Kolay Sigorta | Kolay Kasko
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Sigorta Sigortam.net’te

Teknolojinin hızlı gelişimi sigortacılık sektöründe de etkili oldu. Artık sigorta yaptırmak insanlar için uzun ve meşakatli bir iş olmaktan çıktı. Sigortam.net ile birlikte kolay sigorta yaptırmak çok kolay.

13 yıldır online sigorta karşılaştırma ve satışı yapan Sigortam.net, bu özelliğiyle Türkiye’de bir ilk. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, şirketlerin sigorta fiyatlarını online olarak karşılaştırmanızı ve ihtiyacınız olan sigortaya kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Online kasko, zorunlu trafik ve özel sağlık sigortası ürünlerini sunan Sigortam.net, vakit alan sigorta görüşmelerine ve prosedürlere son verdi. Sigortam.net üzerinden adımları takip ederek kolay sigortaya en uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net’te Sigorta Yaptırmak Nasıl Bu Kadar Kolay? 

1.    Sigortam.net sizi kapı kapı dolaştrımadan istediğiniz yerde ve farklı kanallar üzerinden sigorta yapma imkanı tanır: 
Bu kanallar;

www.sigortam.net internet sitesi,

Sigortam.net mobil sitesi,

facebook.com/sigortamnet Sigortam.net Facebook sayfası,

444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı.

2.    Sadece 3 dakikada tek bir form doldurarak, farklı sigorta şirketlerinin size özel tekliflerine anında online olarak ulaşırsınız. 

3.    Sigortam.net’in detaylı teklif  karşılaştırma platformu sayesinde sigorta şirketlerinin size özel sunduğu tekliflerin fiyat ve teminatlarını kolayca karşılaştırırsınız.
4.    Sigortam.net’in konusunda uzman danışmanlarını 7/24 arayarak, aldığınız teklifleri değerlendirme ve satın alma seçiminde destek alırsınız. 

5.     Fiyat karşılaştırması ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi %45’e varan fiyat avantajı ile anında satın alırsınız. 

6.    Poliçeniz adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. 

7.    Sadece poliçe alırken değil, sigortalılık döneminiz boyunca da herhangi bir hasarla karşılaştığınızda Sigortam.net yanınızdadır. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayabilir, destek alabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolaylıkla sigorta yaptırabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğeiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

 

Kolay Kasko Sigortası

 

 

 

 
Kolay Trafik Sigortası

 

 

 

 

 

 

 Kolay Özel Sağlık Sigortası

 

 

 


Benzer İçerikler

Fiat Fiorino Trafik Sigortası

Fiat Fiorino model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Fiat Fiorino trafik sigortasını satın alın.

Devamını Oku

Kocaeli Plaka Kasko Fiyatları

Kocaeli Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 41 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Kocaeli'nde; 2013 Mart itibarıyle 280 bin araç bulunuyor, bunların 155 bini otomobil. Her altı kişiden biri araç sahibi. Sadece il ve ilçe merkezlerinde her yıl 7 […]

Devamını Oku

Kaskoda %50’ye Varan Avantaj

3 dakikada teklif al, en iyi şirketlerin fiyatlarını bul, %50’ye varan fiyat avantajı ile satın al.

Devamını Oku