Aviva Sigorta Kasko Paketleri

Online sigortacılığın gelişimi, sigorta işlemlerinin kolaylaşmasıyla birlikte pek çok şirket sektöre dahil olmaya başladı. Sigorta şirketlerinin çoğalması, çeşitlilikle birlikte rekabeti de getirdi. Bu çeşitlilik en çok sigortalılara yaradı. Çünkü; artık sigortalılar çok daha fazla ürünü değerlendirebiliyor, sigorta teminatlarını ve fiyatlarını karşılaştırabiliyor, sigortada kısıtlamalardan kurtuluyor.

Sigorta türleri içerisinde en yaygın olan kasko sigortası da bu rekabetten nasibini aldı ve pek çok sigorta şirketi yeni ürünleriyle fark yaratmaya başladı. Aviva Sigorta da bu şirketlerden biri. Sektörün büyük oyuncularından olan Aviva Sigorta, kasko paketleriyle sürücüleri pek çok külfetten kurtarıyor. 

Aviva Sigorta’nın avantajlı araç kasko sigortalarında sunduğu seçekler arasında; ‘’Kaskolay’’ ve ‘’Kaskolight’’ başta yer alıyor. Kasko yaptırmadan önce farklı teminatları içeren ‘’ Kaskolay ve Kaskolight’’ ürünlerini değerlendirmenizde fayda var.

Aviva Kasko Paketleri

Aviva Kaskolay Sigortası Hizmetleri

 Aviva Kaskolay sigortası oldukça geniş kapsamlı bir kasko ürünüdür. Belli başlı güvenceler kasko kapsamında sunulur ancak kişiler isterse güvence kapsamını genişletebilir.

 • İkame araç teminatı, kaza sonucunda hareketsiz kalan aracın yerine bir araç temin edilmesini sağlayan teminattır. Kaskolay poliçesindeki bu teminat, hasarsızlık indirimini risk etmez.
 • Sigortalılar kaskolay ile risk seçimini kolayca yapabilir. Ekonomik çözümlerle hasarını giderir.
 • Grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri gibi toplumsal olaylara karşı aracınızı güvence altına altına alır.
 • Anlaşmalı araç servisleri sistemi ile, sigortalının bir ödeme yapmasına gerek kalmaksızın araç onarımı yapılır.
 • Kasko kapsamındaki yardım teminatı sayesinde, aracın hasar durumunda çekilmesi, kurtarılması, arıza, hasar nedeniyle seyahat masraflarının karşılanması, sigortalının hastalanma veya yaralanması durumunda nakil edilmesi gibi pek çok maliyeti karşılar.
 • Cam onarım sistemi teminatıyla cam hasarları ücretsiz onarılır.
 • Cam Kırılması veya belgelenen diğer hasarlar ile radyo teyp çalınma hasarları gibi hasarlar hasarsızlık indirimini riske atmaz.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kaskolight Sigortası Güvenceleri

Ekonomik kasko ürünüdür. Temelde yanma ve çalınma gibi risklere karşı aracı güvenceye alır. Bunun dışında ek teminatlarla beraber genişletilebilir.

 • Halk Hareketleri (grev, lokavt, kargaşalık)
 • Deprem, yanardağ püskürmesi,
 • Sel veya su baskını,
 • Aracın anahtarla çalınması,
 • Kilit sistemi hasarları,
 • Ses ve görüntü cihazı hasarları

Sigortam.net’ten sigorta alacaklar, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini görebilir. En iyi fiyat garantisiyle kasko sigortasında avantajı yakalayabilir.

Bunun için tek yapmanız gereken Sigortam.net’in kolay kasko teklif formunu doldurmak veya 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramaktır.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL