444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Eureko Sigorta’dan Bir İlk

28 Eylül 2015

Eureko Sigorta Türkiye’de bir ilke imza atarak, İzmit’teki özel bir eğitim kurumunun 600 öğrencisini 12 ay boyunca bireysel kaza sigortası ile sigortaladı. Gerçekleşen uygulamanın Türkiye’de bir ilk olduğu belirtiliyor.

 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

600 Öğrenci Artık Sigortalı

Eureko Sigorta ile yaptıkları işbirliği çerçevesinde 600 öğrencinin sigortalandığı İzmir Özel Final Eğitim Kurumları sorumlusu Celalletin Gür, yaptığı açıklamada öğrencilerinin sadece eğitimleri ile değil, günlük yaşantılarında karşılaşabilecekleri kaza risklerini de önemsediklerini vurgulayarak, bu çerçevede Eureko Sigorta ile bir işbirliği içerisine girdiklerini ve 600 öğrencilerini bireysel kaza sigortası ile sigortaladıklarını belirtti.

Tüm Kurumların Örnek Alması Gereken Bir Uygulama

Hayata soktukları proje ile öğrencilerini 12 ay boyunca 7/24 kaza riskleri karşısında güvence altına aldıklarına dikkat çeken Gür, Eureko Sigorta ile yaptıkları bu çalışmanın tüm eğitim kurumlarına örnek olmasını dilediğini söyledi. 600 öğrenciye yapılan bireysel kaza sigortası ile öğrenciler kalıcı olmayan kazalarda 1.000 TL, kalıcı olan kazalarda ise 10.000 TL’ye kadar Eureko Sigorta’nın güvencesi altında olacaklar.  

Eureko Sigorta Kasko Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’nin en önemli sigorta şirketleri arasında bulunan Eureko Sigorta’nın kasko sigortası ürünlerine ise Sigortam.net avantajı ve ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Siz de aracınızın kaskosunu Eureko Sigorta’dan, Sigortam.net aracılığıyla yaptırmak istiyorsanız, hemen online olarak Sigortam.net’ten araç kasko sorgulama yapın ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.


Okumaya Devam Edin

DASK'ın İdaresi 5 Yıl Daha Eureko'da

16 Temmuz 2010 Cuma

Okan Utkueri, 'Beş yıllık performansımızın takdir edilmesi ve DASK İdareciliğinin yeniden şirketimize verilmesi hepimizi gururlandırdı' dedi.

Bambaşka bir Eureko Sigorta

27 Haziran 2011 Pazartesi
Eureko Sigorta Genel Müdürü Okan Utkueri, “Hedefimiz, bankasüranstaki liderliğimizi devam ettirerek pazar payımızı, teknik kârlılığımızı ve aktif büyüklüğümüzü daha da artırmak.

Eureko Sigorta'dan Kasko Sigortası Teklifi Alın!

19 Ağustos 2014 Salı

Eureko Sigorta gibi Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net'ten 3 dakikada kolaylıkla ulaşın.