Groupama’dan İyi Sürücüyü Ödüllendiren Kaskopilot Uygulaması

Groupama Sigorta, yeni uygulaması Kaskopilot ile trafikteki iyi sürücüleri ödüllendirmeyi hedefliyor. Groupama’dan yapılan açıklamada ise Groupama Sigorta’nın teknoloji odaklı tüm trend ve gelişmeleri yakından takip ettiği belirtilerek, yeni proje ile ilgili merak edilenler paylaşıldı. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kaskopilot Uygulaması Nedir?

Kaskopilot mobil uygulaması, Groupama Sigorta’nın kasko sigortası bulunan müşterilerinin sürüş sırasındaki alışkanlıklarını daha iyi analiz etmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda üç ayın sonunda sürüş değerlendirme puanına göre son 1 yıl içinde kasko sigortası poliçesinin %25’ine denk gelen “e-para” kazandırmayı amaçlayan yeni projeye verilen isimdir. Groupama Sigorta’dan kaskopoliçesi bulunan ve e-para kazanmayı hakeden sürücüler, kazandıkları bu paraları internet üzerinden yapacakları alışverişlerde kullanabilecekler.

Kaskopilot uygulamasının tek özelliği sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Uygulamayı cep telefonuna indiren sürücüler Kaskopilot uygulaması sayesinde sadece tek bir tuşla ambulans veya çekici talebinde bulunabiliyor. Ayrıca uygulama ile mevcut poliçele bilgilerinize kolayca ulaşabilir, bulunduğunuz noktaya en yakın anlaşmalı servisleri görebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmeniz için Groupama Sigorta’da devam eden bireysel bir kasko sigortası poliçenizin olması yeterli. Uygulamaya Apple Store ve Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.

Groupama Sigorta Kasko Sigortası için Hızlıca Teklif Alın

Siz de Groupama Sigorta’nın Kaskopilot uygulamasından yararlanmak için vakit kaybetmeden bir kasko sigortası poliçesine sahip olmak istiyorsanız, hemen kasko hesaplama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, hem poliçenize en iyi fiyat garantisiyle sahip olun, hem de Sigortam.net’in diğer ayrıcalıklı tekliflerinden yararlanarak kazancınıza kazanç katın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL