Sigortam.net’ten Enflasyonla Mücadeleye Destek!

Türkiye’nin online sigorta satışını başlatan platformu Sigortam.net, enflasyonla mücadele programına destek oluyor!

Sigortam.net, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek olmak amacıyla internetten kasko sigortası alanlar için uygulanan mevcuttaki online’a özel indirimi %10 oranında arttırıyor.

Sigortam.net Enflasyonla Mücadele İndirimi

İnternetten kasko sigortası alanlara uygulanan internete özel indirim, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında daha da avantajlı hale geliyor. Enflasyon ile mücadeleye kasko indirimi ile dahil olan Sigortam.net, vatandaşlara destek olmak adına kasko sigortasında uyguladığı mevcut indirim oranını %10 arttırıyor. Bu sayede müşteriler kaskolarını daha da indirimli satın alabiliyor. Enflasyonla mücadeleye destek indiriminin süresi ise 2018 yıl sonuna kadar.

Sigortam.net, internet indirim oranının arttırılması ile hem aracına kasko yaptırmayı düşünen vatandaşlara hem de enflasyon ile mücadele edilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Siz de internetten kasko sigortası almanın ayrıcalıklarını öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden kasko sigortası almanın avantajları:

• Kaskonuzu internetten alırsanız, kişiye özel internet indiriminden faydalanabilirsiniz. Üsteklik enflasyonla mücadele programı kapsamında indirim oranı %10 arttırılıyor. Bu sayede daha uyguna kasko poliçenize sahip olabilirsiniz.
• Kaskonuzu online olarak yaptırdığınızda güvenceniz anında başlar. Poliçeniz e-postanıza anında ulaşır!

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL