444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta ‘Genel Servis’le Fark Yaratıyor

16 Aralık 2013


Mapfre Genel Sigorta müşterilerine ‘Genel Servis’ ile Türkiye’de ilk olma niteliği taşıyan avantajlar sağladığını belirten Mapfre Genel Sigorta Genel Müdürü Tolga Dağlıer, Genel Servis’in CESVIMAP’ın Gümüş TQ Kalite Sertifikası’na sahip olduğunu söyledi. Hasar sonrası müşterilerine daha iyi hizmet sunmak hedefiyle çalışmalarını şekillendiren Mapfre Genel Sigorta, Türkiye’nin uluslararası kalite sertifikasına sahip olan genel servis merkezlerini yaygınlaştırmaya devam ediyor. Mapfre Genel Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Dağlıer, “Genel Servis Türkiye’de 6 şehirde müşterilerimize hizmet veriyor. Hizmet kalitemize olan güvenimizin bir kanıtı olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz araçlara, yaptığımız onarım için ömür boyu garanti veriyoruz” dedi. 

Mapfre Genel Sigorta Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin;

Mapfre Genel Sigorta A.Ş

Mapfre Genel Sigorta Sigorta Sorgulama

Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortas

Mapfre Genel Sigorta KaskoJet'i Tanıttı

 

 

 


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.