Sigortam.net Her Yıl Yüzde 50 Büyüyor | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Her Yıl %50 Büyüyor

2001 yılında internetten sigorta satmak amacıyla kurulan Sigortam.net, 12 yılda 1,5 milyon kişiye başta kasko, trafik ve sağlık sigortası olmak üzere, farklı branşlarda farklı ürünler için internet sitesi ya da Sigorta Destek Hattı aracılığıyla hizmet verdi.
 

Son 3 yıldır her yıl en az %50 büyüme hedefini başarıyla gerçekleştiren Sigortam.net, büyürken hizmet kalitesinden de taviz vermiyor. Hem müşterileri hem de iş ortaklarına daha fazla katma değer yaratarak büyümek en önemli iş kriterlerinden biri.
 

Rakamlarla Sigortam.net

 
-Her gün yaklaşık 20.000 kişi Sigortam.net internet sitesini ziyaret ediyor, sigorta ürünleri hakkında bilgiler alıyor ya da ihtiyacı olan sigorta ürünü için teklif alıyor!
 
-Her gün yaklaşık 3.000 kişi Sigorta Destek hattımızı arayarak bilgi ya da poliçe alıyor.
 
-200’den fazla çalışanımız; Sigortam.net müşterilerine ve iş ortaklarına kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için gece gündüz çalışıyor.
 
-Sigortam.net’ten bu güne kadar hizmet almış müşterilere katma değer sağlamak için her ay bir iş ortağı ile kampanya düzenleniyor.
 
-Sigortam.net, müşterilerine her ay yaklaşık 2.5 milyon e-posta göndererek poliçe, vade, kargo hakkında bilgi veriyor.
 
Siz de bu büyüyen ailenin bir parçası olarak iş ortaklarımız arasına katılmak, Sigortam.net müşterilerine özel teklifler sunmak isterseniz kurumsal@sigortam.net adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Antalya’daki Sigortalı Konut Oranı %42!

Zaman kaybetmeden zorunlu deprem sigortası yaptırın, Sigortam.net'ten en uygun sigorta oranlarına sahip olurken, depremin zararlarından korunun.

Devamını Oku

BES Katılımcılarına Takasbank Kolaylığı | BES | Sigortam.net

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcıları, hesaplarına aktarılan devlet katkısı fonlarını da Takasbank'tan takip edebilecek.
 

Devamını Oku

Avea ve Anadolu Sigorta Kaza Tespit Tutanağını Cebe Taşıdı

Avea ve Anadolu Sigorta işbirliği ile Türkiye’de hayata geçirilen “Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması”; maddi hasarlı kazalardaki süreci kolaylaştırarak cepten tüm işlemlerin yapılmasını sağlayacak. 
 

Devamını Oku