Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta

Şirketin tarihçesi 1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.

2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika'nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE'nin, Çukurova Holding hisselerinin %80'ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren Mapfre Sigorta unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mapfre Sigorta'nın ürünleri hakkında bilgileri sayfamızın devamında bulabilir, ihtiyacın olan sigortalar için teklif alarak sadece 2 dakikada fiyatları görebilirsin.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Mapfre tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi alabilmeni sağlayan sağlık sigortasıdır. Mapfre'nin Fark Yok Sağlık Sigortası ile sunulan TSS ürünü, yüksek maliyetli sağlık harcamalarına karşın daha uygun primlerle SGK'lıların da özel sağlık kurumlarından yararlanmasına destek amacındadır.

Dilersen Mapfre Sigorta anlaşmalı hastaneler sayfamızdan sağlık kurumları hakkında bilgi alabilirsin.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Mapfre sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasının teminat kapsamına bakacak olursak, yatarak ve ayakta olmak üzere iki ana alanda kapsam sunduğunu görüyoruz. 

Mapfre tamamlayıcı sağlık ürünüde ayakta tedavi limiti yılda 10 adettir. Yani yılda 10 defa ücretsiz muayene hakkın olur ve her doktor muayenesinde ilgili tahlil/tetkikler 1 adet içerinde sayılır. Bu sayede bir poliçe döneminde birçok kez muayene ve tahlil işlemlerini sigortandan ödeyebilirsin. (Her muayene sırasında 15 TL katılım payı ödemen gerekir.)

Yatarak tedavi kapsamında olan sağlık hizmetleri ise %100 şeklinde ödenir ve hastaneye yatış gerektiren tedavilerin için fazladan ücret ödemezsin. Kaspam ve teminatlar poliçe kapsamına göre değişebilir, bu nedenle en güncel bilgiyi teklif aldığında görebileceğini hatırlatalım.

Mapfre tamamlayıcı sağlık yatarak tedavi kapsamı:

 • Dahili yatış teminatı
 • Cerrahi yatış teminatı
 • Küçük müdahale teminatı
 • Ambulans

Mapfre tamamlayıcı sağlık ayakta tedavi kapsamı:

 • Doktor muayenesi
 • İleri tanı amaçlı incelemeler
 • Tanı amaçlı incelemeler
 • Seanslı ayakta tedavi işlemleri

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nın Avantajlı Özellikleri Nelerdir?

Mapfre TSS, teminatlarına ek olarak avantajlı hizmetler de sunar. Kullanım adetleri ve kapsamları hakkında direkt poliçeni inceleyerek ya da şirketten bilgi alarak randevularını oluşturmanı tavsiye ederiz.

Mapfre tamamlayıcı sağlığın sunduğu ek hizmetler şöyledir;

 • Ömür boyu yenileme garantisi
 • Bi’ doktora sor tıbbi danışmanlık hizmeti
 • Tüm türkiye’de geniş anlaşmalı kurum ağı
 • Acil diş tedavi teminatı

Mapre Kasko Sigortası

Aracını kaza ve hasar risklerine karşı kasko sigortası ile koruyabilirsin. Kasko sigortasında yüksek maliyetli hasar masraflarını senin yerinize sigorta şirketin öder. Kaza ya da hasar durumlarında anlaşmalı servislere aracını götürerek kasko avantajlarını kullanabilirsin. Mapfre sigorta anlaşmalı servisler hakkında bilgi alabilirsin.

Aracınla kaza yaptığında şirkete bildirimde bulanarak hasar dosyası açman gerekir. Hasar ihbarı ve hasar sürecini takip etmek için Mapfre sigorta hasar dosya sorgulama sayfamızdan bilgi alabilirsin.

Mapfre Trafik Sigortası

Mapfre trafik sigortası yaptırarak karşı tarafa vereceğiniz zararları güvence altına alabilirsiniz. Zorunlu araç sigortası olan trafik sigortanızı geç olmadan yaptırın ve cezalardan kurtulun. Mapfre trafik sigortası teklifi alarak en uygun trafik sigortasını 2 dakikada bulabilirsin.

Mapfre Sigorta İletişim

Mapfre iletişim numarası 0850 755 0 755'dir. Mafre müşteri hizmetlerine bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Provizyon İletişim Merkezine ulaşmak için;

Özel ve Tamamlayıcı sağlık sigortalarında 0850 755 07 55'i arayarak;

 • Sırasıyla 4 ve 1'i tuşlayarak iletişime geçebilirsin.

Evrak gönderim adresi: Yenişehir Mh. Irmak Cad. No:11 Beyoğlu/İstanbul