Sigortam.net Her Yıl %50 Büyüyor

2001 yılında internetten sigorta satmak amacıyla kurulan Sigortam.net, 12 yılda 1,5 milyon kişiye başta kasko, trafik ve sağlık sigortası olmak üzere, farklı branşlarda farklı ürünler için internet sitesi ya da Sigorta Destek Hattı aracılığıyla hizmet verdi.
 

Son 3 yıldır her yıl en az %50 büyüme hedefini başarıyla gerçekleştiren Sigortam.net, büyürken hizmet kalitesinden de taviz vermiyor. Hem müşterileri hem de iş ortaklarına daha fazla katma değer yaratarak büyümek en önemli iş kriterlerinden biri.
 

Rakamlarla Sigortam.net

 
-Her gün yaklaşık 20.000 kişi Sigortam.net internet sitesini ziyaret ediyor, sigorta ürünleri hakkında bilgiler alıyor ya da ihtiyacı olan sigorta ürünü için teklif alıyor!
 
-Her gün yaklaşık 3.000 kişi Sigorta Destek hattımızı arayarak bilgi ya da poliçe alıyor.
 
-200’den fazla çalışanımız; Sigortam.net müşterilerine ve iş ortaklarına kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için gece gündüz çalışıyor.
 
-Sigortam.net’ten bu güne kadar hizmet almış müşterilere katma değer sağlamak için her ay bir iş ortağı ile kampanya düzenleniyor.
 
-Sigortam.net, müşterilerine her ay yaklaşık 2.5 milyon e-posta göndererek poliçe, vade, kargo hakkında bilgi veriyor.
 
Siz de bu büyüyen ailenin bir parçası olarak iş ortaklarımız arasına katılmak, Sigortam.net müşterilerine özel teklifler sunmak isterseniz kurumsal@sigortam.net adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL