Sigorta Sorgulama ile Aradığınız Sigortaya Kolayca Ulaşın!

İnsanların yaşamında ihtiyaç duyduğu birçok gereklilikler vardır. Bu gerekliliklerin en önemlilerinden biri de güvencedir. Tahmin etmediğiniz bazı olumsuz durumlar sonucunda ödemek zorunda kalacağınız maddi bedeller sizi oldukça sıkıntıya sokabilir. Bu durumu yaşamamak için en iyi maddi güvence olan sigortayı satın almanız gerekir.

Sigorta çeşitli branşlara ayrılmıştır ve her branş kendi kapsamındaki riskleri güvence altına alır. Satın aldığınız teminatlar ve limitlere bağlı olarak ödenecek miktar belirlenir. Burada en önemli nokta küçük ödemeler yapsanız da bunların bütçenizi sarsmayacak olmasıdır. Eğer büyük çaplı bir riskle karşılaşırsanız ödeyeceğiniz miktar telafi edemeyeceğiniz boyutta olabilir. Sigortanın önemiyle ilgili "Sigorta Yaptırmak için 5 Önemli Neden" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta sadece satın almakla bitmeyen, poliçe süresince yani 1 yıl boyunca devam eden sigortalı ve sigortacı arasındaki bir anlaşmadır. Poliçenizin beklentilerinizi karşılaması, risk durumunda size faydalı olması dolayısıyla oldukça önemlidir. Sizin için en uygun olan sigortaya ulaşmak için de mutlaka sigorta sorgulama işlemini yerine getirmeniz gerekir. Bu işlem gözünüzü korkumanın aksine sigorta satın alırken işinizi oldukça kolaylaştıran bir işlemdir. Sigorta sorgulama işlemiyle kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası teklifi almanız mümkündür. Bu işlemin avantajlarını "Sigorta Sorgulamanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan öğrenebilirsiniz. Kasko satın alma örneğinden sigorta sorgulama işlemiyle görelim.

Sigortam.net’ten Sigorta Sorgulama Yapmak

Sigorta sorgulama yaptıktan sonra açılan formu doğru bilgilerle ve boşluk bırakmadan doldurmalısınız. Kasko teklifi alırken aracınızın ruhsat bilgisi, mevcutta kasko poliçenizin olup olmadığı, mesleğiniz, aracınızın marka-modeli, yılı, kullanım tarzı, aracınızda bulunan aksesuarların bilgisi sorulur. Bu bilgileri doğru girmeniz size en uygun kasko tekliflerinin sunulmasını sağlar. Konuyla ilgili "Sigorta Sorgulama Yaparken Gerekli Bilgiler" yazımızı da inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki görselde işlemi daha net görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Size sunulan teklifler arasında karşılaştırma yapabilir, hangi şirkette limit, teminat ve fiyatın uygun olduğunu görebilirsiniz. 
   
 • Bu karşılaştırma sayesinde %45 fiyat avantajı sağlarsınız.
   
 • Şirketlerle tek tek görüşmenize, ürün incelemesi yapmanıza gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde poliçenizi seçersiniz.
   
 • Online olarak satın alım yapabileceğiniz gibi 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 sigorta satın alabilir. Sigorta ile ilgili tüm sorularınızı uzmanlarımıza sorabilirsiniz.
   
 • Hasar anında bir telefon kadar yakın oluruz. Mağdur durumda kalmamanız için sorununuzu en kısa sürede çözeriz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL