Groupama Sigorta’dan Yol Yardım Hizmeti

18 Haziran 2013
Groupama Sigorta Genel Müdürü Ramazan Ülger, Groupama Sigorta’nın yol yardım hizmeti “Groupama Mobil Yardım”ı anlattı.
 
Groupama Sigorta, müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla hayata geçirdiği mobil yardım uygulaması ile hem yol yardım hizmetlerine kolayca ulaşılabilmesini sağlıyor hem de “etrafımda neler var, takvim, sık kullanılanlar” gibi fonksiyonlarla kullanım kolaylığı sunuyor. Akıllı telefonlar için ücretsiz yüklenebilen Groupama Mobil Yardım uygulamasında Groupama kasko, sağlık sigortası, trafik sigortası gibi ürünlerin içeriği, en yakın Groupama Sigorta acenteleri, sigorta poliçe yenileme, Groupama hasar dosya sorgulama gibi pek çok sigortacılık işlemi ve bilgisine kolayca ulaşılabiliyor.
 
2009 yılında Başak Sigorta – Güven Sigorta birleşmesi ile kurulan Groupama Sigorta ve Emeklilik, 2.202 acentesi ve 560 personeli ile hizmet veriyor. Şirket, 2012 yılında sigorta alanında 827 milyon TL, emeklilik alanında ise 94 milyon TL prim üretti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Kasko fiyatları için en bol seçenek Sigortam.net’te. Size en uygun kasko sigortası için tek bir formla 3 dakikada araç kasko sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko teklifleri arasından en iyisini seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan Sigortam.net’e 7/24 ulaşın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %50'ye varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Trafik Poliçesi Sorgulama e-Devlet’te

Zorunlu trafik sigortası poliçesi artık cep telefonlarından ve e-Devlet’ten görüntülenebilecek.

Muayene Ücreti ve Sigorta İndirimi

Araç muayene gecikme ücretleri ve zorunlu trafik sigortası primlerinde indirim yapılması için yasa teklifi sunuldu. 

Trafikte Alkol ve Sigara Düzenlemesi

Araç sürücülerini yakından ilgilendiren, trafikte alkol ve sigara kullanımını da içeren düzenlemeler onaylanırsa sürücülerin daha dikkatli olması gerekecek.