444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Güneş Sigorta'dan Çocuklara Özel 23 Nisan İndirimi

10 Nisan 2012
Bütün anne babaların en önemli önceliği her zaman çocuklarıdır. Anne babalar, çocukları, özellikle de çocuklarının sağlığı için hiç bir fedakarlıktan kaçınmazlar. Çocukların sağlığını korumak ise çoğu zaman yüksek sağlık giderleri  nedeniyle aileleri zorlamaktadır. Her bütçeye uygun özel sağlık sigortası sunan Güneş Sigorta, ailelerin, çocuklarının sağlıklarını uygun fiyatlara güvence altına alabilmesi için bir kampanya başlattı. 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi başlayan kampanya süresince çocuk özel sağlık poliçeleri %23 indirimli.,
 
 

%23 İndirim Kampanyasından Nasıl Yaralanılır?

 
Güneş Sigorta’nın, çocuk dahil sağlık sigortası poliçelerine özel %23 indirim kampanyası, 01-30 Nisan 2012 tarihleri arasında ilk kez Güneş Sigorta'dan poliçe alacak olanlar için geçerlidir.
 
İndirimden faydalanılarak alınabilecek özel sağlık sigortaları:
 
- Aile Sağlık Sigortası: Anne, baba ve en az bir çocuk dahil poliçeler
- Çocuk Sağlık Sigortası: 18 yaşından küçük çocuklar
 
Sigortam.net’ten alacağınız özel sağlık sigortalarında çocuk teminatları içeren poliçelerinizde bu indirimden faydalanabilirsiniz. Güneş Sigorta % 23 İndirim Kampanyasından faydalanarak, aileniz ve çocuğunuzun sağlığını ekonomik bir şekilde koruma altına almak için hemen teklif alın.
 
Özel sağlık sigortaları ile ilgili yardım almak için 7 gün 24 saat 444 24 00 sigorta destek hatıtmızı arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  

Okumaya Devam Edin

Mehmet Metin Oğuz: Önce Şartların Belirlenmesi Gerekiyor

02 Haziran 2010 Çarşamba
Oğuz: ‘Tamamlayıcı sigorta şu şartlarla uygulanabilir’ şeklinde bir sonuç çıkmadan tamamlayıcı sağlık sigortasının ayrıntıları hakkında konuşmak anlamsız.

Altın Yerine `Hoş geldin Bebek' Takılır mı?

30 Mayıs 2010 Pazar
Hoş geldin Bebek’ özel bir sağlık sigortası paketi. Benzerlerinden farkı, bebeği, daha doğduğu ilk günden itibaren güvenceye alması. 

Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak: Yok Ederek Var Olmayı Önlemek Sektörün Elinde

17 Mayıs 2010 Pazartesi
Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, satışı kolay olan kasko ve trafik sigortalarında teknik kar edilmemesi için bir sebep olmadığını düşünüyor.