte yandan Clarendon, özel sigortalar üzerine yoğunlaşmıştır. Ampega ise fon ve hisse yöneticiliği yapmaktadır. Bireysel sigortalardan sınai sigortalara yayılan bir ürün yelpazesine sahip grup, hem hayat dışı hem de hayat dallarında aktifdir. HDI Sigorta hisselerini satın alan HDI International Holding AG hem bireysel hem de kurumsal müşterilere sigorta hizmeti veren bir Talanx grup şirketidir.

HDI Kasko Sigortası

HDI kasko ile aracınızın çarpma,çarpılma, yangın ve hırsızlık gibi risklere karşı koruma altına alabilirsiniz. Kaza ya da hasar durumlarında HDI kasko poliçenizi kullanarak yüksek maliyetli hasar masraflarını ödemekten kurtulabilirsiniz. HDI kasko mini onarım gibi ek teminatlarda aracınızın küçük hasarlarını poliçenizi bozmadan HDI kasko anlaşmalı servisler aracılığıyla yaptırmanız mümkün. HDI avantajlı kasko ürünlerini incelemek ve diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırmak için teklif alın, anında bütçenize en uygun kasko sigortasına ulaşın.

HDI Sigorta Trafik Sigortası

HDI trafik sigortası ile standart trafik sigortası teminatlarna sahip olabilirsiniz. Kişi başı ve kaza başı maddi/bedeni zararları karşılayan HDI sigorta trafik sigortası, karşı tarafa ve üçüncü kişilere verebileceğiniz hasar masraflarını öder. Zorunlu trafik sigortanızı zaman kaybetmeden yaptırmak için hemen teklif alın, karşılaştırma yaparak bütçenize en uygununu anında satın alın.

HDI Sağlık Sigortası

HDI tamamlayıcı sağlık sigortası ile ailenizin ve kendinizin sağlığını güvence altına almanız mümkün. Tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırdıktan sonra anlaşmalı sağlık kurumlarında ücretsiz ayakta tedavi olabilirsiniz. Yani muayene ve tahlil gibi rutin kotrollerinizi ücretsiz olarak özel hastanelerde yaptırabilirsiniz. HDI sağlık sigortası ile geniş bir anlaşmalı sağlık kuruluşuna erişmeniz mümkün. Size yakın ve gitmeyi tercih ettiğin hastane/sağlık kurumunda tedavi olabilirsiniz. Aynı zamanda ambulans hizmeti gibi öne çıkan ek teminatları ile HDI sağlık sigortasını tercih edebilirsiniz. Sağlık sigortası teklifi alarak tüm sigorta şirketlerinin fiyat ve teminatlarını inceleyebilirsiniz.

HDI Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

HDI sigorta dosya sorgulama yaparak hasar sürecinizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. HDI hasar dosyası sorgulamayı HDI sigorta online işlemler sayfasından yapabilirsiniz. Aynı zamanda HDI hasar ihbar işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Poliçe numarası ya da dosya numarasını bilgilerinizi girerek hasar sorgu yapmanız mümkün.

HDI Sigorta Anlaşmali Servisler

HDI anlaşmalı servisler listesini  HDI 'nin"Anlaşmalı Tamir Servislerimiz" sayfasından öğrenebilirsiniz. HDI sigorta poliçenizin kapsamına göre değişmekle birlikte tamir masraflarınız şirket tarafından karşılanır. Tamir ve hasar sürecinde vakit kaybetmemek adına aracınızı HDI kasko anlaşmalı servislere götürebilirsiniz.
Anlaşmalı cam servisleri ve anlaşmalı araç tamir servisleri birbirinden farklı olabilir bu sebeple güncel HDI anlaşmalı tamir servislerini öğrenerek aracınızı götürmenizde fayda var.

HDI Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri Hdi Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde;

Anlaşmalı Araç Servisleri
Anlaşmalı Oto Cam Servisleri
Radyo-Teyp Servisleri
Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri
bulunmaktadır.

HDI Anlaşmalı Hastaneler

HDI anlaşmalı hastanelerde HDI sağlık sigortanızı kullanabilir, poliçenizdeki limitler dahilinde tedavi görebilirsiniz. HDI anlaşmalı sağlık kuruluşları listesini inceleyerek güncel bilgileri öğrenmeniz mümkün. Poliçenizin türünü, il/ilçe bilgilerini girerek size en yakın ve gitmeyi tercih edeceğiniz sağlık kuruluşunu bulabilirsiniz.

HDI Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

HDI Sigorta İletişim Numaraları Nelerdir?

HDI iletişim numarası 0850 222 84 34'dür. Bu numarayı arayarak HDI yetkililerine ulaşabilirsiniz.

HDI sigorta Anlaşmalı Servisler Nelerdir?

HDI anlaşmalı servisler, tamir servisleri ve sağlık kuruluşlarıdır. Yaşadığınız il ve ilçeye göre anlaşmalı kurumları HDI'dan öğrenebilir, size en yakın anlaşmalı kuruma giderek aracınız ya da sağlığınız için gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.