Zurich Sigorta’dan İkame Araç Hizmeti

Zurich Sigortahasar gören müşterilerin 7/24 yanında oluyor. Hasarlı aracını Zurich HelpPoint Hasar Merkezlerine götüren sigortalılar, aracın onarılması sürecinde araçlarının değerinde olan bir araç ile sınırsız ikame araç hizmetinden faydalanıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmet ile hasar durumunda sigortalı mutsuz olmuyor ve Zurich Sigorta sayesinde kendini yalnız hissetmiyor.

Zurich Sigorta Hasar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay konuyla ilgili detaylı bilgi verdi. Yaz aylarında tatile yoğun şekilde çıkılması ve araçların trafikte fazlalaşmasının hasar ve yolda kalma durumlarıyla karşılaşma riskini arttırdığına dikkat çeken Tuncay, Zurich Sigorta olarak müşterilerinin HelpPoint’in avantajlı hizmetlerinden faydalanmasını istedi.

Hasar merkezlerinde araçların hızlı bir şekilde onarıldığını belirten Tuncay, en hızlı şekilde hizmet verdiklerini belirtirken, bu sayede müşterilerinin zamanlarının kendilerine kaldığını ayrıca aracın hasarsızlığının bozulmadığına dikkat çekti ve poliçe yenilemelerinde müşterinin hasarsızlık indiriminden faydalanabileceğini vurguladı. Tuncay, hasarsızlık indiriminden yararlanmak için hasarın limitiyle ilgili bir kısıtlama olmadığına da dikkat çekti ve HelpPoint merkezlerine aracını bırakan herkesin bu indirim hakkını kaybetmeden kullanabildiğini söyledi.

 

 

Zurich Sigorta Hakkında:

İsviçre’de kurulan Zurich Sigorta, yurt dışında 1872 yılında, Türkiye’de ise 2008 yılından bu yana sigortacılık alanında faaliyet göstermektedir. 60 binden fazla çalışana sahip olan şirket, 170’i aşkın ülkede de hizmet vermektedir. İsviçre’de hayat dışı sigortaları hizmete ilk sunan şirket olan Zurich Sigorta, 2013 yılında uluslararası saygın finans dergisi olan “World Finance” tarafından elektronik oylama sonucunda ödüle layık görülmüş ve “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” seçilmiştir.

Zurich Sigorta ile ilgili diğer yazılar:

Zurich Sigorta’dan “HelpPoint Hasar Merkezi” Hizmeti

Zurich Sigorta Konut Sigortaları Sigortam.net’te!

Zurich Sigorta Benim Evim Sigortası

Zurich Sigorta Konut Eşya Sigortası

Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi Zurich Sigorta Oldu

Zurich Sigorta Benim Arabam Sigortası

Zurich Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zurich Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Sigortam.net’tensigorta sorgulama yaparak Zurich Sigorta’nın en uygun kasko ve trafik sigortası tekliflerine kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, telefonda sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL