444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aviva Sigorta Kasko Paketleri

24 Kasım 2014

Online sigortacılığın gelişimi, sigorta işlemlerinin kolaylaşmasıyla birlikte pek çok şirket sektöre dahil olmaya başladı. Sigorta şirketlerinin çoğalması, çeşitlilikle birlikte rekabeti de getirdi. Bu çeşitlilik en çok sigortalılara yaradı. Çünkü; artık sigortalılar çok daha fazla ürünü değerlendirebiliyor, sigorta teminatlarını ve fiyatlarını karşılaştırabiliyor, sigortada kısıtlamalardan kurtuluyor.

Sigorta türleri içerisinde en yaygın olan kasko sigortası da bu rekabetten nasibini aldı ve pek çok sigorta şirketi yeni ürünleriyle fark yaratmaya başladı. Aviva Sigorta da bu şirketlerden biri. Sektörün büyük oyuncularından olan Aviva Sigorta, kasko paketleriyle sürücüleri pek çok külfetten kurtarıyor. 

Aviva Sigorta’nın avantajlı araç kasko sigortalarında sunduğu seçekler arasında; ‘’Kaskolay’’ ve ‘’Kaskolight’’ başta yer alıyor. Kasko yaptırmadan önce farklı teminatları içeren ‘’ Kaskolay ve Kaskolight’’ ürünlerini değerlendirmenizde fayda var.

Aviva Kasko Paketleri
 

Aviva Kaskolay Sigortası Hizmetleri

 Aviva Kaskolay sigortası oldukça geniş kapsamlı bir kasko ürünüdür. Belli başlı güvenceler kasko kapsamında sunulur ancak kişiler isterse güvence kapsamını genişletebilir.

 • İkame araç teminatı, kaza sonucunda hareketsiz kalan aracın yerine bir araç temin edilmesini sağlayan teminattır. Kaskolay poliçesindeki bu teminat, hasarsızlık indirimini risk etmez.
   
 • Sigortalılar kaskolay ile risk seçimini kolayca yapabilir. Ekonomik çözümlerle hasarını giderir.
   
 • Grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri gibi toplumsal olaylara karşı aracınızı güvence altına altına alır.
   
 • Anlaşmalı araç servisleri sistemi ile, sigortalının bir ödeme yapmasına gerek kalmaksızın araç onarımı yapılır.
   
 • Kasko kapsamındaki yardım teminatı sayesinde, aracın hasar durumunda çekilmesi, kurtarılması, arıza, hasar nedeniyle seyahat masraflarının karşılanması, sigortalının hastalanma veya yaralanması durumunda nakil edilmesi gibi pek çok maliyeti karşılar.
   
 • Cam onarım sistemi teminatıyla cam hasarları ücretsiz onarılır. 
   
 • Cam Kırılması veya belgelenen diğer hasarlar ile radyo teyp çalınma hasarları gibi hasarlar hasarsızlık indirimini riske atmaz.

  


Kaskolight Sigortası Güvenceleri

Ekonomik kasko ürünüdür. Temelde yanma ve çalınma gibi risklere karşı aracı güvenceye alır. Bunun dışında ek teminatlarla beraber genişletilebilir.

 • Halk Hareketleri  (grev, lokavt, kargaşalık)
 • Deprem, yanardağ püskürmesi,
 • Sel veya su baskını,
 • Aracın anahtarla çalınması,
 • Kilit sistemi hasarları,
 • Ses ve görüntü cihazı hasarları

Sigortam.net’ten sigorta alacaklar, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini görebilir. En iyi fiyat garantisiyle kasko sigortasında avantajı yakalayabilir. 

Bunun için tek yapmanız gereken Sigortam.net'in kolay kasko teklif formunu doldurmak veya 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramaktır.


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.