İnternetten Sigorta Sorgulama Yapmak | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İnternetten Sigorta Sorgulama Yapmak Güvenli mi?

İnternet günümüzde ayrılmaz bir parça gibi yerini aldı. Gitgide daha fazla hayatımızda yer edinen internet sayesinde birçok iş kolay ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Böylece yorulmadan daha fazla seçenek görerek, uygun fiyatları yakalayarak, seçenekler arasından kolayca seçim yaparak ve vakit kaybetmeden istenilen işlem gerçekleştiriliyor.

Bankacılık işleri, fatura ödemeleri, alışveriş gibi ihtiyaçlar online işlemler sayesine yapılabiliyor. Tabii ki internetten sigorta da almak mümkün. Burada önemli olan nokta her şeyde olduğu gibi sigortada da güvenilir şirketlerden ürün satın almak.

Aynı sektörde yer alan birçok site bulunuyor. Aralarından hangisini seçeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Öncelikle arama kriterlerinizde odak noktanız fiyat olmamalıdır. Tabii ki fiyat önemlidir ama her şey değildir. Önemli olan gerçekten ihtiyacınız olan teminatları içeren sigorta poliçesini en uygun fiyata almaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Çok ucuz bir sigorta aldığınızı varsayalım. İçerdiği teminatları incelemeden sadece ucuz diye aldınız ve seviniyorsunuz. Bir riskle karşılaştığınızda ise poliçenizde hasarınızı karşılayan güvencenin olmadığını öğrendiniz. Bu durumda ne yapabilirsiniz? Aldığınız poliçenin değerli olduğunu düşünür müsünüz? Boş yere cebinizden para ödemiş olursunuz. Hasarınızı koruma altına almayan poliçeniz olması, hasar masraflarını sizin ödemeniz durumunda hiçbir anlam ifade etmez. Dolayısıyla önceliğiniz teminatlar olmalıdır. Gerçekten ihtiyaç duyacağınız teminatların poliçenizde olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Diğer bir olasılık ise şirketin kapanacak olmasıdır. Bu nedenle poliçe ucuz fiyata satılabilir. Hasar durumunda yalnız kalırsınız ve danışacağınız bir şirketiniz var sanırken aslında olmadığını görürsünüz ve yine cebinizden boş yere para çıkmış olur. Bu nedenle köklü ve kurumsal siteleri tercih etmeniz gerekir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net 13 yıldır en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortasındaEn İyi Fiyat Garantisi” sunmaktadır. Hatta aynı şirketin, aynı teminatları ve limitleri içeren poliçesini, aynı ödeme koşullarında daha uyguna bulanlara aradaki fiyat farkı iade edilir. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yapmanız en uygun sigorta fiyatlarına ulaşmanız için yeterlidir. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla sigortanızı telefonda 7/24 yaptırın, risklere karşı güvencede olun.

  


Benzer İçerikler

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin Görevleri

Türkiye'deki sigorta bilincini arttırmak amacıyla çalışan Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliğine, tüm sigorta şirketleri üye olmak zorundadır.

Devamını Oku

Hazır Gıdalar Sağlığımızı Tehdit mi Ediyor?

Dünya çapında sağlıklı beslenme konusunda hassaslık ve bilinçlenme arttıkça organik gıdalara daha fazla yönelme ortaya çıktı.

Devamını Oku

Hava Kirliliğini Önlemek için Yapabileceklerimiz

Yeryüzünde bulunan tüm canlıların yaşamını sürdürdüğü, sürekli etkileşim içinde olduğu ortak alana “çevre” denmektedir. Bazı canlılar su, bazı canlılar toprak, bazıları ise hava ile daha yakın ilişki içinde bulunurken, insanoğlu yaşam özellikleri nedeniyle hem hava, hem toprak hem de su ile yakın ilişki içerisindedir.

Devamını Oku