Sigorta Sorgulama İle  2 Dakikada Teklif Al!

Bütçene En Uygun Sigorta Fiyatlarını Anında Bul!

Sigorta Sorgulama İle  2 Dakikada Teklif Al!

Sigorta Sorgulama

Sigorta sorgulama, sigorta şirketlerinin aynı türdeki alternatif ürünleri arasında fiyat – sigorta primi, ödeme koşulları, risk kapsamı ve teminat gibi özellikleri karşılaştırma imkânı sunan bir hizmettir. Sigorta sorgulama ile ihtiyaçlarına ve bütçene en uygun sigorta poliçesine kolaylıkla ulaşabilirsin.

Sigortam.net‘in sunduğu araç kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortası branşlarındaki sorgulama hizmeti ile 22 sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini karşılaştırarak ihtiyaçlarına özel, en uygun fiyatlı poliçeyi alabilirsin.

Sigorta Sorgulamanın Sigortam.net ile Farkı Ne?

Sigorta fiyatları; kişisel özellikler, geçmiş sigorta sahipliğine ve ihtiyaçlar gibi detaylara göre farklılık gösterir.

Sigortam.net yılların sigortacılık tecrübesi ile müşterisinin ihtiyacını tanır ve ona yönelik en iyi çözümü sunar.

Sigortam.net ile;

  1. En iyi fiyat garantisine sahipsin.
  2. 7/24 kesintisiz sigortacılık hizmeti alırsın.
  3. 22 sigorta şirketinin onlarca ürün seçeneği arasından sigorta sorgulama ile seçim yaparsın.
  4. Teklifleri şeffaf şekilde karşılaştırırsın.
  5. Önemli fiyat avantajından yararlanırsın.
  6. Ödemelerini ister peşin ister taksit taksit yaparsın.
  7. 2 dakikada online sigorta sorgulama ile ya da telefonda satın alma yaparsın.
  8. Sigortanı almadan, alırken ve aldıktan sonra her ihtiyacında yanında olan uzman bir ekip bulursun.

Söz Veriyoruz, İhtiyaç Duyduğun Her An Yanınızdayız!

Sigortam.net olarak, sadece poliçeni satın alırken değil, hasar anında, poliçe yenilerken kısacası ihtiyaç duyduğun her an 7/24 yanınızdayız.

Söz Veriyoruz;

22 sigorta şirketi arasından ihtiyacına en uygun poliçeyi bulman için sorgulama ile karşılaştırma yapar ve fiyat avantajı sunarız.

444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’mızdan 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veririz.

Aynı poliçeyi daha uygun fiyata bulursanız aradaki farkı geri öderiz.

Poliçe yenileme zamanın geldiğinde sen hatırlatmadan, biz sana hatırlatırız.

Sigorta Sorgulatma ile En Uygun Poliçeyi Satın Al, Gerisini Bize Bırak!

Poliçeni adresine e-posta ile gönderelim.

444 24 00 Sigorta Destek Hattımız ile günün her saatinde, çekici hizmetinden eksper tayinine kadar hasar sürecini takip edelim.

Poliçe vadeni senin yerine takip edelim.

Vaden dolmadan önce seninle iletişime geçerek, poliçeni yenilemen için bilgilerini güncelleyelim.

En iyi şirketlerden senin için teklif hazırlayıp, yenileme ve hasarsızlık gibi indirim haklarını gözetelim.

Vade tarihinde yenilemeni yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanı sağlayalım.

Sigorta Sorgulama ile Poliçesini Alan Kazançlı Çıkıyor

Ülkemizde onlarca farklı sigorta şirketi bulunmaktadır. Söz konusu bu şirketler, farklı risk değerlendirmeleri ve fiyat politikaları ile sigorta prim ücretlerini belirlemektedirler. Bu durumsa her sigorta şirketinin aynı araç, konut, kişi vs. için farklı tekliflerde bulunmasına neden olmaktadır. Uygun fiyata sigorta yaptırmak isteyenler için en basit yol ise olabildiğince farklı şirketten teklif almaktan geçiyor fakat bu yöntem de oldukça zahmetli ve zaman alan bir uğraş olduğu için çoğu kez olumsuz olarak neticeleniyor. Ancak 18 yıldan bu yana 4.5 milyonun üzerinde mutlu müşteriye hizmet veren Sigortam.net, sigorta sorgulama yöntemiyle Türkiye’nin en iyi şirketlerinin verdiği teklifleri kullanıcılarına ulaştırarak, dakikalar içerisinde en uygun fiyata poliçe yaptırma ayrıcalığını sunduğu gibi, poliçe alımı ve sonrasında da müşterilerinin 7 gün 24 saat yanında bulunuyor.

