Öğretmenler Günü haftasına özel, kendileriyle birlikte çocukları için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alan öğretmenlerimize, çocuklarının poliçe bedelinin yarısı Sigortam.net’ten hediye!

Üstelik Bireysel poliçe yaptıracak öğretmenler, yakınları, eş ve çocuklarının poliçeleri için 100 TL bizden hediye!

Son geçerlilik tarihi: 30 Kasım 2019

Kampanya Kuralları

1. Kampanya 30 Kasım 2019’a kadar Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’ndan alınan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerinde geçerlidir.

2. Kampanya kapsamında kendileri ve çocukları için Sigortam.net’ten ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alan öğretmen ya da öğretmen yakınlarının çocuklarına ait poliçenin 350 TL’ye kadar olan kısmı Sigortam.net tarafından iade edilecektir.

3. 1’den fazla çocuk için kampanyaya katılmak istenilmesi durumunda 1. çocuk için poliçenin yarısı (maksimum 350 TL), diğer çocuklar için 100 TL kampanyasına katılınabilecektir.

4. Daha önce Sigortam.net’ten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası almış veya bireysel olarak yeni alacak öğretmen, öğretmen yakınları,eşleri ve çocuklarının poliçeleri için 100 TL iade edilecektir.

5. İadeler, poliçelerin alındığı kredi kartına Sigortam.net tarafından 6 iş günü içinde yapılacaktır.

6. Kampanyadan mesleği öğretmen olan herkes yararlanabilir (Emekli öğretmenler, dershane/kurs öğretmenleri, akademisyenler, eğitmenler de bu kampanyadan yararlanabilir.) Aynı zamanda birinci derece yakınları da kampanyadan yararlanabilir. (anne, baba, eş ve çocuk)

7. Katılım talebinin onaylanması için, 24 saat içinde meslek kimliği fotoğrafının 24 saat içinde Sigortam.net Whatsapp hattına (0549 813 26 14) gönderilmesi gereklidir. Eğer daha önce Sigortam.net ile meslek kimlik fotoğrafı paylaşılmışsa bunun belirtilmesi gereklidir

8. Poliçenin 90 gün içerisinde iptal edilmesi durumunda sağlanan indirim geri tahsil edilecektir.

9. Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ile birleştirilemez.

10. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.

11. Sigortam.net gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL