444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İki Dev Dünya Markasından Büyük İşbirliği..

19 Ekim 2010
Sigortahaber.tv
 
Galatasaray, HDI ile sigortacı oldu
 
-Bu işbirliği hangi illerde olacak ve kimler acente olabilecek ?
 
HDI sigorta ve Galatasaray, sigortacılık alanında işbirliği yapmak amacıyla bir proje başlattılar. Proje kapsamında 20 ilde açılacak özel konsept acenteliklerle taraftarlara her türlü sigorta ürününü pazarlayacaklar.
 
Türkiye’nin dünyada en çok tanınan markası olan Galatasaray, dünya sigortacılık pazarının en tanınmış markalarından biri olan HDI ile birlikte dev bir projeye imza attılar. HDI Sigorta ve Galatasaray Spor Kulübü arasında yapılan anlaşmaya göre hem sponsorluk hem de sigortacılık alanında işbirliği planlanıyor. Galatasaray’ın inşaatı tamamlanmak üzere olan stadı Türk Telekom Arena’nın tüm sigortaları HDI tarafından yapılacak ve HDI markası stadın her yerinde kullanılacak.
 
HDI sigorta ve Galatasaray, sigortacılık alanında işbirliği yapmak amacıyla bir proje başlattılar. Proje kapsamında 20 ilde açılacak özel konsept acenteliklerle taraftarlara her türlü sigorta ürününü pazarlayacaklar.
 
Sigortacılığın yeni markası “GSSigortaHDI”
 
Yapılan anlaşmaya göre verilecek Exclusive acenteliklerle GSStore mantığı ile değişik konsepte merkezlerde her türlü sigorta ürünü pazarlanacak. “GSSigortaHDI” markası ile açılacak acenteler için ilk etapta 20 ilin pilot bölge olarak seçildiğini belirten HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman “Bu iki büyük dev markanın birleşmesidir. Dünyada sadece İngiltere’de Manchester United Spor Kulübü tarafından böyle bir projenin yürütüldüğünü biliyoruz. Türkiye’de ise bu bir ilk” dedi.
 
Özel seçilmiş acenteler

Galatasaray Spor Kulübünden 1 milyon 700 bin kayıtlı taraftar datasının kendilerine verildiğini belirten Genel Müdür Talaşman sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu proje için öncelikle 20 il belirledik. Acenteliğin yapılacağı ofisin konumu, dizaynı ve personelin eğitimine kadar bir yatırım gerekiyor. Bu koşulları yerine getirebilecek ve belirli bir satış taahhüdünü verebilen acentelerimiz ile yola çıkacağız. Bu sadece bir sponsorluk anlaşması değil, aynı zamanda bir ticari işbirliği olarak algılanmalı.”
 
Florya’ya canlı bağlantı
 
Antalya Belek’te 400’ü aşkın acentesi ile bir araya gelen HDI sigorta, acenteler toplantısı için bir araya gelinen salondan Florya Metin Oktay Tesisleri’ne uydu bağlantısı ile canlı bağlanıldı. Florya’dan canlı yayına katılan, Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, kaleci Aykut ve Misimoviç proje hakkında görüşlerini dile getirirken, ayrıca HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Matthias Maak, HDI Sigorta yeni Türkiye Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Arıkçı, Genel Müdür Enis Talaşman, Koordinatör Ahmet Yaşar’ın sorularını cevapladılar.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.