Sigortanızı İnternet İndirimi ile Daha Uyguna Satın Alın!

Üstelik %50'ye Varan Fiyat Avantajıyla.

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Sigortam.net’in internet indirimleri ve kampanyaları ile sigortanızı çok daha uygun fiyatlara satın almanız mümkün. Üstelik teklifleri karşılaştırarak %50’ye varan fiyat avantajından da yararlanabilir, bütçenize en uygun poliçeyi rahatlıkla seçebilirsiniz.

İnternet indirimlerini görebilmek için teklif almanız yeterlidir. Sadece teklif alarak, almak istediğiniz branştaki sigortanın internet indirimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üç Adımda Sigortanızı Satın Alın!

Sadece 3 adımda sigortanızı satın alabilirsiniz. 2 dakikada teklifleri görün, kaşılaştırıp kendinize uygun poliçeyi anında satın alın. Nasıl mı?

  1. İlk adımda teklif almak istediğiniz sigorta branşına göre istenen bilgileri girmeniz yeterli.
  2. Bilgilerini girdikten sonra tek bir ekranda onlarca teklifi karşılaştırın. Fiyatları ve teminatları karşılaştırarak, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun sigortayı kolaylıkla bulabilirsiniz.
  3. İster taksitle ister peşin online olarak ödemenizi yapın ve başka hiçbir işleme gerek kalmadan kolayca sigortalanın.

Dilerseniz Sigortam.net kampanyaları sayfamızı ziyaret ederek, sigorta satın alırken yararlanabileceğiniz indirimleri ve hediyeleri öğrenebilirsiniz.

 

 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL