Güneş Sigorta’dan Çocuklara Özel 23 Nisan İndirimi

Bütün anne babaların en önemli önceliği her zaman çocuklarıdır. Anne babalar, çocukları, özellikle de çocuklarının sağlığı için hiç bir fedakarlıktan kaçınmazlar. Çocukların sağlığını korumak ise çoğu zaman yüksek sağlık giderleri nedeniyle aileleri zorlamaktadır. Her bütçeye uygun özel sağlık sigortası sunan Güneş Sigorta, ailelerin, çocuklarının sağlıklarını uygun fiyatlara güvence altına alabilmesi için bir kampanya başlattı. 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi başlayan kampanya süresince çocuk özel sağlık poliçeleri %23 indirimli.,
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

%23 İndirim Kampanyasından Nasıl Yaralanılır?

Güneş Sigorta’nın, çocuk dahil sağlık sigortası poliçelerine özel %23 indirim kampanyası, 01-30 Nisan 2012 tarihleri arasında ilk kez Güneş Sigorta’dan poliçe alacak olanlar için geçerlidir.
İndirimden faydalanılarak alınabilecek özel sağlık sigortaları:
Aile Sağlık Sigortası: Anne, baba ve en az bir çocuk dahil poliçeler
Çocuk Sağlık Sigortası: 18 yaşından küçük çocuklar
Sigortam.net’ten alacağınız özel sağlık sigortalarında çocuk teminatları içeren poliçelerinizde bu indirimden faydalanabilirsiniz. Güneş Sigorta % 23 İndirim Kampanyasından faydalanarak, aileniz ve çocuğunuzun sağlığını ekonomik bir şekilde koruma altına almak için hemen teklif alın.
Özel sağlık sigortaları ile ilgili yardım almak için 7 gün 24 saat 444 24 00 sigorta destek hatıtmızı arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL