444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Her Yıl %50 Büyüyor

2001 yılında internetten sigorta satmak amacıyla kurulan Sigortam.net, 12 yılda 1,5 milyon kişiye başta kasko, trafik ve sağlık sigortası olmak üzere, farklı branşlarda farklı ürünler için internet sitesi ya da Sigorta Destek Hattı aracılığıyla hizmet verdi.
 

Son 3 yıldır her yıl en az %50 büyüme hedefini başarıyla gerçekleştiren Sigortam.net, büyürken hizmet kalitesinden de taviz vermiyor. Hem müşterileri hem de iş ortaklarına daha fazla katma değer yaratarak büyümek en önemli iş kriterlerinden biri.
 

Rakamlarla Sigortam.net

 
-Her gün yaklaşık 20.000 kişi Sigortam.net internet sitesini ziyaret ediyor, sigorta ürünleri hakkında bilgiler alıyor ya da ihtiyacı olan sigorta ürünü için teklif alıyor!
 
-Her gün yaklaşık 3.000 kişi Sigorta Destek hattımızı arayarak bilgi ya da poliçe alıyor.
 
-200’den fazla çalışanımız; Sigortam.net müşterilerine ve iş ortaklarına kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için gece gündüz çalışıyor.
 
-Sigortam.net’ten bu güne kadar hizmet almış müşterilere katma değer sağlamak için her ay bir iş ortağı ile kampanya düzenleniyor.
 
-Sigortam.net, müşterilerine her ay yaklaşık 2.5 milyon e-posta göndererek poliçe, vade, kargo hakkında bilgi veriyor.
 
Siz de bu büyüyen ailenin bir parçası olarak iş ortaklarımız arasına katılmak, Sigortam.net müşterilerine özel teklifler sunmak isterseniz kurumsal@sigortam.net adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Ray Sigorta’dan 5 Yıllık Müşterilerine Özel Kampanya

5 yıl veya daha uzun süredir Ray Sigorta'dan hizmet alan Ray Plus kart sahibi kişiler, indirimler, fırsatlar ve bir takım ayrıcalıklardan faydalanabiliyor.

Devamını Oku

HDI Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Türkiye'den 40 sporcunun katıldığı Dünya Senior Takımlar Şampiyonası'nda HDI Sigorta, spora verdiği destekle sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekledi. 

Devamını Oku

Egzoz Muayenesine Dikkat Etmeyenler Yandı!

Trafikte egzoz muayenesi denetimlerinde 870 bin 333 TL para cezası kesildi. Muayeneyle ilgili yazımızdan bilgi alın, hem çevreyi hem de bütçenizi koruyun.

Devamını Oku