444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri olan Sigortam.net, pek çok branşta online sigorta karşılaştırma ve satın alma hizmeti sunuyor. Online hizmet verilemeyen branşlar içinse bir başvuru formu aracılığı ile sigorta şirketlerine bilgileri ileterek, ilgili şirketlerin sigorta yaptırmak isteyen kişilere ulaşmasını sağlıyor.

Sigortam.net internet sitesi üzerinden;

Online kasko sorgulama

Kasko fiyatları karşılaştırma

Kasko hesaplama

Kasko poliçesi satın alma

Online trafik sigortası sorgulama

Zorunlu trafik sigortası fiyatları hesaplama

Trafik sigorta poliçesi satın alma

Özel sağlık sigortası sorgulama

Sağlık sigorta hesaplama

Özel sağlık sigortası satın alma

Sigorta sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Buna ek olarak;

Konut sigortası başvurusu

DASK sigortası başvurusu

Seyahat sigortası başvurusu

BES emeklilik planı başvurusu

Yıllık hayat sigortası başvurus yapılabilmektedir.

Sigortam.net üzerinden satın alınan poliçeler müşterilerin adreslerine ücretsiz kargo ile gönderilir. Müşterilerimize yıl içerisinde düzenlenen kampanyalar ile indirim ve hediyeler sunulur. Ayrıca Sigortam.net, sigorta ile ilgili durumlarda 7/24 destek hizmeti vermektedir.

Sigortam.net üzerinden tamamen güvenli bir şekilde online poliçe satın alınabileceği gibi, 444 24 00 Sigorta Destek Hattı aranarak da poliçe satış işlemine devam edilebilir. Ayrıca müşterilerimizin sitemiz üzerinden bırakacakları “beni arayın” notuna istinaden, müşterinin dilediği gün ve saat aralığında arama gerçekleştirilir ve poliçe işlemleri konusunda müşterimize yardımcı olunur.

Sigortam.net’te her müşterimizin, her branş için ayrı bir müşteri temsilcisi vardır. Böylece işlemlerinizin kimin takibinde olduğunu bilir, herhangi bir sorunda müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sigorta ve hasar ile ilgili sorularınız için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin