444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Kolay Sigorta Sorgulama İşlemi Sigortam.net'te!

11 Şubat 2015

Sigorta hayatınızda maddi anlamda önemli güvenceler sağladığından yaptırılması gereklidir. Mal varlıklarınıza, sağlığınıza gelebilecek olası zararlar sigorta kapsamında karşılanır. Tabii ki sigorta çeşidine bağlı olarak bu kapsam değişiklik göstermektedir.

Yine de ne olursa olsun sigorta üzerinizden büyük bir yük almakta ve bütçenizi korumaktadır. Çünkü sigorta sayesinde masrafların büyük bir kısmından kurtulduğunuz için daha fazla ödeme yapmak durumunda kalmazsınız.

Satın almak istenilen her üründe olduğu gibi sigortada da en iyisini en uyguna ve en kolay şekilde satın almak ön plana çıkmaktadır. En kolay sigortayı satın alma süreci oldukça dikkat gerektiren ve sadece fiyata odaklanılmaması gereken bir süreçtir. Eskiden oldukça zor geçen sigorta sorgulama süreci şimdi online sigortacılığın gelişmesi ile daha da kolaylaştı. Güvenilir şirket bulma konusu ise biraz daha zorlaştı.

   

Çünkü birçok sigorta şirketi sigorta ürünü sunmaktadır. Fakat her şirketten sigorta alınması doğru değildir. En ucuz fiyatı sunan şirket ön planda tutulmamalı güvenilir, köklü ve büyük şirket olmasına, sunduğu poliçenin teminatlarının karşılaşabileceğiniz risklere güvence sunup sunmadığına bakılmalıdır.

En Kolay Sigorta Neden Sigortam.net’te Bulunur?

Sigortam.net Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Dolayısı ile sizin için en güvenilir şirketlerin tekliflerini sunmaktadır. Her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır ve sigorta şirketiniz ile aranızda çözmeniz gereken her türlü durumun sizin lehinize çözülmesini amaçlar. Hasar durumunda da 7/24 size destek olur. Detaylı bilgi için “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamıza göz atabilirsiniz.

 • En kolay sigorta sorgulama işlemi sayesinde tek bir form ile ihtiyaçlarınıza en uygun sigortaya ulaşırsınız.
   
 • Sunulan sigorta teklifleri arasında online olarak limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız.
   
 • İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun gördüğünüz sigortayı online olarak satın alırsınız.
   
 • Zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlarsınız.
   
 • Sigorta poliçeniz ücretsiz olarak adresinize gönderilir.

Sigortanızı vakit kaybetmeden yaptırın, risklerle karşılaşarak kayıplar yaşamayın. En uygun sigorta fiyatları için Sigortam.net’ten hemen online sigorta teklifi alın. Poliçenizi ister online isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak telefonda 7/24 satın alın.


Okumaya Devam Edin

Sigorta Sorgulama Yapmak için Geçerli 5 Sebep!

26 Eylül 2014 Cuma

Sigorta sorgulama işleminin sigorta satın almada etkisi çok büyüktür. Sigortam.net'ten 3 dakikada sigorta sorgulama yapın, en uygun sigortaya ulaşın.

İnternetten Sigorta Sorgulama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

23 Aralık 2014 Salı

İnternetten sigorta satın almak oldukça önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Hazırladığımız noktalara önem vererek en iyi sigortayı en uygun fiyata alın. 

En Uygun 2015 Araç Sigortası Fiyatlarına Sigorta Sorgulama İşlemi ile Ulaşın!

06 Ocak 2015 Salı

En uygun 2015 araç sigortası fiyatlarına ulaşmak için zaman kaybetmeyin. Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın, zamanınız ve paranız size kalsın.