Sigortam.net’ten teklif almak içinse sadece 2 dakikanı ayırman yeterli. İster 444 24 00 numaralı 7/4 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak, istersen de bilgisayar, tablet veya cep telefonun üzerinden online olarak sorgulama yaparak Sigortam.net’in tekliflerine ulaşman mümkün.

Sigorta Sorgulama ile En Uygun Fiyata Nasıl Ulaşılır?

Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yaparak en iyi şirketlerin tekliflerini dakikalar içerisinde alır ve bütçene en uygun poliçeyi seçebilirsin. Böylelikle poliçende önemli fiyat avantajı yakalayabileceğin gibi, Sigortam.net’in diğer ayrıcalıklarından da yararlanmaya başlarsın.

Hangi ayrıcalıklar mı?

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net, sigorta sorgulama ile Türkiye’nin en iyi şirketlerinin sigorta tekliflerini müşterilerine ulaştırmanın dışında, poliçe alımı sonrasında ortaya çıkabilecek hasar anı ve sonrasındaki tüm süreçlerde de uzman hasar danışmanları eşliğinde müşterilerine destek vermeye devam ediyor. Yani olası bir hasar anında “Ben ne yapacağım şimdi?” diye düşünmene gerek yok. Bu gibi bir talihsizlik anında hemen 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı ara, uzman hasar danışmanlarımız kaza tespit tutanağının doldurulmasından, aracın yetkili servise nakline, tamir sürecinden, aracın teslim edilmesine veya hasar tazminat ödemelerine kadar geçen tüm süreçte sana gerekli bilgi akışını sağlasın veya bu işlemlerin senin yerine takibini yapsın.

Araç sahipleri için araç sigortasının önemi özellikle hasar ve arıza anlarında çok daha fazla artıyor. Bu gibi talihsiz anlarda hızlı bir servis ve yapman gereken işlemlerde sana yardımcı olacak bir uzman danışman desteği, içerisinde bulunduğun sıkıntı anlardan bir an önce kurtulman adına büyük önem taşıyor. Sigortam.net ise bu gibi durumlarda hasar anı ve sonrasında 7/24 uzman hasar ve sigorta danışmanları ile müşterilerine kesintisiz destek veriyor.

En İyi Fiyat Garantisi ve Önemli Fiyat Avantajları

Sigortam.net’ten sigorta sorgu işlemini yaparak alacağın kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası poliçelerinde aynı zamanda en iyi fiyat garantisi avantajından yararlanırsın. Hatta en iyi fiyat garantisi konusunda Sigortam.net kendisine o kadar çok güveniyor ki, aynı sigorta şirketinden, aynı şartlarda daha uygun fiyata bir poliçe bulursan, aradaki fiyat farkını iade ettiği gibi, ağzının tadı bozulmasın diye de bir kutu lokum gönderiyor. “Poliçemi nerede daha uygun fiyata yaptırabilirim?” diye boşuna düşünme, sadece 2 dakikanı ayırarak Sigortam.net’ten teklif al, ihtiyacın olan sigortaya en iyi fiyat garantisi ile sahip ol.

Sigortam.net’ten alacağın tekliflerde sigorta şirketi özelinde aynı şartlar için en iyi teklifi almanızın yanı sıra, diğer sigorta şirketlerinin teklifleri ile karşılaştırma yaptığında önemli fiyat avantajı yakalamış olursun.

Güvenli Alışveriş, Anında Güvence

Türkiye’de online sigortacılığın ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yöntemi ile yapacağın poliçe alımlarında alışveriş güvenliğin tüm dünyada kabul görmüş SET ve SSL güvenlik protokolleri ile korunmaktadır. Bu internet güvenlik protokolleri sayesinde tüm kişisel ve kart bilgileriniz alışverişinin başlangıcından, sonuna kadar korunmaktadır. Ayrıca Sigortam.net’ten yaptığın alışverişlerde poliçen Türkiye’nin her neresinde olursan ol, e-posta ile adresine gönderilir.

Araç Sahipleri için Sigorta Sorgulamanın Önemi Arttı

Sigortam.net’ten yapacağın sorgulama işlemlerinde aracın ve kendinle ilgili birkaç bilgi sayesinde şirketlerin sana özel tekliflerine ulaşabilirsin. Kasko ve trafik sigortası için fiyat teklifi almak istiyorsan aracının plaka ve ruhsat bilgileri ile kimlik bilgilerinin girişini yapman yeterlidir. Bu işlemlerin sonunda online olarak sigorta şirketlerinin senin için verdikleri tekliflere ulaşabilir, ihtiyaçlarına ve bütçene en uygun poliçeyi seçebilirsin.

Özellikle bu yıl trafik sigortalarında yaşanan fiyat artışları araç sahipleri için sigorta sorgulamanın önemini kat kat arttırdı. Geçmiş yıllarda yapılan trafik sigortası poliçelerinde düşük fiyatlar nedeniyle çok fazla fiyat araştırmasına gerek duyulmazken, bu yıl içerisinde fiyatlarda yaşanan %200’lere varan artışların ardından araç sahipleri daha uygun fiyatlı poliçe için sigorta sorgulama hakkında bilgi arayışına girdiler. Yaşanan bu fiyat karmaşasının ardından en uygun fiyata aracının sigortasını yaptırmak isteyen araç sahiplerinin başvurdukları yerlerin başında ise her zamanki gibi Sigortam.net geldi. Araç sahiplerine sigorta sorgulama ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin teklifini sadece 2 dakikada inceleme fırsatı sunan Sigortam.net bu sayede yüzbinlerce sürücünün araç sigortalarını en iyi fiyat garantisi ve uygun fiyat avantajı olanakları ile yaptırmasını sağladı. Sen de aracının sigortasına en iyi fiyat garantisi ile sahip olmak istiyorsan hiç vakit kaybetmeden Sigortam.net’ten teklif alabilirsin.

Sigorta Sorgulama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç sahipleri için yaptırılacak poliçenin bütçe planlamasını sarsmaması adına uygun fiyatlı olmasına dikkat edilmesi oldukça anlaşılır bir gerekçe olsa da, bu bakış açısı kimi zamansa istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Özellikle kasko poliçelerinde sık sık karşılaşılan araç sahibi şikayetlerinin kökeninde de söz konusu ucuz fiyatlı poliçeler başrol oynuyor.

Teminatları Belirley!

Bilindiği gibi kasko sigortası olası bir kaza veya arıza sonucu oluşacak hasarları teminat altında aldığı gibi, hırsızlık, yangın, doğal afet gibi nedenlerden dolayı meydana gelen kayıpları da kapsamaktadır. Ancak burada asıl dikkat edilmesi gereken nokta yaptırılacak olan poliçenin kapsadığı teminatlardır. Dar kapsamlı bir kasko poliçesinin fiyatının da ucuz olması pek şaşırtıcı olmamalıdır. Sigorta teminatlarına dikkat etmeyerek, sadece fiyattan dolayı yaptırılan kasko poliçeleri, herhangi bir kaza ve arıza sonrasında araç sahipleri için kötü bir tecrübeye sebep olabiliyor. Poliçendeki teminatların ihtiyaçlarına göre eksiksiz olmasının yanı sıra, gereksiz olduğunu düşündüğün teminatları poliçenden çıkartarak, fazladan prim ödemekten de kurtulabilirsin. Bu nedenle kasko sigortası yaptırırken, öncelikle ihtiyaçlarını belirlemen, daha sonrasında ise bu ihtiyaçların doğrultusunda sigorta sorgulama yaparak, senin için en uygun poliçeyi seçmen gerekmektedir.

Poliçe seçiminde teminatlara verilmesi gereken önemi sadece araç sigortaları ile açıklamak doğru olmaz. Sağlık sigortalarında da mutlaka poliçenizin içeriğini detaylıca inceleyip, hangi şartlarda poliçenin muayene ve tedavi giderlerini karşılayacağını iyice öğrenmelisin. Alacağın poliçenin genel şartlarına ve kapsadığı teminatların detaylarına Sigortam.net internet sitesi üzerinden yapacağın ufak bir araştırmayla ulaşabilirsin.

