Mapfre Sigorta

Sigortam.net farkıyla Mapfre Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net farkıyla Mapfre Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Beklemeden Hızlı Teklif Almak için Arayın!

444 24 00

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata hızlı ve kolayca ulaşın!

Kasko Teklifi Al Trafik Teklifi Al Sağlık Teklifi Al

Mapfre Sigorta

Şirketin tarihçesi 1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.

2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika'nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE'nin, Çukurova Holding hisselerinin %80'ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren Mapfre Sigorta unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Mapfre Sigorta Ürünleri Sigortam.net'te!

Mapfre Sigorta'nın kasko,trafik sigortası ve özel sağlık sigortası ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz. 

60 Yıllık Deneyim

Getirdiği bir dizi yenilikçi yaklaşımla Türkiye Sigortacılık Sektöründe değişimin ve dinamizmin yeni yüzü olan Mapfre Sigorta, geçmişten bugüne getirdiği 60 yılı aşkın deneyimi ve uluslararası gücüyle, Türk ekonomisine olan katkılarını devam ettirmektedir.

Mapfre Sigorta, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Mapfre Sigorta, açık arayla sektördeki en yüksek ödenmiş sermaye tutarına sahip iki şirketten biridir ve öz kaynak büyüklüğü açısından daima en güçlü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Ödenmiş sermayesi 350 milyon TL olan Mapfre Sigorta, Türkiye'de AA(Tur) Finansal Güçlülük notuna sahip şirkettir. Fitch Ratings, Nisan 2011 tarihinde, şirketin Finansal Güçlülük Notunu "AA(Tur)" olarak teyit etmiştir.

Şirket tarafından Ekim 2005 tarihinden itibaren uluslararası standartlar sertifikasyon kuruluşu TÜV Rheinland tarafından belgelenen ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaya başlanmıştır. Söz konusu belge, Eylül 2010 tarihinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi olarak yenilenmiştir.

 

Mapfre'nin Başarısının Sırrı

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, Mapfre Sigorta'nın en güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyimi ile birlikte, ileriyi gören mali ve teknik politikalar üreten yönetim kadrosu, şirketin kârlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

Mapfre Sigorta stratejisi, sigortacılığın etik değerlerine mutlaka bağlı kalarak, aracılarının ve müşterilerinin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine, acentelerine ve reasürörlerine her zaman kazandırmaktır.

Daha Fazla Göster Daha Az Göster

Sigortam.net’te karşılaştırma yapabileceğiniz tüm sigorta şirketleri