444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Sigorta Sigortam.net’te

Teknolojinin hızlı gelişimi sigortacılık sektöründe de etkili oldu. Artık sigorta yaptırmak insanlar için uzun ve meşakatli bir iş olmaktan çıktı. Sigortam.net ile birlikte kolay sigorta yaptırmak çok kolay.

13 yıldır online sigorta karşılaştırma ve satışı yapan Sigortam.net, bu özelliğiyle Türkiye’de bir ilk. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, şirketlerin sigorta fiyatlarını online olarak karşılaştırmanızı ve ihtiyacınız olan sigortaya kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Online kasko, zorunlu trafik ve özel sağlık sigortası ürünlerini sunan Sigortam.net, vakit alan sigorta görüşmelerine ve prosedürlere son verdi. Sigortam.net üzerinden adımları takip ederek kolay sigortaya en uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net’te Sigorta Yaptırmak Nasıl Bu Kadar Kolay? 

1.    Sigortam.net sizi kapı kapı dolaştrımadan istediğiniz yerde ve farklı kanallar üzerinden sigorta yapma imkanı tanır: 
Bu kanallar;

www.sigortam.net internet sitesi,

Sigortam.net mobil sitesi,

facebook.com/sigortamnet Sigortam.net Facebook sayfası,

444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı.

2.    Sadece 3 dakikada tek bir form doldurarak, farklı sigorta şirketlerinin size özel tekliflerine anında online olarak ulaşırsınız. 

3.    Sigortam.net’in detaylı teklif  karşılaştırma platformu sayesinde sigorta şirketlerinin size özel sunduğu tekliflerin fiyat ve teminatlarını kolayca karşılaştırırsınız.
4.    Sigortam.net’in konusunda uzman danışmanlarını 7/24 arayarak, aldığınız teklifleri değerlendirme ve satın alma seçiminde destek alırsınız. 

5.     Fiyat karşılaştırması ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi %45’e varan fiyat avantajı ile anında satın alırsınız. 

6.    Poliçeniz adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. 

7.    Sadece poliçe alırken değil, sigortalılık döneminiz boyunca da herhangi bir hasarla karşılaştığınızda Sigortam.net yanınızdadır. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayabilir, destek alabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolaylıkla sigorta yaptırabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğeiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

 

Kolay Kasko Sigortası

 

 

 

 
Kolay Trafik Sigortası

 

 

 

 

 

 

 Kolay Özel Sağlık Sigortası

 

 

 


Benzer İçerikler

Ergo Sigorta Sigorta Sorgulama

Sigorta sorgulama, ihtiyacınız olan sigortaya bir çok şirketinin aynı türdeki ürünleri arasından karşılaştırma yaparak seçmenizi sağlar. Sigorta sorgulama ile en uygun teminat ve bütçeye sahip sigorta poliçesine sahip olursunuz. Sigortam.net'ten Ergo Sigorta sigorta sorgulama ile ihtiyaç duyduğunuz özel sağlık sigortası branşlarındaki Ergo Sigorta ürününe, diğer şirketlere ait tekliflerle karşılaştırma yaparak ulaşabilirsiniz.    Özel Sağlık Sigortası Teklifi Alın Ergo Sigorta sigorta sorgulama ile sağlık sigortası teklifi alın, ihtiyacınıza fiyat ve teminat karşılaştırması yaparak en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmak için Sigortam.net […]

Devamını Oku

Sedan Araba Kasko Sigortası

En ucuz Sedan kasko sigortasına Sigortam.net'ten kolayca ulaşın. Ayrıca, %45 fiyat avantajından yararlanın.

Devamını Oku

HDI Sigorta Vade Hatırlatma

HDI poliçelerinizin vadelerini kolayca takip etmek artık Sigortam.net ile çok kolay.

Devamını Oku