444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İngiliz Sigorta Şirketi Kime Rekor Tazminat Ödedi?

12 Ekim 2010
sigortahaber.tv
 
İngiliz şirketten rekor tazminat
 
İngiltere’de bir sigorta şirketinin trafik kazası sonucunda felç olan Chrissie Johnson’a 17.5 milyon sterlin (yaklaşık 40 milyon TL) tazminat ödemesine karar verildi. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan Chrissie Johnson’un dört yıl önce içinde bulunduğu araç bir kamyonla çarpıştı. Johnson beyninden yaralandı, aylarca tedavi gördü ve şuanda Brentwood’da bir bakım evinde kalıyor. Şimdi Yüksek Mahkeme, Johnson’un içinde bulunduğu aracı kullanan Serena Compton- Cooke’un sigortasının kıza, 17.5 milyon sterlinlik rekor bir tazminat ödenmesine karar verdi. Buna göre Chrissie Johnson’a sigorta 4 milyon sterlin ödeyecek, hayatının geri kalan bölümünde de her yıl hesabına 300 bin sterlin yatıracak. 
 

Okumaya Devam Edin

Acentelerin Poliçe Düzenlerken Dikkat Etmeleri Gerekenler Neler?

01 Eylül 2010 Çarşamba
Acenteler poliçe düzenlerken dikkat etmesi gerekenleri uygulamazlarsa bu durum karşısında belirlenen ceza ile karşı karşıya kalacaklardır.

Hazine'nin Yeni Duyurusu Ne?

15 Ekim 2010 Cuma
Hazine müsteşarlığı, Karayolları Araçlar ve Zorunlu Mali sorumluluk Sigortasında Eşzamanlı Poliçesi Düzenlenmesi hakkında bir duyuru yayımladı.

Kaza Geçiren Sigortalı Vatandaşa SGK Müjdesi

22 Kasım 2010 Pazartesi
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Emin Zararsız, trafik kazası geçiren sigortalı vatandaşların her türlü sağlık giderini SGK'nın karşılayacağını söyledi.