444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aviva Sigorta Kasko Paketleri

Online sigortacılığın gelişimi, sigorta işlemlerinin kolaylaşmasıyla birlikte pek çok şirket sektöre dahil olmaya başladı. Sigorta şirketlerinin çoğalması, çeşitlilikle birlikte rekabeti de getirdi. Bu çeşitlilik en çok sigortalılara yaradı. Çünkü; artık sigortalılar çok daha fazla ürünü değerlendirebiliyor, sigorta teminatlarını ve fiyatlarını karşılaştırabiliyor, sigortada kısıtlamalardan kurtuluyor.

Sigorta türleri içerisinde en yaygın olan kasko sigortası da bu rekabetten nasibini aldı ve pek çok sigorta şirketi yeni ürünleriyle fark yaratmaya başladı. Aviva Sigorta da bu şirketlerden biri. Sektörün büyük oyuncularından olan Aviva Sigorta, kasko paketleriyle sürücüleri pek çok külfetten kurtarıyor. 

Aviva Sigorta’nın avantajlı araç kasko sigortalarında sunduğu seçekler arasında; ‘’Kaskolay’’ ve ‘’Kaskolight’’ başta yer alıyor. Kasko yaptırmadan önce farklı teminatları içeren ‘’ Kaskolay ve Kaskolight’’ ürünlerini değerlendirmenizde fayda var.

Aviva Kasko Paketleri
 

Aviva Kaskolay Sigortası Hizmetleri

 Aviva Kaskolay sigortası oldukça geniş kapsamlı bir kasko ürünüdür. Belli başlı güvenceler kasko kapsamında sunulur ancak kişiler isterse güvence kapsamını genişletebilir.

 • İkame araç teminatı, kaza sonucunda hareketsiz kalan aracın yerine bir araç temin edilmesini sağlayan teminattır. Kaskolay poliçesindeki bu teminat, hasarsızlık indirimini risk etmez.
   
 • Sigortalılar kaskolay ile risk seçimini kolayca yapabilir. Ekonomik çözümlerle hasarını giderir.
   
 • Grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri gibi toplumsal olaylara karşı aracınızı güvence altına altına alır.
   
 • Anlaşmalı araç servisleri sistemi ile, sigortalının bir ödeme yapmasına gerek kalmaksızın araç onarımı yapılır.
   
 • Kasko kapsamındaki yardım teminatı sayesinde, aracın hasar durumunda çekilmesi, kurtarılması, arıza, hasar nedeniyle seyahat masraflarının karşılanması, sigortalının hastalanma veya yaralanması durumunda nakil edilmesi gibi pek çok maliyeti karşılar.
   
 • Cam onarım sistemi teminatıyla cam hasarları ücretsiz onarılır. 
   
 • Cam Kırılması veya belgelenen diğer hasarlar ile radyo teyp çalınma hasarları gibi hasarlar hasarsızlık indirimini riske atmaz.

  

Kaskolight Sigortası Güvenceleri

Ekonomik kasko ürünüdür. Temelde yanma ve çalınma gibi risklere karşı aracı güvenceye alır. Bunun dışında ek teminatlarla beraber genişletilebilir.

 • Halk Hareketleri  (grev, lokavt, kargaşalık)
 • Deprem, yanardağ püskürmesi,
 • Sel veya su baskını,
 • Aracın anahtarla çalınması,
 • Kilit sistemi hasarları,
 • Ses ve görüntü cihazı hasarları

Sigortam.net’ten sigorta alacaklar, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini görebilir. En iyi fiyat garantisiyle kasko sigortasında avantajı yakalayabilir. 

Bunun için tek yapmanız gereken Sigortam.net'in kolay kasko teklif formunu doldurmak veya 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramaktır.


Benzer İçerikler

Sigortalı ve Sigorta Şirketleri Arasındaki Sorunlar Kalkıyor

Hazine Müsteşarlığı, 2013 yılında kasko ve trafik sigortası, bireysel emeklilik sistemi (BES) ve sağlık sigortası gibi sigortacılığın birçok alanında tüketici odaklı düzenlemeler gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Hayat Sigortasında Büyüme Yaşanabilir!

Sigorta sektörü Ocak ayında prim üretimini 2013 yılının Ocak ayına göre %7.4 yükselterek 2 milyar 763 milyon TL’ye çıkardı.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Değişti!

Sigorta Uzmanı Ayfer Mercan, “Yeni Trafik Sigortası Yasası ile birlikte çok fazla prim ödemeye maruz kalan sigortalıların hakları güvence altına alındı. Ayrıca, trafik kurallarına uyan ve kazaya karışmayan sürücüler de maddi açıdan korunmuş oldu” diye konuştu.

Devamını Oku