Sigorta Şirketini Araştır!

Poliçe araştırmalarında sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu servis ve kurumların sana yakın olmasına da ayrıca dikkat etmelisin. Aksi takdirde aracında meydana gelen bir hasar sonrasında onarım sürecinin beklediğinden çok daha uzun bir sürede gerçekleşmesi gibi problemlerle karşılaşabilirsin.

Sigorta sorgulama süresince üzerinde durulması gereken bir diğer konu ise sigorta şirketi seçiminde, şirketin geçmiş dönemlerdeki karnesi ile ilgilidir. Eğer, söz konusu şirket daha önceki dönemlerde tazminat ödemelerinde çok sık sorunlar yaşatmışsa, farklı bir alternatife yönelmek doğru bir karar olacaktır.

Bilgilerini Doğru Ver!

Sigorta sorgulama yaparken dikkat etmen gereken en önemli noktalardan bir diğeri ise sorgulama işlemi sırasında eksiksiz ve doğru bilgi vermektir. Poliçenin hatalı bilgilerle yaptırılması halinde, kaza ve arıza sonrasında alacağın onarım hizmeti ve tazminat ödemeleri gibi haklarından yararlanamayabilirsin. Poliçende hatalı bir bilginin olması sigorta şirketinin sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetmesine dahi neden olabilir. Sözleşmesinin iptal edilmesine rağmen bu durumdan haberi olmayan birçok sürücünün arıza ve kaza anlarında çok ciddi mağduriyetlerle karşılaşması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Hem senin hem de sigorta şirketinin doğru bilgilerle poliçe sözleşmesini hazırlama yükümlülüğünde bulunduğunu da unutmamalısın.

Sigorta Sorgulama ile Uygun Fiyat Yakalamak Mümkün mü?

Her sigorta şirketinin poliçe prim fiyatını belirlerken, kendilerine göre bir risk fiyatlandırması yaptığına değinmiştik. Bu durum hali ile şirketlerin aynı kişi ve araç için farklı fiyat teklifler vermesini doğal kılıyor. Sigorta yaptırmak isteyenler açısından ise farklı fiyat politikası uygulamaları uygun fiyata sigorta yaptırmak için güzel bir fırsat haline gelebiliyor. Ancak, sigortada en uygun fiyata ulaşabilmek için tüm sigorta şirketlerinden teklif almanın, çok büyük bir zaman ve efor gerektirdiği de ortada. Bu nedenle sigorta sorgulama işleminin önemi bu noktada çok daha fazla artıyor. Tek tek şirketlerden fiyat almak yerine sigorta sorgulama ile 2 dakikalık bir işlem sonrasında Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini alabilirsin.

Her geçen gün yeni kolaylıkları hayatımıza sokan teknolojik gelişmelerin, sigorta işlemleri için de yeni bir dönemi başlattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bilgisayar veya tabletin dışında akıllı telefonun aracılığıyla her nerede olursan ol Sigortam.net’ten online olarak sigorta teklifi alabilirsin.

Sigorta sorgulama ile en uygun fiyatı yakalamanın dışında, Sigortam.net’in kampanyalarını düzenli olarak takip ederek, poliçene çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsin. Sigortam.net’in kampanyaları ile hem en iyi fiyat garantisi ile poliçene sahip olabilir, hem de Sigortam.net ile anlaşmalı kurumlardan kaçırılmayacak indirim fırsatlarını yakalayabilirsin. Sigortam.net’in en güncel kampanyalarını Sigortam.net Kampanyalar sayfası üzerinden takip edebilirsin.

Sen de daha fazla vakit kaybetmeden poliçeni Sigortam.net’ten yaptır, hem en iyi fiyat garantisi ayrıcalığından yararlan, hem en iyi şirketlerin tekliflerini karşılaştırarak fiyat avantajını yakala, hem de Sigortam.net’in diğer kampanyaları ile poliçene çok daha avantajlı sahip ol. Teklif almak için ister online olarak sigorta sorgulama yap, istersen de 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı ara.