Eureko Sigorta’dan Bir İlk

Eureko Sigorta Türkiye’de bir ilke imza atarak, İzmit’teki özel bir eğitim kurumunun 600 öğrencisini 12 ay boyunca bireysel kaza sigortası ile sigortaladı. Gerçekleşen uygulamanın Türkiye’de bir ilk olduğu belirtiliyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

600 Öğrenci Artık Sigortalı

Eureko Sigorta ile yaptıkları işbirliği çerçevesinde 600 öğrencinin sigortalandığı İzmir Özel Final Eğitim Kurumları sorumlusu Celalletin Gür, yaptığı açıklamada öğrencilerinin sadece eğitimleri ile değil, günlük yaşantılarında karşılaşabilecekleri kaza risklerini de önemsediklerini vurgulayarak, bu çerçevede Eureko Sigorta ile bir işbirliği içerisine girdiklerini ve 600 öğrencilerini bireysel kaza sigortası ile sigortaladıklarını belirtti.

Tüm Kurumların Örnek Alması Gereken Bir Uygulama

Hayata soktukları proje ile öğrencilerini 12 ay boyunca 7/24 kaza riskleri karşısında güvence altına aldıklarına dikkat çeken Gür, Eureko Sigorta ile yaptıkları bu çalışmanın tüm eğitim kurumlarına örnek olmasını dilediğini söyledi. 600 öğrenciye yapılan bireysel kaza sigortası ile öğrenciler kalıcı olmayan kazalarda 1.000 TL, kalıcı olan kazalarda ise 10.000 TL’ye kadar Eureko Sigorta’nın güvencesi altında olacaklar.  

Eureko Sigorta Kasko Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’nin en önemli sigorta şirketleri arasında bulunan Eureko Sigorta’nın kasko sigortası ürünlerine ise Sigortam.net avantajı ve ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Siz de aracınızın kaskosunu Eureko Sigorta’dan, Sigortam.net aracılığıyla yaptırmak istiyorsanız, hemen online olarak Sigortam.net’ten araç kasko sorgulama yapın ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Chevrolet Aveo Kasko Sigortası

En uygun Chevrolet Aveo kasko sigortası...Sigortam.net’te     

  • En iyi sigorta şirketlerinden Chevrolet Aveo sigortası teklifi...alın. 
  • Chevrolet Aveo kasko fiyatlarını karşılaştırın. 
  • %45’e varan fiyat avantajlarını...yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Chevrolet Aveo sigortasını satın alın. 

Chevrolet Aveo...Kasko Sigortası 

Chevrolet Aveo model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net...uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama...sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.  

Chevrolet Aveo Hakkında

Yeni...Aveo; 1.3 litre Turbo Dizel motor seçeneğinde 1 depo ile 1.200 km'ye varan menzile, EuroNCAP'tan 5 yıldıza,...güvenlikte Avrupa Birinciliği’ne, çocuk güvenliğinde rekor puana, hız sabitleme özelliğine (Cruise control),...yokuşta kalkış desteğine, dizel modellerde Start/Stop özelliğine, bluetooth özellikli entegre müzik sistemine, 8 hava...yastığına, ABS, EBD, ESC, fren destek sistemine sahiptir. Chevrolet MyLink interaktif bilgi eğlence sistemi ile 7 inch’lik...dokunmatik LCD ekran ile akıllı telefon içeriğine ulaşılabilmektedir, müzik dinlenip, fotoğraflara göz...atılabilmektedir.