İki Dev Dünya Markasından Büyük İşbirliği..

Sigortahaber.tv
Galatasaray, HDI ile sigortacı oldu
-Bu işbirliği hangi illerde olacak ve kimler acente olabilecek ?
İki Dev Dünya Markasından Büyük İşbirliği..HDI sigorta ve Galatasaray, sigortacılık alanında işbirliği yapmak amacıyla bir proje başlattılar. Proje kapsamında 20 ilde açılacak özel konsept acenteliklerle taraftarlara her türlü sigorta ürününü pazarlayacaklar.
Türkiye’nin dünyada en çok tanınan markası olan Galatasaray, dünya sigortacılık pazarının en tanınmış markalarından biri olan HDI ile birlikte dev bir projeye imza attılar. HDI Sigorta ve Galatasaray Spor Kulübü arasında yapılan anlaşmaya göre hem sponsorluk hem de sigortacılık alanında işbirliği planlanıyor. Galatasaray’ın inşaatı tamamlanmak üzere olan stadı Türk Telekom Arena’nın tüm sigortaları HDI tarafından yapılacak ve HDI markası stadın her yerinde kullanılacak.
HDI sigorta ve Galatasaray, sigortacılık alanında işbirliği yapmak amacıyla bir proje başlattılar. Proje kapsamında 20 ilde açılacak özel konsept acenteliklerle taraftarlara her türlü sigorta ürününü pazarlayacaklar.
Sigortacılığın yeni markası “GSSigortaHDI”
Yapılan anlaşmaya göre verilecek Exclusive acenteliklerle GSStore mantığı ile değişik konsepte merkezlerde her türlü sigorta ürünü pazarlanacak. “GSSigortaHDI” markası ile açılacak acenteler için ilk etapta 20 ilin pilot bölge olarak seçildiğini belirten HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman “Bu iki büyük dev markanın birleşmesidir. Dünyada sadece İngiltere’de Manchester United Spor Kulübü tarafından böyle bir projenin yürütüldüğünü biliyoruz. Türkiye’de ise bu bir ilk” dedi.
Özel seçilmiş acenteler
Galatasaray Spor Kulübünden 1 milyon 700 bin kayıtlı taraftar datasının kendilerine verildiğini belirten Genel Müdür Talaşman sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu proje için öncelikle 20 il belirledik. Acenteliğin yapılacağı ofisin konumu, dizaynı ve personelin eğitimine kadar bir yatırım gerekiyor. Bu koşulları yerine getirebilecek ve belirli bir satış taahhüdünü verebilen acentelerimiz ile yola çıkacağız. Bu sadece bir sponsorluk anlaşması değil, aynı zamanda bir ticari işbirliği olarak algılanmalı.”
Florya’ya canlı bağlantı
Antalya Belek’te 400’ü aşkın acentesi ile bir araya gelen HDI sigorta, acenteler toplantısı için bir araya gelinen salondan Florya Metin Oktay Tesisleri’ne uydu bağlantısı ile canlı bağlanıldı. Florya’dan canlı yayına katılan, Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, kaleci Aykut ve Misimoviç proje hakkında görüşlerini dile getirirken, ayrıca HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Matthias Maak, HDI Sigorta yeni Türkiye Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Arıkçı, Genel Müdür Enis Talaşman, Koordinatör Ahmet Yaşar’ın sorularını cevapladılar.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL