Sigorta Sorgulama İle  2 Dakikada Teklif Al!

Bütçene En Uygun Sigorta Fiyatlarını Anında Bul!

Sigorta Sorgulama

Sigorta sorgulama, sigorta şirketlerinin aynı türdeki alternatif ürünleri arasında fiyat – sigorta primi, ödeme koşulları, risk kapsamı ve teminat gibi özellikleri karşılaştırma imkanı sunan bir hizmettir. Sigorta sorgulama ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigorta poliçesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net‘in sunduğu araç kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortası branşlarındaki sorgulama hizmeti ile 20 sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza özel, en uygun fiyatlı poliçeyi alabilirsiniz.

Sigorta Sorgulamanın Sigortam.net ile Farkı Ne?

Sigorta fiyatları; kişisel özellikler, geçmiş sigorta sahipliğine ve ihtiyaçlar gibi detaylara göre farklılık gösterir.

Sigortam.net yılların sigortacılık tecrübesi ile müşterisinin ihtiyacını tanır ve ona yönelik en iyi çözümü sunar.

Sigortam.net ile;

  1. En iyi fiyat garantisine sahipsiniz.
  2. 7/24 kesintisiz sigortacılık hizmeti alırsınız.
  3. 20 sigortanın şirketinin onlarca ürün seçeneği arasından sigorta sorgulama ile seçim yaparsınız.
  4. Teklifleri şeffaf şekilde karşılaştırırsınız.
  5. %50’ye varan fiyat avantajından yararlanırsınız.
  6. Ödemelerinizi ister peşin ister taksit taksit yaparsınız.
  7. 2 dakikada online sigorta sorgulama ile ya da telefonda satın alma yaparsınız.
  8. Sigortanızı almadan, alırken ve aldıktan sonra her ihtiyacınızda yanınızda olan uzman bir ekip bulursunuz.

Söz Veriyoruz, İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızdayız!

Sigortam.net olarak, sadece poliçenizi satın alırken değil, hasar anında, poliçe yenilerken kısacası ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 yanınızdayız.

Söz Veriyoruz;

20 sigorta şirketi arasından ihtiyacınıza en uygun poliçeyi bulmanız için sorgulama ile karşılaştırma yapar ve %50’ye varan fiyat avantajı sunarız.

444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’mızdan 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veririz.

Aynı poliçeyi daha uygun fiyata bulursanız aradaki farkı size geri öderiz.

Poliçe yenileme zamanınız geldiğinde siz hatırlatmadan, biz size hatırlatırız.

Sigorta Sorgulatma ile Siz En Uygun Poliçeyi Satın Alın, Gerisini Bize Bırakın!

Poliçenizi adresinize e-posta ile gönderelim.

444 24 00 Sigorta Destek Hattımız ile günün her saatinde, çekici hizmetinden eksper tayinine kadar hasar sürecinizi takip edelim.

Poliçe vadenizi sizin yerinize takip edelim.

Vadeniz dolmadan önce sizinle iletişime geçerek, poliçenizi yenilemeniz için bilgilerinizi güncelleyelim.

En iyi şirketlerden sizin için teklif hazırlayıp, yenileme ve hasarsızlık gibi indirim haklarınızı sizin için gözetelim.

Vade tarihinizde yenilemenizi yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanızı sağlayalım.

Sigorta Sorgulama ile Poliçesini Alan Kazançlı Çıkıyor

Ülkemizde onlarca farklı sigorta şirketi bulunmaktadır. Söz konusu bu şirketler, farklı risk değerlendirmeleri ve fiyat politikaları ile sigorta prim ücretlerini belirlemektedirler. Bu durumsa her sigorta şirketinin aynı araç, konut, kişi vs. için farklı tekliflerde bulunmasına neden olmaktadır. Uygun fiyata sigortayaptırmak isteyenler için en basit yol ise olabildiğince farklı şirketten teklif almaktan geçiyor fakat bu yöntem de oldukça zahmetli ve zaman alan bir uğraş olduğu için çoğu kez olumsuz olarak neticeleniyor. Ancak 18 yıldan bu yana 4.5 milyonun üzerinde mutlu müşteriye hizmet veren Sigortam.net, sigorta sorgulama yöntemiyle Türkiye’nin en iyi şirketlerinin verdiği teklifleri kullanıcılarına ulaştırarak, dakikalar içerisinde en uygun fiyata poliçe yaptırma ayrıcalığını sunduğu gibi, poliçe alımı ve sonrasında da müşterilerinin 7 gün 24 saat yanında bulunuyor.

Sigortam.net’ten teklif almak içinse sadece 2 dakikanızı ayırmanız yeterli. İster 444 24 00 numaralı 7/4 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak, isterseniz de bilgisayar, tablet veya cep telefonunuz üzerinde online olarak sorgulama yaparak Sigortam.net’in tekliflerine ulaşmanız mümkün.

Sigorta Sorgulama ile En Uygun Fiyata Nasıl Ulaşılır?

Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yaparak en iyi şirketlerin tekliflerini dakikalar içerisinde alır ve bütçenize en uygun poliçeyi seçebilirsiniz. Böylelikle poliçenizde %50’ye varan fiyat avantajı yakalayabileceğiniz gibi, Sigortam.net’in diğer ayrıcalıklarından da yararlanmaya başlarsınız.

Hangi ayrıcalıklar mı?

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net, sigorta sorgulama ile Türkiye’nin en iyi şirketlerinin sigorta tekliflerini müşterilerine ulaştırmanın dışında, poliçe alımı sonrasında ortaya çıkabilecek hasar anı ve sonrasındaki tüm süreçlerde de uzman hasar danışmanları eşliğinde müşterilerine destek vermeye devam ediyor. Yani olası bir hasar anında “Ben ne yapacağım şimdi?” diye düşünmenize gerek yok. Bu gibi bir talihsizlik anında hemen 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, uzman hasar danışmanlarımız kaza tespit tutanağının doldurulmasından, aracın yetkili servise nakline, tamir sürecinden, aracın teslim edilmesine veya hasar tazminat ödemelerine kadar geçen tüm süreçte size gerekli bilgi akışını sağlasın veya bu işlemlerin sizin yerinize takibini yapsın.

Araç sahipleri için araç sigortasının önemi özellikle hasar ve arıza anlarında çok daha fazla artıyor. Bu gibi talihsiz anlarda hızlı bir servis ve yapmanız gereken işlemlerde size yardımcı olacak bir uzman danışman desteği, içerisinde bulunduğunuz sıkıntı anlardan bir an önce kurtulmanız adına büyük önem taşıyor. Sigortam.net ise bu gibi durumlarda hasar anı ve sonrasında 7/24 uzman hasar ve sigorta danışmanları ile müşterilerine kesintisiz destek veriyor.

En İyi Fiyat Garantisi ve %50’ye Varan Fiyat Avantajı

Sigortam.net’ten sigorta sorgu işlemini yaparak alacağınız kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası poliçelerinde aynı zamanda en iyi fiyat garantisi avantajından yararlanırsınız. Hatta en iyi fiyat garantisi konusunda Sigortam.net kendisine o kadar çok güveniyor ki, aynı sigorta şirketinden, aynı şartlarda daha uygun fiyata bir poliçe bulursanız, aradaki fiyat farkını iade ettiği gibi, ağzınızın tadı bozulmasın diye de bir kutu lokum gönderiyor. “Poliçemi nerede daha uygun fiyata yaptırabilirim?” diye boşuna düşünmeyin, sadece 2 dakikanızı ayırarak Sigortam.net’ten teklif alın, ihtiyacınız olan sigortaya en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Sigortam.net’ten alacağınız tekliflerde sigorta şirketi özelinde aynı şartlar için en iyi teklifi almanızın yanı sıra, diğer sigorta şirketlerinin teklifleri ile karşılaştırma yaptığınızda %50’ye varan fiyat avantajı yakalamış olursunuz.

Güvenli Alışveriş, Anında Güvence

Türkiye’de online sigortacılığın ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yöntemi ile yapacağınız poliçe alımlarında alışveriş güvenliğiniz tüm dünyada kabul görmüş SET ve SSL güvenlik protokolleri ile korunmaktadır. Bu internet güvenlik protokolleri sayesinde tüm kişisel ve kart bilgileriniz alışverişinizin başlangıcından, sonuna kadar korunmaktadır. Ayrıca Sigortam.net’ten yaptığınız alışverişlerde poliçeniz Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, e-posta ile adresinize gönderilir.

Araç Sahipleri için Sigorta Sorgulamanın Önemi Arttı

Sigortam.net’ten yapacağınız sorgulama işlemlerinizde aracınız ve kendinizle ilgili birkaç bilgi sayesinde şirketlerin size özel tekliflerine ulaşabilirsiniz. Kasko ve trafik sigortası için fiyat teklifi almak istiyorsanız, aracınızın plaka ve ruhsat bilgileri ile kimlik bilgilerinizin girişini yapmanız yeterlidir. Bu işlemlerin sonunda online olarak sigorta şirketlerinin sizin için verdikleri tekliflere ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi seçebilirsiniz.

Özellikle bu yıl trafik sigortalarında yaşanan fiyat artışları araç sahipleri için sigorta sorgulamanın önemini kat kat arttırdı. Geçmiş yıllarda yapılan trafik sigortası poliçelerinde düşük fiyatlar nedeniyle çok fazla fiyat araştırmasına gerek duyulmazken, bu yıl içerisinde fiyatlarda yaşanan %200’lere varan artışların ardından araç sahipleri daha uygun fiyatlı poliçe için sigorta sorgulama hakkında bilgi arayışına girdiler. Yaşanan bu fiyat karmaşasının ardından en uygun fiyata aracının sigortasını yaptırmak isteyen araç sahiplerinin başvurdukları yerlerin başında ise her zamanki gibi Sigortam.net geldi. Araç sahiplerine sigorta sorgulama ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin teklifini sadece 2 dakikada inceleme fırsatı sunan Sigortam.net bu sayede yüzbinlerce sürücünün araç sigortalarını en iyi fiyat garantisi ve %50’ye varan fiyat avantajı olanakları ile yaptırmasını sağladı. Siz de aracınızın sigortasına en iyi fiyat garantisi ile sahip olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Sigortam.net’ten teklif alın.

Sigorta Sorgulama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç sahipleri için yaptırılacak poliçenin bütçe planlamasını sarsmaması adına uygun fiyatlı olmasına dikkat edilmesi oldukça anlaşılır bir gerekçe olsa da, bu bakış açısı kimi zamansa istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Özellikle kasko poliçelerinde sık sık karşılaşılan araç sahibi şikayetlerinin kökeninde de söz konusu ucuz fiyatlı poliçeler başrol oynuyor.

Teminatları Belirleyin!

Bilindiği gibi kasko sigortası olası bir kaza veya arıza sonucu oluşacak hasarları teminat altında aldığı gibi, hırsızlık, yangın, doğal afet gibi nedenlerden dolayı meydana gelen kayıpları da kapsamaktadır. Ancak burada asıl dikkat edilmesi gereken nokta yaptırılacak olan poliçenin kapsadığı teminatlardır. Dar kapsamlı bir kasko poliçesinin fiyatının da ucuz olması pek şaşırtıcı olmamalıdır. Sigorta teminatlarına dikkat etmeyerek, sadece fiyattan dolayı yaptırılan kasko poliçeleri, herhangi bir kaza ve arıza sonrasında araç sahipleri için kötü bir tecrübeye sebep olabiliyor. Poliçenizdeki teminatların ihtiyaçlarınıza göre eksiksiz olmasının yanı sıra, gereksiz olduğunu düşündüğünüz teminatları poliçenizden çıkartarak, fazladan prim ödemekten de kurtulabilirsiniz. Bu nedenle kasko sigortası yaptırırken, öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz, daha sonrasında ise bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sigorta sorgulama yaparak, sizin için en uygun poliçeyi seçmeniz gerekmektedir.

Poliçe seçiminde teminatlara verilmesi gereken önemi sadece araç sigortaları ile açıklamak doğru olmaz. Sağlık sigortalarında da mutlaka poliçenizin içeriğini detaylıca inceleyip, hangi şartlarda poliçenizin muayene ve tedavi giderlerinizi karşılayacağını iyice öğrenmelisiniz. Alacağınız poliçenin genel şartlarına ve kapsadığı teminatların detaylarına Sigortam.net internet sitesi üzerinden yapacağınız ufak bir araştırmayla ulaşabilirsiniz.

Sigorta Şirketini Araştırın!

Poliçe araştırmalarında sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu servis ve kurumların size yakın olmasına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde aracınızda meydana gelen bir hasar sonrasında onarım sürecinin beklediğinizden çok daha uzun bir sürede gerçekleşmesi gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Sigorta sorgulama süresince üzerinde durulması gereken bir diğer konu ise sigorta şirketi seçiminde, şirketin geçmiş dönemlerdeki karnesi ile ilgilidir. Eğer, söz konusu şirket daha önceki dönemlerde tazminat ödemelerinde çok sık sorunlar yaşatmışsa, farklı bir alternatife yönelmek doğru bir karar olacaktır.

Bilgilerinizi Doğru Verin!

Sigorta sorgulama yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir diğeri ise sorgulama işlemi sırasında eksiksiz ve doğru bilgi vermenizdir. Poliçenizin hatalı bilgilerle yaptırılması halinde, kaza ve arıza sonrasında alacağınız onarım hizmeti ve tazminat ödemeleri gibi haklarınızdan yararlanamayabilirsiniz. Poliçenizde hatalı bir bilginin olması sigorta şirketinin sözleşmeyi tek taraflı olarak fesh etmesine dahi neden olabilir. Sözleşmesinin iptal edilmesine rağmen bu durumdan haberi olmayan birçok sürücünün arıza ve kaza anlarında çok ciddi mağduriyetlerle karşılaşması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Hem sizin, hem de sigorta şirketinizin doğru bilgilerle poliçe sözleşmesini hazırlama yükümlülüğünde bulunduğunu unutmayın.

Sigorta Sorgulama ile Uygun Fiyat Yakalamak Mümkün mü?

Her sigorta şirketinin poliçe prim fiyatını belirlerken, kendilerine göre bir risk fiyatlandırması yaptığına değinmiştik. Bu durum hali ile şirketlerin aynı kişi ve araç için farklı fiyat teklifler vermesini doğal kılıyor. Sigorta yaptırmak isteyenler açısından ise farklı fiyat politikası uygulamaları uygun fiyata sigorta yaptırmak için güzel bir fırsat haline gelebiliyor. Ancak, sigortada en uygun fiyata ulaşabilmek için tüm sigorta şirketlerinden teklif almanın, çok büyük bir zaman ve efor gerektirdiği de ortada. Bu nedenle sigorta sorgulama işleminin önemi bu noktada çok daha fazla artıyor. Tek tek şirketlerden fiyat almak yerine sigorta sorgulama ile 2 dakikalık bir işlem sonrasında Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini alabilirsiniz.

Her geçen gün yeni kolaylıkları hayatımıza sokan teknolojik gelişmelerin, sigorta işlemleri için de yeni bir dönemi başlattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bilgisayar veya tabletiniz dışında akıllı telefonunuz aracılığıyla her nerede olursanız olun Sigortam.net’ten online olarak sigorta teklifi alabilirsiniz.

Sigorta sorgulama ile en uygun fiyatı yakalamanızın dışında, Sigortam.net’in kampanyalarını düzenli olarak takip ederek, poliçenize çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sigortam.net’in kampanyaları ile hem en iyi fiyat garantisi ile poliçenize sahip olabilir, hem de Sigortam.net ile anlaşmalı kurumlardan kaçırılmayacak indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Sigortam.net’in en güncel kampanyalarını Sigortam.net Kampanyalar sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Siz de daha fazla vakit kaybetmeden poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırın, hem en iyi fiyat garantisi ayrıcalığından yararlanın, hem en iyi şirketlerin tekliflerini karşılaştırarak %50’ye varan fiyat avantajını yakalayın, hem de Sigortam.net’in diğer kampanyaları ile poliçenize çok daha avantajlı sahip olun. Teklif almak için ister online olarak sigorta sorgulama yapın, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.