Güneş Sigorta'dan 23 Nisan Kampanyası| Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Güneş Sigorta’dan Çocuklara Özel 23 Nisan İndirimi

Bütün anne babaların en önemli önceliği her zaman çocuklarıdır. Anne babalar, çocukları, özellikle de çocuklarının sağlığı için hiç bir fedakarlıktan kaçınmazlar. Çocukların sağlığını korumak ise çoğu zaman yüksek sağlık giderleri  nedeniyle aileleri zorlamaktadır. Her bütçeye uygun özel sağlık sigortası sunan Güneş Sigorta, ailelerin, çocuklarının sağlıklarını uygun fiyatlara güvence altına alabilmesi için bir kampanya başlattı. 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi başlayan kampanya süresince çocuk özel sağlık poliçeleri %23 indirimli.,
 
 

%23 İndirim Kampanyasından Nasıl Yaralanılır?

 
Güneş Sigorta’nın, çocuk dahil sağlık sigortası poliçelerine özel %23 indirim kampanyası, 01-30 Nisan 2012 tarihleri arasında ilk kez Güneş Sigorta'dan poliçe alacak olanlar için geçerlidir.
 
İndirimden faydalanılarak alınabilecek özel sağlık sigortaları:
 
Aile Sağlık Sigortası: Anne, baba ve en az bir çocuk dahil poliçeler
Çocuk Sağlık Sigortası: 18 yaşından küçük çocuklar
 
Sigortam.net’ten alacağınız özel sağlık sigortalarında çocuk teminatları içeren poliçelerinizde bu indirimden faydalanabilirsiniz. Güneş Sigorta % 23 İndirim Kampanyasından faydalanarak, aileniz ve çocuğunuzun sağlığını ekonomik bir şekilde koruma altına almak için hemen teklif alın.
 
Özel sağlık sigortaları ile ilgili yardım almak için 7 gün 24 saat 444 24 00 sigorta destek hatıtmızı arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  

Benzer İçerikler

Aksigorta ile Sağlığınız Güvencede!

Aksigorta müşterilerinin hizmetine sunduğu yeni özel sağlık sigortası paketiyle birçok avantajlı hizmet sağlayarak sigortalıları güvence altına alıyor.

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Primleri Arttı!

Türkiye Sigorta Birliği (TSB)’nin açıkladığı bilgilere göre, 2009-2013 yılları arasında özel sağlık sigortası yaptıranların sayılarının arttığı görüldü. 

Devamını Oku

Özel Hastane Muayene Ücretleri

Özel hastane muayene ücretleri, sağlık sigortası kapsamına ve hastanenin sınıfına göre değişiklik gösterir. 

Devamını Oku