444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Neden Sigortam.net’e Bakmadan Sigorta Alınmaz?

23 Haziran 2014

Sigorta alırken, doğru ürünü iyi fiyata aldığımızdan emin olmak isteriz. Bunu yaparken de güvenilir bir firma ile çalışmak ve hasar anında kime danışacağımızı da bilmek...

İster online, ister telefonda onlarca sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırarak ihtiyacınıza en uygun ürünü seçerken, tüm alternatifleri/teminatları şeffaf bir şekilde değerlendirme imkanını sadece Sigortam.net’te bulabilirsiniz. 

Kafanızdaki bütün sorular Sigortam.net’in uzman sigorta danışmanları tarafından cevaplanacak, karar vermekte zorlandığınız detaylarda konusuna hakim, eğitimli, donanımlı sigortacılar size yardımcı olacak. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Sigortam.net’e Bakmak Size Ne Kazandırır?

Sigorta satın almak için tek ihtiyacınız olan Sigortam.net’e bakmak. www.sigortam.net sitemizden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz: 

Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketleri Bir arada

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri arasından ihtiyacınız olan en doğru poliçeyi en iyi fiyata anında satın alabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri listesini görmek için tıklayın

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

% 45'e Varan Fiyat Avantajı

Sunduğumuz karşılaştırma platformu sayesinde 20 sigorta şirketinin fiyat ve teminatlarını en ucuzdan en pahalıya görür, bu karşılaştırma platformu sayesinde , %45’e varan fiyat avantajı yakalayabilirsiniz. Türkiye’de bu kadar fazla ürünü karşılaştırabileceğiniz başka bir yer yok! .

En İyi Fiyat Garantisi

Sigortam.net’te satılan kasko, trafik ve özel sağlık sigortası ürünlerinde “en iyi fiyat garantisi” uyguluyoruz. Bu sayede müşterilerimiz satın alacakları sigortada piyasa şartlarında en iyi fiyata sahip olduğundan emin olurlar. Sigortasını satın aldıktan sonra daha iyi fiyat bulan müşterilerimiz olursa, farkı iade ediyoruz. En iyi fiyat garantisi uygulamamızın detayları için tıklayın

Sadece 3 Dakikada Sigorta Teklifi

Sigortam.net sitesinde istediğiniz sigorta branşını seçip en iyi teklifi vermek için istediğimiz soruları içeren formu doldurmanız sadece 3 dakika sürer. 3 dakika içinde Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin alternatifli tekliflerine ulaşırsınız. Geriye sadece seçim yapmak kalır. 

Sitenizden formu doldurmak istemiyorum diyorsanız 444 24 00’ı arayın, sigorta danışmanlarımız tekliflerinizi telefonda anında hazırlasın. Karar vermenize yardımcı olsunlar. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortanızı satın alırken karar vermekte zorlanıyorsanız her türlü sorunuz için; sigortanızı satın aldıktan sonra hasar anında, 444 24 00 numaralı Sigorta Destek hattımız 7 gün 24 saat hizmet veren sigorta uzmanlarımız ile yardıma hazır. 

Sitemizden teklif aldınız ama detaylarda kaybolduysanız kendinizi yormayın, hemen telefona sarılın, sigorta uzmanlarımız her türlü sorunuzu cevaplasın. 
Gece trafikte çevirmeye yakalandınız, bir de baktınız trafik poliçenizin vadesi dolmuş. Hemen 444 24 00’ı arayın anında poliçenizi  yapalım, trafik cezası ödemekten kurtulun. 

Hasar Anında 7 Gün 24 Saat Destek

Herhangi bir hasar yaşadığınızda saate bakmaksızın Sigortam.net’e ulaşın, işlemlerinizi sizin adınıza takip ederek hasarınızın en kısa sürede ödenmesini sağlayalım.
Hiç istemeyiz ama, diyelim ki kaza yaptınız; çekici mi lazım, kaza tespit tutanağı doldurmayı bilmiyor musunuz, arayın 444 24 00’ı neye ihtiyacınız varsa yardımcı olalım. Sonrasında da hasarınızı biz takip edelim.

Güvenli Satın Alma 

Dünyaca kabul görmüş SSL ve SET protokolü ile poliçe alımlarınız %100 güvence altında, online ya da telefonla yaptığınız tüm işlemler güvenlik denetimlerinden geçmektedir

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin neresinde olursanız olun poliçenize herhangi bir ücret ödemeden sahip olursunuz. Satın aldığımız poliçe ücretsiz kargo ile adresinize ulaştırılır. 

Dilerseniz poliçenizi PDF olarak da e-posta adresinize gönderebiliriz. Siz de Kadir İnanır’ın dediği gibi Sigortam.net’e bakmadan sigorta almayın, sigortada avantajı kaçırmayın!

Sigortam.net’in Baktıran Sigorta Çeşitleri

Kasko Sigortası       
Trafik Sigortası
Özel Sağlık Sigortası
Konut


Okumaya Devam Edin

Kolay Sigorta Sigortam.net’te

16 Mayıs 2014 Cuma

Mayıs ayı bültenimizde; en kolay sigortaya Sigortam.net aracılığıyla nasıl ulaşabileceğinizi, özel sağlık sigortasında yaşanan değişiklikleri, Türkiye’de meydana gelen trafik kazalarının nedenlerini ve yaza formda girmek için yapılması gerekenleri bulabilirsiniz.

 

Yaz Yolculuklarına Kasko Güvencesi

23 Haziran 2014 Pazartesi

Bütün bir kışın yorgunluğunu atacağınız bir yaz yolculuğu mu planlıyorsunuz, kasko güvencesi ile işe başlamaya ne dersiniz?  

Sigorta Alırken 20 Sigorta Şirketinden Teklif Almanın 10 Faydası

23 Haziran 2014 Pazartesi

İhtiyacınız olan sigortayı hala bulamadıysanız, Sigortam.net’te teklif sunan 20 sigorta şirketine bir göz atın, en uygun poliçeye sahip olun.