444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aviva Sigorta Kaskolay Sigortası

21 Şubat 2014

Aviva Sigorta Kaskolay Sigortası ile ihtiyacınız olan birçok teminatı sunuyor.

Aviva Sigorta, 16 Aralık 1988 hayat dışı branşlarda faaliyete geçmiş ve kuruluşunun 5. yılında ilk on şirket arasına girmeyi başarmıştır.

Ülkemizde ilk defa sadece sınai ve ticari kuruluşları hedefleyen ve bu kesimin sigorta ihtiyaçlarına çözüm getirmek için 'ihtisas sigortacılığı' yapan sigorta şirketi olma özelliğini kazanan Aviva Sigorta A.Ş., riskin sorumluluğunu taşıyan taraf olarak, riskin özelliğine göre hesaplanmış özel fiyat ve teminatlar sunmaktadır.

Sigortam.net üzerinden Aviva Sigorta kasko ürünlerine en avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Aviva Sigorta Kaskolay Sigortası Teminatları:
 

 • Kasko sigortası kapsamında meydana gelen bir kaza sonucu hareketsiz kalan veya hasarı ağırlaştırması ihtimali nedeni ile aracın motor gücüyle ve tekerlekleri üzerinde hareket etmesinin sakıncalı görüldüğü kısmi bir hasar durumunda poliçede belirtilen şartlar dahilinde olmak üzere ikame araç hizmeti verilir. Hasarsızlık indirimi ise Kaskolay sigortasında devam eder.
   
 • Kaskolay risk seçimini iyi yaparak, sigortalıya ekonomik çözümler sunar.
   
 • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terörist vs. nedeniyle oluşan hasarlar teminata dahildir.
   
 • Anlaşmalı tamirhane sistemiyle, sigortalı herhangi bir ödeme yapmadan hasarlı aracı onarılır.
   
 • Kaskolay yardım teminatı ile, aracın arıza veya hasar durumunda çekilmesi, kurtarılması; arıza, çalınma veya hasar nedeniyle ikamet ve seyahat masraflarının karşılanması; sigortalının hastalanma veya yaralanması durumunda nakli vs. gibi pek çok hizmet teminata dahildir. 
   
 • Cam kırılması veya şirketin %100 rücu hakkı olduğu trafik kaza zaptı ile belgelenen hasarlar ve radyo, teyp çalınma hasarları hasarsızlık indirimini etkilemez.

 
Aviva Sigorta Kaskolay Sigortası Ek Primler:
 

Hasarsızlığı Koruma Klozu:

Kusurlu olunan durumlar da dahil meydana gelen hasar, hasarsızlık indirimini etkilemez.
 

Ulaşım Masraflarını Karşılama Teminatı:

Aracın tam hasarlı olması ya da çalınıp bulunamaması durumunda araç sigorta bedelinin %5’ine eşit olan bir miktar, araçsız kalınan süredeki ulaşım masraflarının karşılanması için kasko hasar tazminatıyla beraber sigortalıya ödenir.


Poliçe Primi Koruma Teminatı:

Aracın tam hasarlı olması ya da çalınıp bulunamaması halinde hasar ödeme tarihinden itibaren 1 yıl içinde sigortalı tarafından satın alınan, kullanım tarzı aynı olan aracın Aviva Sigorta’ya sigortalanması durumunda 1 yıllık kasko primi Anadolu Sigorta tarafından karşılanır.


Yeni Değer Teminatı:

Bu teminat alınması durumunda, son model bir araç çalınır veya tam hasar görürse, ödenecek tazminat ikinci el indirimine tabi olmaksızın yeni araç bedeli üzerinden değerlendirilir.


Deprem ve Sel Teminatı:

Deprem, sel ve su baskını nedeniyle meydana gelen araç zararları da isteğe bağlı olarak %100 güvenceyle teminata dahil edilebilir.


Kilit Sistemi Teminatı:

Sigortalı aracın anahtarının kaybolması ya da çalınması durumunda araç güvenliğini sağlamak için yapılan kilit değiştirme masrafları poliçede belirtilen limite kadar teminata dahildir.


Sigortam.net'ten en uygun kasko fiyatlarına ayrıca %45 fiyat avantajıyla ulaşın. Sadece kasko sorgulama yaparak 3 dakikada bütçenize en uygun teklifleri görün ve satın alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.