444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama İşlemini Doğru Yaparak En Uygun Sigortaya Ulaşın!

19 Şubat 2015

Sigorta satın almanız maddi güvence sahibi olmanız demektir. Risklerle dolu bir hayat yaşıyorsak mutlaka maddi olarak da kendimizi güvence altına almamız gerekir.

Kazancınızdan aylık ufak birikimler yaparak olası büyük masraflardan kurtulmanız mümkündür. Sigorta birçok çeşitte yapılmaktadır. Örneğin çıkabilecek hastalıklar durumunda tedavi masraflarınız özel sağlık sigortası güvencesindedir. Arabanıza gelecek zararlar ise kasko sigortası kapsamındadır. Tüm sigortaların kapsam altına aldığı riskler farklı olsa da ortak amacı sigortalının bütçesini korumaktır.

Sigorta Sorgulamasını Doğru Şekilde Yapmak için Dikkat Edilecekler

Sigorta satın almak kolay bir iş değildir. Sigorta poliçesini 1 yıl süre ile yaptırırsınız ve risk durumunda satın aldığınız bu poliçenin limit, teminat, genel ve özel şartlar vs. birçok özelliğine göre zararlarınızı temin edersiniz.

   

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigortaya ulaşmanın yolu sigorta sorgulama işleminden geçer. Bu noktada sigorta sorgulamasını en doğru şekilde gerçekleştirmeniz oldukça önem taşır.

 • Öncelikle alacağınız sigorta poliçesinin hangi riskleri karşılamasını istediğinizde kafanızda belirleyin. Ana teminatlar dışında ek primler ile ek teminatlar da alınır. Bu teminatları iyi seçerek boş yere fazla para ödemeyin.
   
 • Sigorta sorgulaması yaptıktan sonra çıkacak teklif formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girin. Bu bilgiler baz alınarak sizin için en iyi teklifler sıralanacaktır.
   
 • Sigorta poliçesinin mutlaka genel ve özel şartlarını detaylıca okuyun. Bu sayede risk durumunda beklenmedik durumlarla karşılaşmayın.
   
 • Karşınıza çıkan teklifleri mutlaka inceleyin ve aralarında karşılaştırma yapın. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun olan sigortayı en uygun fiyat ile sunan sigorta şirketinden alın.
   
 • Sigorta sorgulama işleminde fiyattan çok teminatlara önem verin. Ucuz bir sigorta risk durumunda yanınızda değilse hiçbir önemi olmayacaktır ve verdiğiniz para boşa gidecektir.

En iyi fiyat garantisi ile en iyi sigorta şirketlerinin en uygun sigorta fiyatlarına ulaşmak için Sigortam.net’ten hızlı ve kolay bir şekilde sigorta sorgulama yapın. “Sigorta Sorgulama ile Online Sigorta Almak Çok Kolay!” yazımızdan destek alabilirsiniz. Dilerseniz sigortanızı 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigorta uzmanlarımızın yardımı ile 7/24 telefonda satın alın.


Okumaya Devam Edin

Güvenilir Sigorta için İpuçları

22 Ocak 2015 Perşembe

Sigorta alımlarınızda size yardımcı olacak, güvenilir sigorta şirketleriyle iş birliği içinde olmanızı kolaylaştıracak maddeleri sizin için derledik.

Sigorta Şirketleri Seçiminde Önem Verilmesi Gereken 5 Konu!

18 Şubat 2015 Çarşamba

Sigortanızı doğru sigorta şirketinden satın almanız sorun yaşamanızı önler. Sigorta şirketleri seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları derledik.

Sigortam.net'ten Online Kasko Teklifi Almak Çok Kolay!

18 Şubat 2015 Çarşamba

Online kasko teklifi almak Sigortam.net ile çok kolay. Risk yaşamadan kasko teklifi alın, en güvenilir şirketlerin en uygun kasko fiyatlarına ulaşın.